2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bebeğim de hiç sıkıntı yok çocuk dru geldi filyasyon ekibinden bana ilaç gönderdiler hiç birşeyi yokmuş bebeğimin çok şükür bol bol emzir dediler maskeyle dokunuyorum bebeğime koklayamıyorum
Allah onları bildiği gibi yapsın bunun vebalini nasi ödeyecekler nefret ediyorum böyle eşşek insanlardan üç aşağı beş yukarı aynısı bizdede var canım o yüzden çok iyi anlıyorum seni ama seninkiler birde hastalık getirmişler pisler ya peki ne diyorlar konuşma durumu oldumu söyleseydin ağzına geleni

Aynıyım canım benimde afedersin popom mahvoldu otururken batıyor artık. Her çeşit pedde oluyor ne denesem. Eski usul düşünüyorum artık pamuklu penye kesip koyacam artık
Benimde aklıma bebek ağız bezleri geldi bebeğe aşırı almışım belki 50 tane var onların bir kısmını kullanayim dedim yoksa mantar olucam artik

Kac gün oldu ki daha sana canım sarilik öyle hemen geçmez anne sütü alan bebeklerde çünkü anne sütü de sarılık yapıyor ben en son dr a götürdüğümde getirme artık dedi dr vücudunda karnında bacaklarında hiç kalmadi yüzü 1 ayda ancak gecer yavaş geçer dedi doktor mama felan verip sütünü eksiltme hemde neden sağıyorsun emzirsene emzirirken gelen süt sagmaktan çok daha fazla geliyor bebeğinin yüzüne emmesine baktıkça sızlaya sızlaya akıyor sütler bebeğini kokladıkça sütlenirsin

Canım kullandığın ped markasını değiştir istersen, o da sana rahatsızlık veriyor olabilir. Bi de ben pek rahat edemedim ama olmadı tampon kullan onunla da çok rahat oluyor.
Benim reglkendr böyle oluyordu kanama 2 gün sur3rdi gerisi lekeleme olurdu mecbur ped takardım 5.gün kasinirdi bi kurusada rahatlasak

Evaleyn gözün aydın canım güle güle büyüt bebeğini çok şükür sende kurtuldun

Canım seninde gözün aydın 11 günlük olmuşsunuz bile göğsünü iyice emzirmeden mama verme derim iyice uyarılsın süt bezleri sonra da doysun diye mama ver sütun artana kadar bol sivi yeşillik incir komposto tüketiyor musun

Dasmeer nasılsın canım kendini toparlayabildin mi emzirebiliyor musun
Cnm emziruorum şükür daha iyiyim
Dun kontrolüm vardi doktor hersey ii dedi
Bebeğim emiyor ama doymuyor
Birde kaka sorunu vardi uyumadi hic
Şuan probiyotik ilac verdi rahatladi sukur
Mama veriyorum azda olsa
Sadexe meme ile doymuyor
Yapsiti mememe bırakınca uyanıyor
Yapışık ikiz giibyim

Gözüktün mü canım doktora bize cumaya yatış verdi suni sancı verilecek hayırlısıyla doğursaydık bi
Bende yarın yaticam canım benim ya aynen bi hayırlısıyla dogursaydik bakalım inşallah doğumdan sağ salim evlerimize geliriz de bunları konuşup güleriz bu sabirsizligimiza adını ne vereceksin canım sen bide emzik vericekmisin hemen ben bu konuda kararsız kaldım da

Canım benden 2 gün ondesin galiba ben bugün 39+2 yim. Bende yarın muayeneye gidicem.bende de belirti yoktu ama bugün vajinam ağrıyor sadece sürekli bı biçimde.10gun önce 3500 kilo idi.baana da senin giibi 4 kg olursa sezeryan yaparım demişti.suni sancıyi anlattı bı belirti olmadan suni almak olmaz.bnmde cuma günü sezeryan Gbi görünüyor.

Canim gozunaydin dogum yapmissinbenimkide uykucu biz hastanede gece cok uğraşmıştık kaldirmak icin Hemsireler bile kaldiramadi sonra ertesi gun ebe ve cocuk doktoru gun icinde guzel emiyorsa karni doyuyorsa uyanmamasi normal demişti uyandirmayin yoksa uyku duzenini bizarsiniz dedi sonra biz eve geçtiğimizde ben dayanamayil uyandırıyordum 2.5 saatte bir falan neyse başka cocuk doktoruna gittiğimizde onada söyledik hayir dakik olmayin onu siz uyandirmasanizda o aciktiginda uyanir uyku duzeni bozulur kaldırma o 3 saati gecirmez kendi zaten uyanir dedi bende sariliktan korkuyorum demiştim sizin sarılığınız cok hafif ve kaka çiş yapıyorsa sikinti yok o sslilde atar o kilo kaybi olan bebeklerde bizler 2 saat 2.5 saatte bir emzirin diyoruz deyince bende o gunden sonra hic uyandirmadim gercektende kendi ayarlıyor mesela benim kiz gündüzleri sabahtan ogle sonuna dogru saat basi yada 1.5 saatte bir emiyor sonrasi 3 saate cikiyor gecede 3 saatte bir kendi uyanıyor bak sana diyim ssninkide benim kiz gibi rahatina düşkün olacak dun uykulu uyumak istiyor uyandi karnini doyurdum altını degisecem kiyameti kopardı uyumak istiyor kaldirdim diye cok fenalar

Birde sariligi yuksek olanlar icin sık emzirin diyorlar

Maşallah size zamanla artar sütun inşallah mamaya gerek kalmaz doymadigini nerden anlıyorsun
Bir de probiyotik damla hangisi biogaia mı

Gaz cikaramayan arkadaslar bizde kendi cikariyordu fakat bazen cikaramiyor ben karnini doyuduktan sonra bi 10 dk bekliyorum kusmasin diye sonra omzumda sirtina vuruyorum o şekilde gegiriyor daha sonra yatiyorum bacaklarını karnina dogru bastiriyorum cikiyor hemde ne gazlaronceleri yapamiyordum esimden ogrendim biraz bastirmak gerekiyor tabi incitmeden cok hafif

Kuzum ya kurban olurum benim oğlumun da sarılığı geçti kilo alımı da güzel bende mi Artık uyandırmasam acaba gerci ben uyandirmiyorum uyurken emziriyorumartık uyandırmaya gerek kalmıyor uyuyarak emiyor devam ediyor ben daha çabuk büyüsün diye gidip gelip emziriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…