2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel bir ömrü olsun annesi. Benim kızım da aynı yolda bekliyormuş suni ile bile 3 4 saat sürmedi hadi doğum dediler çok anlamadım kucağıma bişey koydular şok a girdim tarifsiz bir duygu

selam herkese 13 kasımda spinal sezeryan oldu doğumum bebeğim 3600 51 cm doğdu adı zeynep. ama haftasına kontrole gittiğimizde 3200 e düşmüştü kilosu doktor mama ver dedi şimdi her emzirdikten sonra mama veriyorum ama sütüm ne zmn nsl çoğalacak anlamıyorum. önceden gece mama içmeden sadece emip uyuyodu şimdi geceleride mama istiyor ağlıyor uyumuyor. böyle giderse emmeyi tamamen bırakacak diye korkuyorum

Allah bildiği gibi yapsın diycem kusura bakma. Bunun hesabını nasıl verecekler
.bebek nasıl peki canım

Benimde senin gibi oldu 3 kg doğdu 2900 düştü hast çıkarken. 5 gün kontrolde aynıydı 2900 1 hafta sonra yine aynıydı ve mamaya başka dedi. Şuan emzirdikten sonra mama veriyorum ve bu şekil gidecek sanırım sütüm var yok değil ama bebeğe yetmiyor belki de en başından mama verdim diye böyle oldu .Sanırım mama bağımlılık yapıyor içmeden uyumuyo dediğin gibi. Mamayi biberonla vermemeye çalış sadece uykuluyken ver alışmasın.
Ilk iki hafta kilo kaybı normal ama doktorlar felaket tellalı gibi.Benim yaptığım hatayı yerinde olsam yapmam 15 gün direnirim

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün
Öle valla aynı durumdayım cildim tahriş olmuş oturup emzirirken canım yanıyor günlük pedle üstüm battı bi kere. daha cesaret edemiyorum günlük pede
Ben gece kaşıntıdan yatamadim afedersin havasızlıktan dudak kısmı kurumuş genital bölgenin bebeğin pişik kremi sürdüm. Pedi çıkartırım an batıyor üstüm bide onları yıkamakla uğraşıyorum yine mecbur ped taktim
Kızlar biz bugün topuk kanı vermeye gittik sağlık ocağına orada devit verdiler günde 3 damla bebeğe dedi siz kullanıyor musunuz? Bizim oğluş yarın 1 haftalık oluyor erken mi kullanmak için
15 gün başladık biz
Evet birde gaz yapıyor onu fark ettim bende değişmeyi düşünüyorum ama hangi marka alacağıma karar veremedim

Canım kullandığın ped markasını değiştir istersen, o da sana rahatsızlık veriyor olabilir. Bi de ben pek rahat edemedim ama olmadı tampon kullan onunla da çok rahat oluyor.

Allah bildiği gibi yapsın diycem kusura bakma. Bunun hesabını nasıl verecekler
.bebek nasıl peki canım
Bebeğim de hiç sıkıntı yok çocuk dru geldi filyasyon ekibinden bana ilaç gönderdiler hiç birşeyi yokmuş bebeğimin çok şükür bol bol emzir dediler maskeyle dokunuyorum bebeğime koklayamıyorum

Canım bende bebegi götürdüm kulak testinden geçemedi henüz ama bu bir sorun oldugu anlamına gelmiyor. Doktorum anne karnında kirli su birikmiştir kulağında dedi erteledik 10 güne endişelenme
iki kulakta mı geçemedi canım sizinde? Biraz rahatladım ben de. İnşallah allahın izniyle bir şey çıkmayacak
geçmiş olsun cnm. peki bşrşey soracağım ücret ödedin mi diğer yaptırdığın yere
Ücret istiyorlardı normalde ama eşim önce odyometrist ile görüşüp olanları anlatmıştı o çocuğu aşağı vezneye götürmeden direk bana getirin demiş kadın kendisi ücretsiz olarak yaptı.
Çok teşekkür ederim canım
Bak sütünün kesildiği ile kalırsın Allah korusun bişi çıkmayacak Allah’ın izniyle.
İnşallah canım
Canım bende süt yetmiyor sanıyordum. Sık sık emzirdim saat bası emzirdim derken sütüm arttı . Komposto , humana, pekmez gilan ye ve en mühiöi bolll su iç
Ben de 1,5 saatte bir emzirmeye çalışıyorum zaten sarılığı var . Söylediklerinden bi pekmezi bilmiyordum onu da deneyeyim canım

Evet iki kulaktanda geçemedi hatta uyudugu halde benim ilk çocuğum da böyle olmuştu şimdi 10 gün sonra falan tekrar gidcm korkma olur öyle şeyler normal

Gözün Aydın canım hoşgelmiş nazlı prenses uyandırmak için uğraş sarılık olmasın topugundan uyarmaya çalış

Kızlar benimkide sarılık ben şimdi meme veriyorum ama ne kadar emdiğini anlamıyorum sağınca iki göğsümden de 70-100 arası çıkıyor bide mama takviyesi yapiyim diyorum aslında sütüm var ama mama ile daha kolay geçiyormuş sarılık heralde mamada şeker var diye mi tecrübeli anneler siz nasıl yapıyorsunuz

Canım sütün artması için tahin pekmez,tahin helvası ye. 3-4 Lt su iç muhakkak. Birde e bebekte malt içeceği satılıyor sütü artıyor bi dene istersen

Ayy iyi bari canim gecmis olsun cok.

Maşşalah canım benim çok iyi etmişsin epidural takmadan ben ölümden döndüm pişman oldum yaptırdıgıma halbuki 1 saat sürmedi doğumum

Aynıyım canım benimde afedersin popom mahvoldu otururken batıyor artık. Her çeşit pedde oluyor ne denesem. Eski usul düşünüyorum artık pamuklu penye kesip koyacam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…