2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bazen sert bazen yumuşak. Sertken çok dolu. Yumusakken de sıkınca süt geliyor kontrol ediyorum. Akşam benimkide huysuz o yüzden sagdigim sütü biberonla veriyorum her akşam. Bazen ise yarıyor bazen yine huysuz. Kolik bence.

Evet ya çok haklısın bugün yakı yapıştırdım biraz daha iyiyim inşallah gece biraz olsun rahat uyurum çocupu düşürmekten falan korkuyorum

Canım giderim gitmek bişey değil 1 aylık bebek hastanelerin durumu malum randevu olmadan gidemiyorsun randevu zaten yok üstelik emziriyorum ilaç krem çok sıkıntı bende bilmiyorum

Bugün dr gittik kızlar,kalca ultrasonu,göz muayenesi,rutin kontrolu vardi kızımın.dogdugunda 3560 idi 5760 gr olmuş 51 cm di 57 cm boyu olmus.geceleri 4 saatte kaldırıyorum. İyi yapmışsın yoksa rejim yaptircaktim dedi. oyun halisi onerdi artık.karnimda hep kitap okumuştum.hikaye anlat dedi.esim de dedi ki neler anlatıyor neler.kac tane kitap bitirdi dio. rota ve menenjit i onumuzde ki ay yaptıracağım.4 litre suya ve et ağırlıklı beslenmeye devam dedi.saclarin dökülecek korkma dedi.vitamin verdi bir de bana.

Bencede bizimkide kolik hep aynı saatte deliriyor asla sakinleştiremiyorm. Eşimle battaniyede sallıyoruz elimizde anca susuyor

Maşallahh şuan 2 aylıkmısınız

Ne güzel doktormuş canım maşallah çok sevindim benim ilk bebede saçım kalmamıştı kimse demedi bana

Benim de nisan başı başlangıç ama evden yapacak iş arıyorum, bulursa ofise dönmicem bir süre ücretsiz kullanacağım. Bu arada mesut bey medipol pendik e baş hekim olmuş, remzi bey varmış onu önerdiler canım çocuk doktoru, bir gidicem bu hafta

Çok zor ya mama da yesin ugrasilmsz cidden. Şu an ben mama vermiyorum ama bitkinim ben de atak döneminde mi memeden mi bilmiyorum.
İşte doktora da danışamıyorum zınk diye gitti. Bu hafta yeni doktora gidicem ona bir danışacağım varsa randevusu. Ya da kafama göre başlarım mamaya yoksa kafayı sıyırcam. Bebeklerin huyu çok ilginç cidden yaa, senin de ataklar geçer umarım. Ben uyuyor emmiyor diye ağlıyorum başkası uyumuyor doymuyor diye temiz delirececeğiz

Dilini ısır canim, masallah
Hemen nazar mı değdi ne bugün daha uyanık kaldı ama ben halimden memnunum
Bugün mesaj atıp sordum bizim doktor 3,5 saate kadar uyusun ellemeyin dedi 3,5 saatten sonra kendisi uyanmazsa uyandırın dedi.

Bende anenmde kalıyorum çıldırttı beni
Çok yardımcı sagolsun
Sutun gelmiyor deyip deyip duruyor
Mama verme seni emmeyecek diyor
Sutum az napayim
Gerçekten bu zamanda insana moral lazım bizimkiler olanı da kurutmaya çalışıyor babam çok değişik çocuğu benim bile almamı istemiyor sürekli müdahale ediyor bugün altını değiştirecektim gidip annemi çağırıyor sen gel dilan yapamaz diye gözüm döndü söylendim artık bu sefer de geldi beni izliyor aksi gibi oğlum da tepiniyor bezini bağlayana kadar canım çıktı çiş yapıyor mu diye sordu evet dedim süt yetmiyor çiş yok diyor lafıma da inanmıyor sürekli elleri soğuk kafası soğuk diye çocuğu örtüyor da örtüyor diyorum ki doktor elleri soğuk olur terini oradan atacak diyor babamın cevap şu doktor ne bilir? gel de ölme şu çocuğun haline bak gelmiş gitmiş üstüne bir şey atmış

Eklentiler

• 3A93B29D-9DB6-4A85-9F06-14583C09FF16.jpeg
    101,7 KB · Görüntüleme: 87
Aynen sigortamız da karşılamıyor o yüzden medicalde yaptırmayacağız yarın gidip görüşelim yine yazarım
Canım biz bugün gittik Konak’ta Aykut beye muayene etti sünnet için bi engel görmedi çarşamba 9:30da sünnet olacak oğlum inşallah, doktor da iyi ve ilgiliydi inşallah sünnet de sorunsuz olur

Canım biz bugün gittik Konak’ta Aykut beye muayene etti sünnet için bi engel görmedi çarşamba 9:30da sünnet olacak oğlum inşallah, doktor da iyi ve ilgiliydi inşallah sünnet de
Hadi hayırlısı olsun canim, biz de haftaya gidip görüşelim bakalim. Ağrısız sorunsuz atlatsın minik kuzu ınsallah.

kızlar mamayı açalı 33 gun oldu bozulmusmudur ki ya

bende bunu merak ediyorum vallabenimde yumusak aksamlari huysuz uyumuyo kizim

Masallah canim topalak olmus minik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…