2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ben de tam tersi elini bile değsin istemiyorum uykusuz yorgun da olsam ona asla o fırsatı vermicem

Anladim Anladım cnm

KKızlar dokuz Kasım’da doğum yaptım son bir haftadır kahverengi lekelenme oluyor dün dünden beri iki kere kırmızı kan geldi acaba reklam oluyorum sizde durumlar nedir

Açlıktan ağlıyor devamlı meme arıyor veriyorum emiyor bir kaç dk sonra çekiştirip tekrar ağlıyor bakıyorum süt yok sağıp baktım çıkmıyor
Canım bizim doktor günde 2 kere biberon vermekle alışmaz dedi ama bilmiyorum tabiki herkes farklı şeyler söylüyor. Biz aldık kaşık biberon normal kaşıkla vermeye göre daha rahat tabiki ama ondada akma oluyor bide beslemek çok uzun sürüyor sabır lazım

4 6 ay almistm benimkine olmaz heralde teyzesi ama dun çekmeceler duzenlerken elim gitti baktim buyuk biz hala 0-1 bile giyiyoruz ben de sizi surekli anlatiorm anneme de arkdaslarm diye valla adinizi bilmesem de
2-4 almışım onu giydirdim geçen bol oldu ama olsun dedim, bize 0-1 olsa da giydirmiyorum ben geriyor gibime geliyor rahat etsin diyorum, 1-2 ay var hm onları giyidiriyorum. Bende neler alcam da annem aldırmıyor, evdesiniz zaten çocuk dışarı bile çıkmıyor ne alacaksın diyo haklısın diyip teli bırakıyorum elimden

Kızlar anne sütü ya da mama farketmez bebek kustuktan sonra tekrar besliyor musunuz midesi boşaldı aç mı kaldı acaba diye tereddüt ediyorum kustuktan sonra

Evet bizim ki B harfi oluyo buyudukçe daha cok belli olmaya başladı. Dil bagı dört tip miş en hafifi bizimki tip 4.kilo alıyorsa almaya gerek yok dedi doktor.
Kilo alıyo ama cok zor emiyo ben cok rahatsızım emzirirken.

Ayy nasıl iç Çektim ahh dedim neden yaa
En cok aglatan cümle eşimin annesi onu büyütmüş diyerek saygı gösteriyorsunda o seni de bi ana dogurdu demiyorlar yaa işte hıçkıra hıçkıra cok agladım buna yaa

Unuttum ben onu gelir gider ne konuştuğunu kullagıma katmam ne demiş ne yapmış zamanla oluyo bunlar bi bakmışsın Aaaa ne güzel beyinde bitmiş hersey

Çatallanma dil ucu kıvrık oluyo B şeklinde veya kalp şeklinde diyorlar
İstanbul da degilim Denizlide yaşıyorum ben direkt kbb doktoruna götürdüm ve doktor gördü zaten dil bagı var dedi

Aman sıkıntı olmasın da ben Similac 'tan memnunum canim. Siz kaç gr lik alıyorsunuz? Biz küçük kutu alıyoruz, 10-12 gün falan gidiyor canim. Sizinki ne kadar gidiyor? Zam gelmesi hiç aklıma gelmedi.biz de bi bakalim sagolasin canim

kayınvalıdesiyle sorun yaşayanlara sabırlar diliyorum. duymazsan görmezden gelip resmi olmaya çalışın mümkünse. neden böyle yaparlar anlamam. bizimki iyi çok şükür. bir sürü şey dokumus postayla göndermiş ta buralara kadar sag olsun :) yanyana yaşamadık ama hiç o yüzden bilmem yakın olsak ne olurdu. uzaktan konusunca ve yazları tatil yaptığımızda iyi hep, bizleri düşünür iyiliğimizi ister. kendi annemiz değil sonuçta, iyiyse ilişkiler ilerler, değilse ilerlemez. kendileri kaybeder

wendy ne güzel bu sayfayı kurmussun. hamilelikte ve sonrasında bir sürü şey sordum ve öğrendim. umarım yardımcı da olabilmişimdir kendi adıma. umarım böyle devam eder. sosyal medyada aktif olanlarla birbirimizi takip de edebiliriz, belki karşılaşır ya da karşılaşmayız hayat bu belli olmaz

Çok şükürki büyük sorunlar çıkarmamış canım Allah korusun dikkat etmek lazım ben de bundan sonra dikkat edeceğim bilgilendirdiğin iyi oldu

Kv mi bana uzak Allaha yakın olsun onun yüzünden bir daha hamile kalıp çocuk sahibi olmak istemiyorum hamileliğimin son ayları ve doğumdan sonraki 1 ay beni bitirdi sırf eşim kırılmasın diye dayandım ama benim tahammül sınırımı geçti bundan sonrasında hiç bir şekilde katlanamayacağım

Kızlar emzik kullanıyor musunuz ben dün avent emzik aldım tuttu oğlum bugün rahat ettim emzirip koydum yatağa uyudu kendisi annem sinir etti beni görünce bozuldu alışır böyle aç aç emer durur bilmem ne cahil cahil konuşuyor bana vicdan azabı çektirmeye çalışıyor çocuğu aç bırakırsın böyle diyerek. gerçekten sabır diliyorum kendime öteki türlü de kucağa alışmıştı sürekli memede duruyor uyanıkken memelerimin ucu öyle acıyordu ki

Canim ya bence bi gotur cildiyeye benimki bak duzeldi verdigi krem karisimi kendine getirdi ayni gun farketti seninkindede artma var sanki

Canim bende sonunda 4.emzikte tutturdum 3 gundur rahat ettim valla geceleri daha erken dalmaya basladi emzigi alir almaz kapatiyo gozunu

Merhabalar herkese yazdıklarınızı okuyorum bebekleriniz maşallah kiloları çok iyi almışlar ben nasıl kilo aldırabilirim içime dert oldu benimki 76 günlük 4800 kilosu sadece emziriyorum. Normal demişti sağlık ocağındaki hemşire ama bence az ya sütüm var çişini kakişini yapıyor hep niye alamıyor anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…