2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar benim oğluş soluna yatmıyor neden acaba bilerek sola dönük yatırıyorum uyuduğunda arkamı dönmemle sağına dönmesi bir oluyor

Kilo alımında en son sıkıntı yoktu doktor aynısını söyledi. Ama tedirginim sürekli kıyafet değiştiriyorum üşür diye korkuyorum önlük yetmiyor kusmalarına gece uyuyamıyorum kusarda farkedemem diye. Senin kızın azalmaya başladımı 3 aylık oldu demi

Benimki emerken kusuyor doydu heralde diye alıyorum hala meme istiyor

Ayy kızlar yaa, hepiniz iyice arkadaşım gibi oldunuz, bazen acaba bağıyla diye sizi kullanıcı adınızla düşünüyorum bebeklerinizin de benim evladımdan inanın hiç farkı yok, siz ağladı diyince benim göğsüm sızlıyor, hepinize kocaman sevgiler gönderiyorum

Aynı durumdayım canım gazını çıkarırken de kusuyır üstü ıslanıyor. Az önce 5 tane üst değiştirdim sürekli kustu dr fazlasını kusuyo diyo ama bu fazlası ise karnında ne kalıyor merak ediyorum

4 6 ay almistm benimkine olmaz heralde teyzesi ama dun çekmeceler duzenlerken elim gitti baktim buyuk biz hala 0-1 bile giyiyoruz ben de sizi surekli anlatiorm anneme de arkdaslarm diye valla adinizi bilmesem de

Cnim ayniyiz bu kadar değildi onceden ama 1 2 haftadir cok artti ayni boyle olduk artık takmicam valla kilo aliyor nasisa kusmuk kokusu oyle tatlı gelmeye başladı ki artık wjdjfkgkg
Bizde alıştık evde kusmadık yer kalmadı. Gazını alırken üstümede kusuyır bende günde 4-5 tişört değiştiriyorum. Ağız bezi dayanmıyor artık hergün 3 kere çamaşır makinesi açıyorum.

Ay hadi ya, son kullanım tarihi var mıydı daha? Nerden alıyordun bir de? Biz de Similac kullanıyoruz, hep E bebekten alıyorum. Ondan sordum canim
Son kullanım tarihi ekim 2021 e bebekten alıyoruz bozuk çıkanın biri e bebek diğeri marketten alınan tesadüf ikisi de üst üste cıktı.E bebektekini yeni acmistim hastanelik olunca bozuk old anladım marketten alinanin eşim kenarda yedek olsun diye almış sonra onu verdik onda da aynı kusma ishal sokağa çıkma yasağı old için e bebek kapalıydı market acıktı onu geri götürdük iade aldılar e bebeği de similac incelemek için istedi .
Pazartesi günü 6 kutu mama aldik e bebekten o iade ettiklerimle aynı seri numaraları ve son kullanma tarihi aynı ve hicbir sorun olmadı sanırım saklama koşullarıyla alakalı bi durumdu.
Sana 1 kutu mama ne kadar gidiyor çoğu mamaya zam gelmiş similac aynı ama gelebilir yılbaşı geçti ya ben biraz stok yaptım 6 kutu alarak.Istersen sende stokla canım

Ben de aynı durumdayım alt katımda ne hamilelikte ne doğum sonrası Bi fayda görmedim üstelik oğlunun yemeğini yapıp yukarı çıkarır kahvaltını ben hazırlayım diye arkasında gezer bana daha bir gün ne yedin demedi. Çok sıkışırsa sanki işin mi var çocuğun la ilgilen dedi kesip attı. Ben saldım temizlik şu bu umrumda değil kocam vardiyalı çalışıyor onun evde olduğu zaman yemek yapıyorum bazen hazır çorba bazen makarna bazen bir kaç çeşit duruma göre onlar da aşağıda sulu yemekler yiyorlar arkadaşın dediği gibi kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz diyorum içimden. Yüzüne bakmadığım da oluyo uzak duruyorum da bu sefer kocam arada kalıyo vicdanın rahat etmiyo o da sevdiğim adamın annesi diye. Ama o benim için oğlumun eşi bile demiyor eminim. Üstelik 40 günlük bebeğimi severken kullandığı kelimeleri söylesem nasıl sustun dersiniz. Bende Bi annenin evladıyım ben de insanım deyip deyip ağladım günlerce gözlerim kızardı üstüne yatmıştır dedi. Ooo daha neler var. Allah yardım etsin inşallah Rabbim evladımı onların huyundan düşüncesizliğinden korur. Düşüncesizlik değil de işlerine gelmiyor. Bence ne diyebiliriz ki ya sabır

Bayağı bi anlamadim 2 gün neredeyse çocuk inanılmaz gaz sancısı çekti.
Kokusu ağırdı kokmuş balik gibiydi eşime koklattim yooo zaten mamalar ağır kokuyor dedi.Nemli kasığa yapışıyordu kum gibi değil de dökerken ıslak ıslakti. Bide kaynar suya atıp kaşıkla karıştırıp calkaladigim halde çözünmedi. Ben çok geç fark ettim tabi meğer yavrum neler çekmiş ishal kusma falanda oldu bak böyle resimdeki gibi.

Eklentiler

• 20210102_173637.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 51
Ay ne garip ya bu kayinvalideler. Benimki her geldiğinde eli kolu dolu geldi cok sukur yol yordam biliyor kadin. Benden izin almadan kucağına almaz bir de beni uzerse oğlunu da uzeceğinin farkinda.
Benim ki elinden gelse emen çocuğu kendi bakacak defalarca söyledi ben bakayım diye Allah a şükür emiyo da öyle Bi şansı yok ama şimdi bıraksam yok demez. Yanına gidince fazla kalsın diye ağlarsa uyutuyor resmen kadın. Aç susuz demeden. Dışarı çıkarken kızımı da götürürüm İki de bir laf sokuyor gezenti kırk çıkmadan geziyo bana niye bırakmıyorsun diye. Hiç samimi gelmiyor hiç Allah kalbimi ferahlatsın kötü düşünmeyim diyorum ama 1 hareketi en başa alıyo öfkemi al diyorum Allahım ama olmuyor çok zor hele eşim de asla ağzını açıp bişey demez ikimize de o da kötü bari birinizden birine noluyo dese ya

Evet cnm 2gun sonra 3aylik olacak ama bitmedi kusma ya bazi gun daha fazla bazi gunler daha az ama artik bogulcak diye korkmuyorum bazen kustugunu geri bile yutuyor buyuduler artik tikanirsa bile oksurup duzeliyo bende biktim kiyafet ve mamalik yikamaktan ama saglikli olsunlar yeterki bu kusmalar bazi bebelerde 1seneyi bile buluyormus insallah biter hepimizin tez zamanda

Kızlar lohusaliktan sonra hamile kalınır mı adet görmeden yumurtlama olur mu
Kaliniyor canim bir tanidigim oyle hamile kaldi adet olunmasada süt korumuyor gebe kaliniyor dikkat etmek lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…