2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canını sıkma kuzum zaten acil bir durum olsa doktor mutlaka yatışını yapardı şimdiye kadar belki ultrasonda yanlış bir ölçüm oluyordur içini ferah tut kavuşmaya ne kaldı sanki 😍👼🏻
Haklısın canım sıkıntıdan değil de işte anne kalbi besleyemiyor muyum diye üzülüyor insan. Hepimizin kavuşmasına az kaldı ya . Sende ne var ne yok kontrol ne zaman ?

Ay simdi de bingildak stresimiz cikti. Bingildagi kapali bebegin dedi kemiklesmisse opersyn gerekir defi usg çekildi. Ilk defa duydm biyle bise valla aglamaktan icim sisti artık
Allah Allah ya belki yanlış muayne etmistir durnbakalim. Ağlama ya ben de bugün hiç sutum yok diye ağladim tüm gun istemsiz yani durduramadim 15 cc çıkan sut hic cikmadi gercekten etkiliyo stress biliyorum ağlamandemek kolay bana da dediklrnde sinirim bozuluyor ama bebeğn icin moralini yüksek tut

Kızlar iyi akşamlar, bugün 9 günlük olduk. Dün göbek bağımız düştü bugün ilk banyomuzu yaptık ❤️
Oğlum geceleri ayakta gündüz uykuda , gündüz uyuyamıyorum baya yorgun düştüm şuan😢 Gece uykusuna yatırınca uzun süre uyanmıyor ama beslemek ve altını değiştirmek için kendim uyandırıyorum ve o andan sonra hep ayaktayız. Yanlış mı yapıyorum sizce ? Uyandırmayınca da aç altı da ıslaktır diye vicdan yapıyorum 🤷🏻‍♀️
Cnm biz 14 gunluk olduk ve 14 gundur gece uykumuz yok benim kizda gece 1 2 gibi kalkiyor karnini doyur alt temizle derken gece 5 buluyor tekrar uyumasi resmem zombi ye donduk

Kızlar kontrolden geldik bizim kızın pek gelmeye niyeti yok kilo da almıyor ya çok stres oldum resmen 2800 Gr çocuğum 😣 plasenta az yaşlanmış ama kan akışında falan hiç bi sıkıntı yok o yüzden hemen alalım falan demiyor doktor. Fakat düşük gramlı olduğu için ben 40 haftayı geçirmek istemiyorum diyor riske atmamak için. İki günde bir nst ye giricem artık haftaya çarşambaya kadar kendi gelmezse haftaya Çarşamba ya sezeryan olacak ya da suni sancı ile başlatacak doktor. Ama minyon bir bebek olduğu için suni sancı çocuğu strese sokar kötü bir durum oluşur mu ? çok endişeliyim kızlar..
wendy wendy beni de ekler misin canım 25 Kasım her türlü yatışım olacakmış
Eklerim canım.

Haklısın canım sıkıntıdan değil de işte anne kalbi besleyemiyor muyum diye üzülüyor insan. Hepimizin kavuşmasına az kaldı ya . Sende ne var ne yok kontrol ne zaman ?
Kontrol cuma günü canım hiç bir belirti yok aynı yani farklı bir şey hissetmiyorum merdivenlerden inip çıkıyorum kendimce beyfendiyi rahatsız etmeye çalışıyorum ama oralı değil pek 🙊😅🥰

Iyi aksamlar kızlar , bugün 15 günlük olduk. Doktor kontrolüne gittik. Bastan beri anne sütü + mama şeklinde gidiyorduk . Günde 120-150 cc arası mama veriyordum. kızım zaten düşük kilolu doğmuştu, ama 9 günde 200 gr ancak almış. Doktor az buldu. Boy uzaması, baş çevresi büyümesi yeterli ama kilo alımı az dedi. Mamayı artırın dedi. Ilk kızımı 24 ay emzirmiştim. Ama bu kızımda sütüm az olacak sanırım. Canim çok sıkıldı. Doktor stres yapma sutu etkiler dese de , kafama taktım. Humana, rezene ek takviye de alıyorum. Suyu da elimden geldiğince bolnicmeye çalışıyorum. Ama az mi olacak sütüm 😔🙄🙄 ne yapacagimi bilemedim. Evet biliyorum mama da zehir değil sonuçta ama annelik iste....

X