2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar doğumdan 4 gün geçti ve ben hala gözlerimi. Dahi kıpırdamıyorum normal mı bu boynum kafam beynim patlıyor sanki doğum degilde beyin ameliyatı oldum
Bence bir anestezi poliklinik randevusu al ya da domtkrunu ara sor bu kadar şiddetli olması normal değil

daisyyy Beraber uyumak ank bebek ölümü açısından risk faktörü o kadar uzun sure cok yakjn kalırsa sana anne karninda olduğunu sanıp nefes almayi bırakabilir. Kendi yatağına denk birnanne yani al. Ben park yataği anne yani yaptim yatağimdan cok az yuksek alip koyması kolay oluyor.

Kizlar memenjn tüm kahverengi kısmını nasil veriyorsunz ben emziremiyorm diye sürekli ağliyorm. Cok moralm bozuluyo. Mememi verdikce beni elleriyle bir ittirisi var icim parcalaniyo ya

Kızlar doğumdan 4 gün geçti ve ben hala gözlerimi. Dahi kıpırdamıyorum normal mı bu boynum kafam beynim patlıyor sanki doğum degilde beyin ameliyatı oldum
Sezeeyan mi oldun? Öyleyse 4 gün çok erken. Herkss aynı değil tabi de ben 4.gunde surunuyordum. Tam iki hafta oldu daha yeni yeni iyiyim. Son 5 gündür falan iyiyim. Yine de zaman alır.

40 hafta bitince bir kaç gün daha bekliyor bazı doktorlar aslında öyle yapmayı düşünmedi mi doktorun kendi sancin olmadan suni sancıyla başlamak zor oluyor diyordu arkadaşlar o yüzden dedim yani canım
Doğru diyorsun canım bazen gözüm korkuyor ama doktoruma çok güveniyorum. Zamanını doldurunca ertesi gün suni sancıyla doğumu yapalım dedi çünkü son hafta hareketleri biraz sıkıntılı gibi geçen hafta baya korkuttu bizi nstde,hatta o yüzden bende biraz daha bekleyelim demedim. Ama hala umudum var bugün kendiliğinden gelsin diye
Evet canım benim de çevrem artık kusura bakma diye soruyor, merakta ediyorlar Artık son kontroller annesi yakın kavuşmamızda bizim de diğer annelerimiz gibi

Canım ben daha yapmadım ama anestrziyi atmak için bol kahve için diyorlardı içiyor musun
Sezeeyan mi oldun? Öyleyse 4 gün çok erken. Herkss aynı değil tabi de ben 4.gunde surunuyordum. Tam iki hafta oldu daha yeni yeni iyiyim. Son 5 gündür falan iyiyim. Yine de zaman alır.
Kızlar ben normal doğum yaptım epidural anestezi yapıldı. Ama ne kalabiliyorum ne omzumu kıpırdatabiliyorum be kafam kulaklarım bile ağırlaştı hastaneyi arıyorum doktoruma ulaşamıyorum

Canım en son gittiğim doktor öğretti bana ağzını büyük açmasını sağla önce meme başını burnuna sür dedi kokusunu alınca ağzını açıyor. Sonra elimde ağzının içine sokuyorum valla ben çenesini memene dayadigina emin ol dedi doktor, öyle yapıp azıcık başini bastırıyorum ki çıkmasın, çok az bir kaç saniye. Kendi alışıyor memede kalıyor sonra
Ben de şimdi yatak yani beşik bakiyorum
Park yatağı büyük bizim yatağın ayak ucuna koyduk alması koyması zor oluyor gece çok aglayinca.
Birlikte kolay uykuya dalınca öyle kaldı benim koynunda babasının koynunda uyuması başta çok güzel geldi
Simdi şimdi biz napiyoruz böyle diyoruz. Hele bu akşam uyku falan kalmadı. Cozucem bu işi hemen. Bu şekilde uyunmiyor. Burada baya fikir verdiler bana yorumlarda, kimse yatağında uyutmuyor

Kızlar bebislere mama takviyesini günde kac defa veriyorsunuz kilolu dogdugu icin anne sutu yetmez takviye mama ver annesi dedi doktor ama ben heyecandan ne kadar diye sormadim sonraki gidisimizde de sarilik yüksek cikarmi aman yatirirlarmi derken stres üzüntü yine unuttum simdilik 30cc 1olcek mama seklinde 2memeyi emip hala acsa veriyorum 24 saatte 4 defa oluyor cok mu acaba

İnşallah canım suniye gerek kalmadan bugün geliverir neyi var bu bebişlerin ya gelmek istemiyorlar resmen
Bence 2020 ye gelmek istemiyor bu çocuklar resmen felaketler yılı
Canım bebisin kaç kg doğdu. Doktor bize de kilolu doğabilir dedi de. Acaba bizde mi mama takviyesi verecez?

Öyle dedikleri için 38 de bekledim 40 olacak yok hala ortada şimdi de 40 olduysa erkektir demeye başladılar doktor a da soramıyorum yeni mi aklına geldi der diye
Valla gecen ay bi arkadaşım normal doğum yaptı. Bebek erkek dediler tum hazirliklar yapıldı. Çocuğu bi göstermişler dogunca kız. Doktor şok anne şok. Yani olur mu olur valla sorun tekrar

Mama vermiyorum sadece anne sütü . Yardım eden eşim var ama onun da elinden bir şey gelmiyor, acı acı ağladı sabah 8e kadar hiç susmadı, helak oldu yavrum, uykusuzluk bizde olsun önemli değil ama onun haline biz de kahrolduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…