2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Doğumla ilgili pozitiftim ama şu son bı kaç gündür başka sebeplerden dolayı stres içindeyim.cocugumu yok yere etkiliyorum ona da ayrı bi üzülüyorum
Stresinin sebebi ne bilmiyorum ama dünyanın en güzel mucizesini taşıyorsun bedeninde ve hickimse hiçbişey ondan daha değerli daha önemli değil inan ki. Sıkıntılarını stresini üzüntülerini ertele bir süre o huzurlu olsun 🤗

Evaleyn Evaleyn yazmadı daha dimi? İniallah güzelce doğum yapmıştır o da.
Ah canım ah tırnağın varsa başını kaşı demişler ALLAH kimseye muhtaç etmesin kendi öz anne babana bile lütfen üzme canını bugün bende çok benzer bir seyi annemle yaşadım çok zor oluyor böyle şeyler yaşamak hamilelikte lohusalikta

Rabbim bi avazda kurtarsın inş hayırlı doğumun olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz inş🙏

Evaleyn Evaleyn Naptin acaba canim dogurdunmu😍😍

Dildem67 Dildem67 Evaleyn Evaleyn kızlar hadi kolayca doğum yapın inşallah 🥰🥰

Evaleyn Evaleyn yazmadı daha dimi? İniallah güzelce doğum yapmıştır o da.
Doğumumum öğlen gerçekleşti arkadaşlar soranlara merak edenlere iyi dileklerde bulunanlara çok teşekkür ederim.
normal doğum oldu. Akşamdan sabaha sancı çektim 3 4 cm de kaldı suni verdiler. ben suniye dayanamıyorum artık çok fena diyodum epiddural verelim ama 5 cm den sonra anca takabiliriz dedi hemşire hem sen boşver Onu sen yaparsın dedi 😄
Bebek aşağı inmiyordu biraz daha dozu yükselttiler o zaman inmeye başladı . Bi kızın herşeyi mi nazlı olur ya 🤪😁 benim gözler kapandıydı artık yorgunluktan gece de uyumamıştım. Dayanamıcam diyip duruyordum. Sonra ebe alttan muayene etti hadi gözün Aydın 9 cm olmuş haydi doğumhaneye gidiyoruz dedi ben şok 😄 epiduralsiz normal doğum oldu .
11:41 de doğdu bıcırık 3 kilo 49 cm ismi Mihra eklersin canım 🥰

Günaydın kızlar ben 8 de hastane ye yattım açıklığın iyi ilk etapta dedi ama ben biraz hızlı açılsın dedim o da suni verdi yarın saat önce kaç cm ne kadar sürer ne olur bilgi vermiyorlar ben de de hemen çarpıntı başlıuo korkunca napacağım bilmiyorum
Doğum yaptın mı canım

Kızlar biz bugün topuk kanı vermeye gittik sağlık ocağına orada devit verdiler günde 3 damla bebeğe dedi siz kullanıyor musunuz? Bizim oğluş yarın 1 haftalık oluyor erken mi kullanmak için
evet erken başlanıyormuş artık d vitaminine. biz de başladık doktoru onay verince. wellcare kullanıyoruz biz de

kittenlyy kittenlyy gaz sancıları çoğunlukla 10gün sonrası başlar. karnının guruldaması normal. mama başladın değil mi? açlıktan ağlıyor ihtimali yüksek

Su gece uykulari bi duzene girse de rahat rahst uyusak ama yok inatlanher gece aynu devam

Kızlar biz bugün topuk kanı vermeye gittik sağlık ocağına orada devit verdiler günde 3 damla bebeğe dedi siz kullanıyor musunuz? Bizim oğluş yarın 1 haftalık oluyor erken mi kullanmak için
Devletin verdiği d vitaminlerinde paraben ve bha maddeleri bulunuyormuş öğrendiğim gibi katkısız d vitamini araştırmasına girdim ben ocean markasını kullanıyorum zeytinyağı harici katkı maddesi yokmuş. Sizler de araştırın derim

