2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ah keşke benimkide alsa nuk kauçuk tavsiye üzerine aldım onu bile tutmadı yapışık ikiz gibi evin içinde geziyoruz
Canım yaa gördüğün gibi tutsa bi dert tutmasa bi dert aklıma koydu artık o düşünceyi koydu ya kafama bi kere düşünür dururum bi kötülük mü ediyorum çocuğu aç aç bırakıyor muyum diye BIHTIHHH YAAA BIHTIIHHH

Ne alakası var ya bizimki doğumdan itibaren meme alıyor acıkınca memeyi atıp ağlıyor zaten kilosuda doğumdan itibaren 2 aylığız 2 kg aldı
Çok biliyorlar
Bakalım bizim bugün 51 günlük 10 gün sonra kontrolümüz var kilosunu ben de merak ediyorum ilk ay 700 gram civarı almıştı

Bir kez yaptık şimdiye kadar. Sümük gibi geldi zaten, banyodan sonra yumusayinca. Kilosu çok iyiymiş bebeğinin. Benimki 64 günlük kilosu 4800. Ben de sadece anne sütü veriyorum. Daha bugün geldim kontrolden, mama vereyim mi diye sordum yok dedi doktor da hemsirede

Benimki 64 günlük 3180 kilo doğdu, doğumdan sonra 3kiloya dusmustu. şu an 4800. Sadece anne sütüyle besleniyor. İki ayda 1800 Gr almış. Biraz alt sınıra yakın. Doktora da hemşireye de sordum ısrarla mama takviyesi gerek yok dediler. Ben de babası da zayıf tipleriz acaba ondan mı bilemedim. Bebek de biraz hareketli bu da etkiliyor mu bilmiyorum. İlla mama verme alisiyor gerek yok diyor doktor. Ben de üç ay sabredicem bakalım. Kilo alımı az olursa mama takviyesi yapmayı düşünüyorum 3. Ayın sonunda

Kızlar naparsal yapalim bebegim kaka yapamıyor
Zeytinyağı fitil doktorun verdiği probiyotik kremler hiçbiri fayda etmedi napcaz
İkihfata önce lavman yaptirdik
Daha iki aylık olmadi poff
Bebek ağlamaktan helak olacak

Alt sinir 500 gram ayda siz 1700 almissinz 850 sadece anne sütüyle cok iyi sakin bulasma mamaya

Zeytinyağı fitil doktorun verdiği probiyotik kremler hiçbiri fayda etmedi napcaz
Kac gunde bir yapiyor 7-10 gune kadar normal

Benimki de bugun yapmadj hic bazen boyle yapamıyor ikinjyor zor zor ama cikmiyor masaj yapıyorum yağliyorjm socak tutuyorum çıkmazsa cikmiyo Bazen

Kac gunde bir yapiyor 7-10 gune kadar normal

Benimki de bugun yapmadj hic bazen boyle yapamıyor ikinjyor zor zor ama cikmiyor masaj yapıyorum yağliyorjm socak tutuyorum çıkmazsa cikmiyo Bazen
Kacgunden ziyade ikiniyir yapamyor
Kaka var ama sonyerden çıkmıyor ve ağlıyor o yapana kadar bize rahat yok uyumaz
Sabaha kadar aglar

Aynen sağlıklı olsunlar inş. Bir sene sürmez inş

Canim bence kilo alimi cook iyi ayda 900gr ediyor benimki mama takviyeli okadar almisti nacizane tavsiyem mamaya baslama sutune olan guvenin azalir hemde gereksiz yere vermis olursun keske benimkide emse duzgunde boyle seylerle ugrasmasam emzirmek gibisj yok cok inreniyorum sadece emzirenlere

Kızlar kızımın poposu çok pişti ne yapsam geçmiyor prima pampers yaptı. Kakasını yaptığında hep yıkıyorum molfix pure and soft kullanmaya başladım azalmıştı dün prima bağladım tekrar pişti. Sudocrem mustela bepanthol Madecassol hiç biri iyi gelmedi siz neler kullanıyorsunuz

Bosver vicdan yapma kotu bir sey degil, cok aşırı vermedikten sonra bir sey olmaz.

Ben sebamed kullanıyorum pisikte bize iyi geliyor

Benim bebeğim açken alıyor ilacı var açken veriyorum 15-20 dakika sonra emzirmem gerekiyor ağlıyor durmuyor yavrum emzik veriyorum susuyor uyuyor öyle hatta aç aç emziği almazsam ağzından. O yüzden emziği çok vermiyorum güvenemiyorum.Bence emdikten sonra falan uykuya geçişlerde verebilirsin ben gece uyusun diye veriyorum emzirdikten sonra.

Canim kantaron yagi varsa hemen dene, çabucak geçiriyor.

Canim kantaron yagi varsa hemen dene, çabucak geçiriyor.
Zeytinyağ ısıtıp ılık sürdüm ama canını yaktı galiba kantaronda yakar mı acaba nasıl kullanıyorsun
Ben sebamed kullanıyorum pisikte bize iyi geliyor
Sebamed denemedim onu da alayım ama kremler pişik önlüyor pişik oldu mu hiç fayda etmiyorlar

Canım kakası ya da cisi asitli olabilir, bizde pisik olmadı, öyle iyi bezde kullanmıyoruz, günde iki kere yıkıyoruz fazla kaka yaparsa, arada sudokrem, bazen pudra. Bazen altını acik burakip havalandiriyoruz

Yaa kiyamam bende gecen cumartesi yarim fitil attim 3 saat sonra zorla yapti cok agladi kiyamam bugun yine 5 gun oldu yok beklicem bu sefer 7 gune huzursuz deil uykudada problem yok kendi yapmasi lazim
Az bisey ince tabaka travazol sur biraz acik tut emsin canim sonra kapat bide kantaron oda iyi geliyo arada suruyorum bende

Hmm ben sürmedigim zaman oldu pisik
Sonra sürünce gecti
Düzenli kullanmak lazim
Sebamedin vajina kremini de kullanıyorum faydali

Ah keşke benimkide alsa nuk kauçuk tavsiye üzerine aldım onu bile tutmadı yapışık ikiz gibi evin içinde geziyoruz
Canim bende aldim onu ama bibs emdi benimki cok sukur en azindan birini tuttu Dilandilan canim ac olunca emzigi sinirli emiyo firlatip atiyo bisey gelmeyince cok akilli valla bu usaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…