2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Midesindekini kolay çıkarıyorlar da omzumuza alınca bagirsaklardakine masaj bastırmak fayda etmiyor kendi çabalıyor yavrum bende gezdiriyorum diğer çocuklarım böyle değildi kolayca yaparlardı bu oğlan hem yoruyor hem üzüyor damla kullanmak istemiyordum ama araştırıp bi denesem diye aklımdan geçiriyorum

Benimde aklıma bebek ağız bezleri geldi bebeğe aşırı almışım belki 50 tane var onların bir kısmını kullanayim dedim yoksa mantar olucam artik
Bencede onlar daha iyi gelir. pedi sık değiştirsem bile cilt hassasiyetinden oluyor. Dediğin gibi benimde regl de de böyle olur 5 gün içinde

Canım bana doktorda aile hekimliğindeki hemşire de bi aydan önce gaz damlası vermeyin dedi

ohh masallah annesi yerim o prensikuzum ben artik uyandirmiyorum ya benimkide uyanmasada uykuda mesela hih mih diyor yani ben anliyorum aciktim diyor gel beni al diyorbende alıyorum emziriyorum gazini altini derken tekrar uyuyor ama şoyle bisey var bizimki aksam yemek saatinde uyanik cin gibi uyumam diyor bizde onunla vakit geçiriyoruz birde sabahlari fix 8 de uyanir 11 e kadar uyanik yani belki yarim saat uyur o saat diliminde bende karsima aliyorum salincagina koyuyorum konuşuyorum bide gozunu acip pür dikkat beni dinliyor gelişme konusuna gelirsek bizimkinin kilosu önde gidiyor persembe gunu aşimiz var bakalim kilomuz kac oldu kilo alimi iyiyse bence kendi haline birak eminim kendi kalkar annesi

Damlayi doktoruna sor eger cok zorlaniyorsa benim yavrum bi kac gun cok fena olmustu aksam saat 6 dan gece 11 e kadar agliyordu bizim doktor verin demisti sonra bu bacak masajijini yaptık daha dogrusu yapıyorduk ama bilmeyerek hic cikaramiyorduk ogrenince gazini cikardik acaba sen yapamıyormusun bi yotube baksan bizde senin gibiydik cunku canim

Artik damla kullanmiyoruz kullanmakta istemiyorum bi kac gun mecbur verdik ama devam etseydi mecbur damla kullanırdım yavrum uyuyamadiktan sonra oyle seylere takilmam ben veririm

Ama birde derin uykuya dalsin kiz oglani sık bogaz etmeuyusunki oda gelisimine buyuk katki sagliyor

Nasisiniz kizlar Edifar G gunesli gunler _seastar_ goremez oldun sizi

Mazerrr iyi olmana svindkm kzucum

Girip okuyorum ama bazi sayfalar gozumden kaciyor galiba

wendy 3 cocukla masallah nasi basediosn

Biz bugun yine kan verdik tiroit bakti. 15. Gunde doğum kilomuzdan 100 gram fazlayiz cok sukur biraz mamayi azaltsam mi diye dusunuyorum 60 ti gunduz memede uyursa mama vermiom. Bu hafta hep memede olmak istiyor yeterli emsin 24 saat dursun hic gık demem. Bu arada hepinizle sohbet etmeyi ozledm. Hepinize koly gelsin. Doğum bekleynlere bol sans.

merhaba tecrubelı arkadaslara bısey sormak ıstıyorm bnm ıkıncı hamılelıgm Allah nasıp ederse. ilki oğlandı 17 hafta da hıssetmeye baslamıstım rahat bı sekılde ama suan 17+5 tık yok herkes daha erken hıssedersn dıyıp endılendırıyor ılla daha erken hıssetmek zorundanıyım

ben buralardayım canım

Kuzum birde sana bisey soracam cok emdiginde kusma olmuyormu bizde fazla aldiginda doydugunu bilmedigi icin fazlasini çıkarıyor doktor normal dedi sordum ben

Evet iki kulaktanda geçemedi hatta uyudugu halde benim ilk çocuğum da böyle olmuştu şimdi 10 gün sonra falan tekrar gidcm korkma olur öyle şeyler normal
İnşallah canım bizim ilk yapan odyometristte çok gıcıktı hiç olumlu konuşmadı o canımızı sıktı bizi telaşa soktu.

Kızlar bizim sarılığımız perşembe günü baktırdığımızda 16.1 di. Doktor bol bol emzirin kaka rengine bakın değişirse getiirn dedi yoksa 20 gün sonraya gün verdi. Ama çok aklıma takılıyor tekrar sarılık derecesine baktırmalı mıyız sizce? Sarılığı olanlar baktırdı mı böyle ara ara

Cnim biz 2 gun arayla baktırdık 9 11 11 8 cikti bence bu kadar gerek yoktu ama hoca surekli bakalm dedi durdu

Cnim biz 2 gun arayla baktırdık 9 11 11 8 cikti bence bu kadar gerek yoktu ama hoca surekli bakalm dedi durdu
Sizin çok yüksek olmamasına rağmen o kadar sık istemiş bizimkide başka istemedi her doktor farklı hareket ediyor ya.Hep elden kan mı verdiniz?

Bakmaya çalışıyorum ama bu aralar 2 çocukla tek kalmaya başladım artık baya meşgul oluyorum :)
Sen nasılsın nasıl gidiyor annelik?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…