2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Maşallah bir atak bitiyor diğeri başlıyor . Umarım öyle olur canım Allah yardımcımız olsun gündüz hiç uyumuyor bizimkisi . Sürekli uyutmaya çalışmakla geçiyor zamanım tam uyuyor 10 dk sonra uyanıyor. Annem yanımda şimdi ama gidecek o gidince bizim kız da gündüz uyumayınca nasıl yemek falan yapıcam hiç bilmiyorum. Tek olanlar nasıl başarıyor hem ev işi hem bebeği bana bir tavsiye verin Allah aşkına

2 numara ben kullanıyorum ama Türkiye'de degilim :) ya benim bebek mi kucuk kaldı anlamadım primanin 2 numarasını kullanıyoruz şu an 4 kilo 800gram
Kalıptan heralde ben prima hiç kullanmadım sleepy baby me ve sonunda molfix bu 3 nünde kalıpları dar hele sleppy 3 no bacaklarını hep kesti yavrumun pazartesi 5600 du aşırı şişman değil yani

Bizim kız gündüzleri hiç uyumuyor. Var mı böyle olan arkadaşlar? Tüm günüm emzirip uyutmaya çalışmakla geçiyor annem gidince evin işlerini ne ara yapacağım Bir an olsun ayrılmıyorum ki yanından durmuyor. Depresyondayım ağlamak istiyorum. Nasıl hallediyorsunuz siz ev işlerini

Halledemiyorum ben şahsen benimki de son 1 haftadır öyle gündüz doğru düzgün uyumuyor gece uyuyor. Yemeği iki günlük yapıyorum o da kolay yemekler öyle çabuk çabuk halletmeye çalışıyorum. Yemeyi de öyle sürekli kalkarak yiyebiliyorum, bulaşıkları toplayamıyorum bile gece derin uykuya daldığında topluyorum ancak. O sırada çamaşır yıkama asma vs işleri de hallediyorum. Yeri geliyor katlayamıyorum bile bir odada yığılı halde kalıyor, kullandıkça azalıyor olduğu yerde rezil bir haldeyim bu aralar

O iyi iyi canim benimde cok azaldi gogsun nasil benim sabah gecmisti cok sukur agrim yok sicak su torbasi cok iyi geldi

O iyi iyi canim benimde cok azaldi gogsun nasil benim sabah gecmisti cok sukur agrim yok sicak su torbasi cok iyi geldi
Şimdi iyiyim canım ya, işte ucu çok yara oldu sık emzirmekten zaten yara olan göğsümdü. Bu arada çok ciddiydi bu mastit ya bildiğin kare gibi şekli değişti göğsümün

Kızlar benim bugün kanamam oldu yine 47. Günde. Anlamadım şimdi, 12 gün önce de regl oldum sanmıştım. Bazen oluyormuş herhalde ara ara kanama ama sinir oldum temizlenmiştim ne güzel

Kasik biberon denedin mi canim .bizim arkadaş kasik biberonla cok memnundu. Bizimki sevmedi ama cok heyecanlanıyor içerken oraya buraya saçıyor..
Denemedim canım ama bugün şırınga denedim çıldırdı çıldırdı bastı çığlığı hep boğazına kaçırdı sinirden sağdığjm süttü döktü hep ağlıcaktım neredeyse ter içinde kaldım 50 cc süt vercem diye

Kiz 60 cc yapiorm sadece degmez onun icinde terms olmaya bendeki 2 ltlik onda da saklanmz yani
baby plus var e bebekte küçük benimki.
Ama bu senin hakkın .... tıpkı analık izni , yıllık izin gibi ... bende sağlık sektöründeyim , kullandırıyorlar ... sonuçta devlet veriyor bu hakkı
ewt aynen öyle. ama ben o hakkı kullanırsam geleceğim için iyi olmazgenel müdürlükte çalışanlara uygulanıyor bu ama şubede çalışanlarda çok sıcak bakmazlar. süt iznini kullanalım da gerisine bakcaz
Kızlar ben bebek için termos alacağım neyi öneriyorsunuz
baby plus var ebebekte ondan alabilirsin.
fıtık olmuş. çok ağlıyormu ya da ıkınıyor mu? o sebeple oluyor.para koyulup sarıldığını falan duydum ama doktora sorsan iyi olur.
4.5yaşında kızım var benim ayrıca. işlerümiz hep 1 gün önceden planlıyorum. öyle çok detaylı şeyler yapamıyorum bende. robot süpürge bile aldım işlerimi pratikleştirmek için. bebeğim bazen çok iyi uyuyor bazen uyumuyor.kucağa alıştırmıyorum hiç. emzirip anakucağına koyuyorum. durmazsa o zaman bşraz gezdirip tekrar koyuyorum. mutfağa yanıma getiriyorum birax oyalanıyor yanımda. kanguruya koyuyorum bazen

Dilandilan Canım nasılsın? Sünnetiniz nasıl geçti ? Kuzu iyidir inşallah
İyiyiz canım sabah gittik uyuşturucu krem sürdüler yarım saat sonra ameliyathaneye götürdüler operasyon yarım saat sürdü geldiğinde hiç ağlamamıştı hemşirelerin kucağında keyfi de baya yerindeydi ilk odaya geldiğinde direkt emzirdim emince çişini yaptı sanırım o zaman çok içli ağladı ben de ağladım ilk çişte bayağı acırmış sonra sonra daha azaldı içli ağlamaları. Calpol ve bir merhem verdi bir çay kaşığı verdim eve gelince kremi de iki kez süreceğiz günde dikişi pansumanı yok hastane çok süper değil tabi Medical park kadar ilgili değiller ama yine de memnun kaldım ben doktordan da hastaneden de İnşallah bir iki günü rahat geçiririz sonrası kolay Allah’ın izniyle

bugün 2.ay aşılarımızı olduk. şu ana kadar ateş olmadı. uyku yaptı amabirazda acıyor sanırım ağlak bugün. çok huzursuzlanırsa şurup vericem.

Maşallah :) Hangi aşıyı oldu? Sağlık Ocağı verem aşısı için bizi çağıracak.
Ayrıca gittiğimiz hastanedeki çocuk doktoru 6 Ocak da Rota aşısı yaptırmamızı istedi.
Toplamda iki aşı olacak verem ve rota korkuyorum.
İnşallah bizimkinin de ateşi çıkmaz .

Bende onu soracaktim babyplus kullanisli mi kacsaat sicak tutuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…