2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bizde aksamları ayniyiz memeyle ilgili degil bence.3 saatte bir verince.mızıklamiyorlar.burda bi arkadas yazmisti.agladigi icin surekli meme vermeye calisiyoruz midedeki sutle emdigi sut birlesince sindirmekte gucluk cekiyor sanirim.reflüsu aziyor.2.5-3 saat ara olunca güzel emiyor.yoksa mızık mızık.oyun oynıcaksınız pışpışlıcaksiniz ara acilincada verceksiniz memeyi.valla aksamlari bizde ayniyiz.surekli sırtını pıtpıtlıyorum gazını cikarinca rahatlıyor

B
Maşallah ona.bizimde aşılarimiz 2.ay bitiminde karma aşı menenjit birde rota sanirim.3.ü birďen agırmı olurki.neden hepsini yaptirmadiniz.bizdemi.birazini gelecek ay yaptirsak.cok aglarmi cani acirmi diye kara kara dusunuyorum simdiden.

Uyuyamayan sürünen anneler selam olsun
Mesai başlıyor herkes yattı ben sürünüyorum
Ben de buradayım canım yine mastit oldum Allah kahretmesin artık ya vallahi 1 saat içinde oldu tam ememeyince baktım kolumu kaldıramıyorum. Akşam oldum bu saat oldu sıcak kompres yapıyorum yarım saatte bir sağıyorum ve 3 kere ters emzirme yaptım yok bana mısın demiyor. 1 saat uyumuşum yorgunluktan taş gibi uyandım sonra daha kötü olmuş bebeğin da ağlaması hiç
Bitmedi diyorum devamlı emziriyorum ama süt mü gelmiyor artık acaba az önce biberonla süt verdim içti ve uyudu sonunda. Şimdi bir de ona vicdan yaptım. Yarın sabaha hastanelik olucam gibi çok fenayım

kızlar bebeginizin yuzünde sivilce tarzı kızarıklıklar olanlar gectimi kızariklık benim kızda bir haftadır var uyuyunca geçıyor uyanınca kızarıyor hele aglayınca daha da kizarıyor..ilk çocuklarda böyle bisey olmamisti bu kizımda yasamadıgım seyleri yasıyorum resmen

Oy yerim onu
Benim babamda gece kontrole geliyor
Ağzı mi kapandı burnu mi kapandı diye
Annem de aç bu aç diyor sütun yok diyor sürekli

Çok zor oluyor mastit ya bir günde açılmıyor ama sürekli sağ emzir ki ateş yapmasın bari
Dr a gidersen de ilt baş emzir diyor ilaç vs vermiyor

Evet ya çok haklısın bugün yakı yapıştırdım biraz daha iyiyim inşallah gece biraz olsun rahat uyurum çocupu düşürmekten falan korkuyorum
Yakı bana da çok iyi geliyor ama internette emziren anneler kesinlikle kullanmamalı yazıyor. Ben 4 gün kullanmıştım pişman oldum
Bizimki 1 aydır yoğun bir şekilde vardı hiç müdahele etmedim sadece her sabah yüzünü pamuga kaynamış sogumuş su döküp sildim. Şu an geçti

Neden öyleymiş ki ben 2 gündür kullanıyorum şükür bugün daha iyiyim ama sabah ezanla çocuğumu beşiğine bile koyamadım ağladım resmen acıdan şu an hiç ağrım yok ama

Neden öyleymiş ki ben 2 gündür kullanıyorum şükür bugün daha iyiyim ama sabah ezanla çocuğumu beşiğine bile koyamadım ağladım resmen acıdan şu an hiç ağrım yok ama
Bilemiyorum internette içinde ilaç var yazıyor. Doktoruma sordum geri dönmedi ona da sinir oldum

Çok zor oluyor mastit ya bir günde açılmıyor ama sürekli sağ emzir ki ateş yapmasın bari
Dr a gidersen de ilt baş emzir diyor ilaç vs vermiyor
Randevu aldım öğleden sonraya geçmezse diye. Benim bebe düzgün emmiyor ki canım. Bu zamana kdr ki en korkunç mastit bu başıma gelen. Kolumu kaldıramıyorum bütün vücudum kırgın kendimde değil gibiyim. Saat başı emzirmeye çalışıyorum ama dokunamıyorum bile, göğsümün şekli değişmiş bir tarafı katı resmen. Emzirmekten soğudum bu nedir ya Allah yardım etsin

Canım benim ki her gece aynı saate ağlar sanırım kolik bebek oluyor öylr
Kızlar bebegmn saçında ve kulaklarında konak var sarı sarı kabuklanıyor sizdede varmı ne yapıyorsunuz
Ve yanak yüzleri cok kuru
Evet ya aynı sorunu yaşıyoruz neyden acaba çok korktum açıkçası yarın doktora kontörlü vardı sorarım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…