2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Merhaba ben yeniyim :) bir şey soracaktım lütfen cevap verin benim için çok önemli.
pko olduğum için doktorum klomen verdi kullandım iki yumurtam ikisi de 20 cm olmuştu ama çatlamamış daha dedi doktor. Bi hafta boyunca ger gün ilişkiye gir dedi. Ovulasyon testi yaptım üç gün çift çizgi bariz belliydi şimdi neredeyse yok gibi ama hiç pik olmadı sebebi nedir sizce

Bende gunde 2 veya 3 veriyom cnm bizimde sarilik var ama yuksek deil hatta bugun daha da dusmus sariligi canim

Tamam canim aklımda olsun yine de sagolasin

Öyle dedikleri için 38 de bekledim 40 olacak yok hala ortada şimdi de 40 olduysa erkektir demeye başladılar doktor a da soramıyorum yeni mi aklına geldi der diye
Kızdır ya bende 15 gün geç gelmişim tabi o zmn haftaları bilmiyormuş ama gününden 15 gün sonra olmuşum.Benim kız bana çekerse aralığı bekleriz gibi

Bu sekilde yapinca gece uyudumu cnm bende denim bari bende artik geve duzgun uyumak istiyorum dedin gibi zombiye dondum

Bize burun aspriatörü verdi hergün kullanın dedi bruno marka yenidoğandan itibaren yazıyo üstünde

Kızlar doğumdan 4 gün geçti ve ben hala gözlerimi. Dahi kıpırdamıyorum normal mı bu boynum kafam beynim patlıyor sanki doğum degilde beyin ameliyatı oldum
Anesteziyi atamadın sanırım. Günlük en az 3 lt su içmeye dikkat et. Nescafe gold sade iç. Bitter çikolata ye. Anesteziyi atana kadar mümkün olduğunca dik otur ki anestezi yukarı çıkmasın. Ben ilk 3-4 gün oturarak uyudum. Çok kötü bir ağrı hiç geçmeyecek gibi geliyor ama geçiyor. Birde o ağrılarla iken bebekle istediğin gibi ilgilenememekte üzüyor insanı. Ama her geçen gün daha iyi hissediyorsun.

Kızlar iyi akşamlar, bugün 9 günlük olduk. Dün göbek bağımız düştü bugün ilk banyomuzu yaptık
Oğlum geceleri ayakta gündüz uykuda , gündüz uyuyamıyorum baya yorgun düştüm şuan Gece uykusuna yatırınca uzun süre uyanmıyor ama beslemek ve altını değiştirmek için kendim uyandırıyorum ve o andan sonra hep ayaktayız. Yanlış mı yapıyorum sizce ? Uyandırmayınca da aç altı da ıslaktır diye vicdan yapıyorum

Ben doğumdan bikaç gün önce başladım 1-2 saat takıyodum sonra hastanede doğumdan sonra başladım hemen takmaya hiç çıkarmadım emzirmeden emzirmeye çıkardım çok faydasını gördüm çok şükür. Ki ben ilk hamile kaldığımda gögüs uçlarım fena yara olmuştu lansinoh kullanmak zorunda kalmıştım. Kiraz çekirdeği kemeride e bebekten aldık göbeğinin üstüne bağlanıyor reflü yatağına yerleşenden değil. Şimdi bile onla uyudu fena gaz sıkıntısı vardı hemen mikrodalgada ısıttım taktım uyudu çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…