Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    228
Kızlar merhaba, 9 Ekim çarşamba günü acil spinal sezaryen ile oğlum dünyaya geldi☺️🙏🧿 sancılarla birlikte nabzı düşüyordu ve doktor riske atmak istemedi kafası da girmedi zaten kanala şimdi birlikteyiz mutluyuz 🥰 kediannesibiri kediannesibiri 9 Ekim 39+5 kilo 3700 Rüzgar bebişi günceller misin? 🥰☺️
Gözün aydın cansu, Allah analı babalı büyütsün 🧿 kendini iyi hissettiğinde bize doğumunu anlatır mısın 🥰

Merhaba kızlar dualarınıza ihtiyacım var bebeğimi dün akşam yatırdılar rutin bir kontrole goturmustuk yüzüne bakınca normal herşey olması gerektiği gibi görünüyor ama agladiginda yüzünün bir tarafinda hiç mimik oluşmadığını farketti doktor ve hemen acile yonlendirdi birkaç doktor baktıktan sonra yatisa karar verdiler nedenini araştırmak için yüzünde asimetri sinirsel bişey olabileceğini söylediler yani yüz felci gibi bişey ilk gün emmede sorun yaşadım bunda ilk günler herkes yaşar sonra zorlada olsa tutuyordu ve emiyordu yani emmede bir sorun yoktu ultronda bişey çıkmadı böyle bir durum hakkında bilgisi olan varmı acaba dunden beri çok kötu oldum ben ya pazartesi tam bilgi vericez dediler ama en fazla bir hafta 10 gün yatar dediler hergun süt goturucem rabbim kimseyi evladiyla sinamasin insalah tam kokusuna alismisken almaları beni çok kötü etkiledi 😢

Çok şükür hızlı oldu suni sancı takmadik sadece fitil ve şükür ki dikisimde olmadı ebe ve Dr çok tecrubeliydi 4 yıl önce ki dogumumda da aynı ebe vardı bir kac ufak yırtık vardı o zaman ama bebek eli başında gelmişti ondan demişlerdi bu sefer bol masajla sanırım iyice genislettiler krem falan istedi dikişin olmasın dedi cidden de şaşkınım bende olmadı şükür bemim 4. Doğumum ondan da olabilir diğer 3 ünde dikisim vardi 🙈
Maşallah canım benim de ikinci doğum inşallah kolay olur ama gelmek bilmiyor az az sancı gördüm nst dedi 1,5cm falan açılmada varmış ama kanala girmemiş daha doğmazsa 40. Hafta olacak perşembe suni sancı verelim dedi korkuyorum doğrusu kendisi gelsin istiyorum ilk kızım 38de kendiliğinden gelmişti suni zararlı diyenler var bilmiyorum bilen var mı bu konu hakkında

Merhaba kızlar dualarınıza ihtiyacım var bebeğimi dün akşam yatırdılar rutin bir kontrole goturmustuk yüzüne bakınca normal herşey olması gerektiği gibi görünüyor ama agladiginda yüzünün bir tarafinda hiç mimik oluşmadığını farketti doktor ve hemen acile yonlendirdi birkaç doktor baktıktan sonra yatisa karar verdiler nedenini araştırmak için yüzünde asimetri sinirsel bişey olabileceğini söylediler yani yüz felci gibi bişey ilk gün emmede sorun yaşadım bunda ilk günler herkes yaşar sonra zorlada olsa tutuyordu ve emiyordu yani emmede bir sorun yoktu ultronda bişey çıkmadı böyle bir durum hakkında bilgisi olan varmı acaba dunden beri çok kötu oldum ben ya pazartesi tam bilgi vericez dediler ama en fazla bir hafta 10 gün yatar dediler hergun süt goturucem rabbim kimseyi evladiyla sinamasin insalah tam kokusuna alismisken almaları beni çok kötü etkiledi 😢
Allah sifa versin canim. Dualarimiz bebisinle.. gecici bir seydir umarim. .Bir an once saglikla tekrar kavusmanizi diliyorum..