Son düzenleme:
Doğumumum öğlen gerçekleşti arkadaşlar soranlara merak edenlere iyi dileklerde bulunanlara çok teşekkür ederim.
normal doğum oldu. Akşamdan sabaha sancı çektim 3 4 cm de kaldı suni verdiler. ben suniye dayanamıyorum artık çok fena diyodum epiddural verelim ama 5 cm den sonra anca takabiliriz dedi hemşire hem sen boşver Onu sen yaparsın dedi 😄
Bebek aşağı inmiyordu biraz daha dozu yükselttiler o zaman inmeye başladı . Bi kızın herşeyi mi nazlı olur ya 🤪😁 benim gözler kapandıydı artık yorgunluktan gece de uyumamıştım. Dayanamıcam diyip duruyordum. Sonra ebe alttan muayene etti hadi gözün Aydın 9 cm olmuş haydi doğumhaneye gidiyoruz dedi ben şok 😄 epiduralsiz normal doğum oldu .
Gozunaydin canim hosgeldin Mihra bebek 🥰🥰saglikla buyut cnm

Hoşgeldin Mihra ♥️

Mazerrr Mazerrr @Nilay5454 kızlar bugün nasılsınız?
canım sağ ol sorduğun için♥️ Bugün tampon çıkarıldı, Allah biliyor o ne büyük rahatlama. Her an bir şey sarkacak diye korkuyla eve geldim resmen. Yeni doğum yapmış gibiyim şu an. Her şey yasak. Ayakta fazla durmak, karna baskı yapmak, kabız olmak, ağır kaldırmak vs. Başa sardık yatıyorum mecbur. Buna da şükür en azından gelip bakanım var iyi kötü. O acıdan kurtuldum ya, ne kadar şükretsem az. Şimdi durum tekrarlamasın diye bol dua ediyorum 🤲🏻

Eklerim tabii, gözün Aydın canım 😍😍
Devletin verdiği d vitaminlerinde paraben ve bha maddeleri bulunuyormuş öğrendiğim gibi katkısız d vitamini araştırmasına girdim ben ocean markasını kullanıyorum zeytinyağı harici katkı maddesi yokmuş. Sizler de araştırın derim
Aynısını yazacaktım canım Dilandilan Dilandilan eşin eczaneden ocean damla alsın onu vermeye başla. Mühendisinoğlu temiz içerikleri paylaşmıştı 1-2 marka daha var.
canım sağ ol sorduğun için♥️ Bugün tampon çıkarıldı, Allah biliyor o ne büyük rahatlama. Her an bir şey sarkacak diye korkuyla eve geldim resmen. Yeni doğum yapmış gibiyim şu an. Her şey yasak. Ayakta fazla durmak, karna baskı yapmak, kabız olmak, ağır kaldırmak vs. Başa sardık yatıyorum mecbur. Buna da şükür en azından gelip bakanım var iyi kötü. O acıdan kurtuldum ya, ne kadar şükretsem az. Şimdi durum tekrarlamasın diye bol dua ediyorum 🤲🏻
Oh şükür canım olmasın inşallah bir daha, neler oldu böyle zaten. Bi süre yat dinlen toparlan inşallah sende.
o kadar çok uyuyor ki bizim kız altını açsanda bana mısın demiyor tam altını kapatıyoruz bi an içinde tekrar uyuyor ya napıcamızı şaşırdık 🤦🏻‍♀️ Sarılık olmasın diye iki kere mama verdik onu da bi buçuk saatte içti uykuda 😄
Oy minik kuzu 🥰 çok normal annesi minicik daha midesi, ilk günü daha 10 cc ancak içiyorlar o zaman 🥰

o kadar çok uyuyor ki bizim kız altını açsanda bana mısın demiyor tam altını kapatıyoruz bi an içinde tekrar uyuyor ya napıcamızı şaşırdık 🤦🏻‍♀️ Sarılık olmasın diye iki kere mama verdik onu da bi buçuk saatte içti uykuda 😄
Ilk zamanlar boyle oluyor annesi sonra axiliyor bak bizde oyleydik simdi uyusun diye gozunun icine bakiyorum saat 5 den beri ayakta

kittenlyy kittenlyy emzirirken sırtından bende gazını hissediyordum resmen ama asıl 20 günlükken başladı bizim gaz derdi sanki. Sen mama veriyor musun?

X