Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Evet aynısı takip edicem bakalım yine tekrarlarsa doktora giderim bebekte çok hareket ediyor bilmiyorum belkide birşeye baskı yapıyor o an onu mu hissediyoruz anlayamadım
Bütün halindeyse normal günde 4 5 kere de normal dedi benim doktorum . Ama 10 dk arayla bölgesel oluyorsa sayısı fazlaysa , eğer imkan varsa acile gidip nst bağlatmak en azından içinizi rahatlatır . Bu haftalarda sancılı kramp olmaz zaten bebekler aşağıda değil , göbek çevresinde kemik olmadığı için ağrı şeklinde olmazmış .

Ya ben mochi kullanan arkadaşlarda daha az olduğunu duydum mastitin. sen denemiş miydin ya da çevrende deneyen var mı? Ben sadece duyduklarımla bir arkadaşıma söylemiştim aşırı işe yaradı iyi ki söylemişsin demişti.
Eki Görüntüle 3485217
Ben kullandım çok işe yarar buluyorum. Hem diğer göğsü yumuşatıyor hem sütler boşa akmıyor. Sütün de iyiydi çok şükür hiç mastit olmadım.

Ben tüp bebekle gebe kaldım, yapılan işlemleri bu yoldan geçer anneler bilir canım da hiç tatlı değildir vız gelir tırıs gider gibi geliyor bana çatı muayenesi falan 😂 bir de o kadar abartmaya eğilimliyiz ki tüp bebek sürecine girerken de yok bir ton kilo alıyorsunuz, yok artık iğneler derinize girmiyor zart zurt çok şey okumuştum hiç de korktuğum gibi olmadığını gördüm. Bir de sezaryen çok kolaymış da normal doğum zormuş gibi bahsediliyor hep, kesi dikiş konusunda da öyle. Biri koca ameliyat biri dümdüz doğum, hem küçümseme var hem abartma var insanlarda 🥲 herkesin süreci farklı, ikisinin de avantajı/dezavantajı çok ama insanları kötü etkilememek lazım.
Ben de tüp bebekliyim ve gerçekten acımadı :) şu an benim için sağdan sola dönmek daha zor 🦦

Merhaba sağma makinesi araştırdınız mı acaba ben ilk bebeğimde philips kullanmıştım ama daha memnun kalınan var mı bildiğiniz

Küçük çaplı bi kontrol yaptılar diyelim gece saatiydi :) Beni referans almayın ya benim ikiz olduğu için en ufak sancıda direkt yatış veriyorlar :) İnsanlar korku pompalamayı seviyorlar
Çok teşekkür ederim ya, ilk kez normal olduğunu söyleyen birini görüyorum 😂 ben de abartı olduğunu düşünmüştüm söylenenlerin

Çok teşekkür ederim ya, ilk kez normal olduğunu söyleyen birini görüyorum 😂 ben de abartı olduğunu düşünmüştüm söylenenlerin
Her şeyleri abartı . Bu ara uyu son uykuların nidaları atıyorlar bana hayır sanki uyuyabiliyorum saatte bir çişi ayrı ,uyandıktan sonra pozisyon alması ayrı . Hayır uyuduğumu nerden biliyorsun :) az bi şikayet etsem bu zamanlarını ararsınlar .hep olumsuz , hep bi korkutma . Tamam en dayanıklı sensin bir tek sen yapabilirsin diyesim geliyor da inşallah diyorum dumur olmalarını izliyorum :) ben de bundan muzdaribim :)

Her şeyleri abartı . Bu ara uyu son uykuların nidaları atıyorlar bana hayır sanki uyuyabiliyorum saatte bir çişi ayrı ,uyandıktan sonra pozisyon alması ayrı . Hayır uyuduğumu nerden biliyorsun :) az bi şikayet etsem bu zamanlarını ararsınlar .hep olumsuz , hep bi korkutma . Tamam en dayanıklı sensin bir tek sen yapabilirsin diyesim geliyor da inşallah diyorum dumur olmalarını izliyorum :) ben de bundan muzdaribim :)
Bunlardan hepimiz muzdaribiz bence, takmamayı öğrenmek gerekiyor diyorlar ama katılmıyorum. Keşke herkes haddini bilse. Bu fikir verme hastalığı tc simülasyonuna özel bir hastalık sanırım, cinsel yolla bulaşıyor 🤦🏼‍♀️ o kadar sıkıldım ki bu durumdan gerçekten 3 kişiyle falan görüşüyorum artık.

Ya kızlar benim bebek hareket ediyor şuan mesela alt tarafta ani acılar oluyor hemen geçiyor ama bağırttırıyor beni 30+2 deyim var mı yaşayan bu durumu
Ben tam olarak o durumdayım. Bebeğin ayağı var sanırım aşağıda resmen vajinamda hissediyorum ve canımı yakıyor. Bebek çook güçlü olduğu için değil de alt kısım daha hassas olduğu için canım acıyor diye düşünüyorum. Çünkü vajinama vurışu hariç diğer yerlerde canım acımıyor

Not aldım çok tatlış. Çikeleetaaayı ne zaman sipariş vereceksin? Bayatlar mı ki?

Not ettim kuzucum sağolasın
Canım 40 haftayı tamamlarsa ocak 7-12 gibi görünüyor benim doğumum, 1 ya da 1.5 ay önce sipariş veririm teslim süresine göre. En az 2-3 hafta önce elimde olsun, bunlar kapalı çikolata süresi uzundur bence

X