Rabbim Şafii ismiyle şifa versin bebeğine tez zamanda 🤲🏻

9 ekim 2024 💕 doğumum oldu elhamdülillah. Bol dua, maneviyat, teslimiyet, doğru ekip, her kadının içinde bulunan o en ilkel doğurma içgüdüsünün cesaretiyle , korkmadan, ikinci doğumun verdiği tecrübeyle, rabbimin izni ve yardımıyla elhamdülillah doğumum büyülü bir atmosferle gerçekleşti. Süreçte odamda yalnızdım. Kuran açık, ışık loş, kasılmalarda nefesime odaklanıp rabbimi zikrederek, sabrımı sadece o anki sancıya verip , ilerisini düşünmeden , anda kalarak, açılmamı , sancı değerlerimi , doğumun ne zaman olacağını sormadan, yani sayılara takılmadan, sessizce , emanetime adım adım ilerlemek … kolay mıydı? Asla… Her şey zaten kabullenişle başladı. Olayları zorluklarıyla beraber kabul et, planlama, akışı bozma, gelene razı ol, kendini bırak, mücadele etme, gevşe… iki doğumum da normaldi ama aradaki 4 sene içinde değişen bir ben vardım. Aynı kasılma , aynı olay ama farklı bakış, farklı düşünce, farklı inanç, farklı teslimiyet… inşaallah benimkinden de güzel doğumlarınız olur sevgili anneler. Hiç bir yere yorum yazmazdım ama hepinize cesaret versin istedim. Benim hikayem böyleydi… 39+2 - avcılar hospital - türkan mutafoğlu
Suyunuz mu geldi önce yoksa suni sancı ile mi başlandı kendiliğinden mi geldi sancılarınız nasıldı

Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. O kadar haklısın ki. Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. Taşıyamayacağı yük vermesin 😔 dualarımız sizinle

Allah sifa versin canim. Dualarimiz bebisinle.. gecici bir seydir umarim. .Bir an once saglikla tekrar kavusmanizi diliyorum..
Rabbim Şafii ismiyle şifa versin bebeğine tez zamanda 🤲🏻
Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. O kadar haklısın ki. Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. Taşıyamayacağı yük vermesin 😔 dualarımız sizinle
Dualarınız için çok teşekkür ederim inanın morele o kadar ihtiyacım varki dünden beri o kadar kötü oldum sezeryan yerim yerimde kanama başladı bu sabahda onun için doktora gittim çok zor bir durum ben bebeğimi bu şekilde özlüyor ve kısa bir ayrılık için canım bu kadar yanıyorsa rabbim kimseye göstermesin inşallah ama daha beteri olanları evladini kaybedenleri düşünemiyorum bile

Dualarınız için çok teşekkür ederim inanın morele o kadar ihtiyacım varki dünden beri o kadar kötü oldum sezeryan yerim yerimde kanama başladı bu sabahda onun için doktora gittim çok zor bir durum ben bebeğimi bu şekilde özlüyor ve kısa bir ayrılık için canım bu kadar yanıyorsa rabbim kimseye göstermesin inşallah ama daha beteri olanları evladini kaybedenleri düşünemiyorum bile
Üzülme diyemiyorum ama kendine dikkat etmek zorundasın. Artık evladın var. Güçlü olmak zorundasın. Kendini bırakma. Rabbim inşallah tez zamanda yavrunu sana sağlıkla sıhhatle bağışlasın canım.

Canım dua edelim. İnşallah geçici bir durumdur Allah büyük. Çok geçmiş olsun

Üzülme diyemiyorum ama kendine dikkat etmek zorundasın. Artık evladın var. Güçlü olmak zorundasın. Kendini bırakma. Rabbim inşallah tez zamanda yavrunu sana sağlıkla sıhhatle bağışlasın canım.
Amin inşallah canm teşekkür ederim bugün gördüm daha iyi oldum ama özlüyorum şeftali yanaklı oğlumu

Rabbim şifa versin bebişine hiç morelini bozma erken farkedilmiş tedavisi bitsin hiç bişeyi kalmaz hiç kafana takma sen iyi ol ki bebeğinde iyi olsun tabi anne yüreği biz ne kadar desekte için içini yicek Allahın izniyle iyleşcek cok geçmiş olsun😊

Ben de ne yazık ki seni bu yolda yalnız bırakıyorum 😅 şaka bir yana sancılı bir dönemim geçti gebeliğe bağlı hipertansiyon çıktı ilaç kullanıyorum ve pazartesi 37+3 de sezaryen olacağım

Sen nasılsın umarım her şey yolundadır ☺️
Yaaa, çok geçmiş olsun. İnşallah güle oynaya kavuşursun bebeğine. Sonraki süreci de kolaylıkla atlatırsın canım. Hakkımızda hayırlısı olsun. Biz beklemedeyiz. Tam bir tosuncuk ile yola devam..

X