Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Benim sanki tuvaletim varmısta gidemiyorum gibi bir ağrı giriyor kasıklarıma ve karnım sert arada hareket ediyor sonra duruyor genelde oturup dinlenince yumuşardı bugün bütün gündür böyleyim inşallah olumsuz bir durum yoktur bende 29. Haftadayım
Canım dün benim de aynı şekildeydi karnım sürekli sertleşiyordu. Çok sık tuvalete gidiyordum. Sanırım sıvı tüketiminden de kaynaklanıyor. Bugün sıvıyı az tükettiysen ondan da olabilir.

Amin canım cümlemizin Allah yardımcısı olsun. Dediğin gibi bi başlandı mı 1 haftada biter inşallah 💞🙏 36ya kadar çalışırsan ne zaman dinleneceksin 😔senin de Allah yardımcın olsun. Ben son zamanlarda çok yorulmaya başlamıştım.
Bi denicem canım ama belki yarı da bozarım çalışabilir raporunu. Şimdiden yoruluyorum. Yapabildiğim kadar gitmek istiyorum bakalım.

Canım dün benim de aynı şekildeydi karnım sürekli sertleşiyordu. Çok sık tuvalete gidiyordum. Sanırım sıvı tüketiminden de kaynaklanıyor. Bugün sıvıyı az tükettiysen ondan da olabilir.
Evet bugün çok az su içtiğimi farkettim şuan bol su içiyorum 3 bardak anca içmişimdir sabahtan beri 🥹

Bugün sat 32+0 oldu inşallah 2 hafta da benim bebeğim dayanır. Tek iyi haver şu an açılma sabahtan beri aymı ve nst de doğum sancısı denen şey yok. Küveze girmeme ihtimali de var mıdır ki? Çok korkuyorum küçücük olacak bakımı büyümesi sağlıklı olsun yeter ama kendi akranlarıyla bir olur mu onun telaşındayım
Allah korusun şu an doğup küveze girse bile yaşıtlarını yakalar hiç merak etme, ben aksini hiç görmedim. 20li haftalarda doğan bebekler bile yakalıyor yaşıtlarını ki senin bebeğinin haftası gayet iyi, umarım son güne kadar dayanır ama dayanmazsa da eninde sonunda yakalayacaktır 🙏🏻

Bi denicem canım ama belki yarı da bozarım çalışabilir raporunu. Şimdiden yoruluyorum. Yapabildiğim kadar gitmek istiyorum bakalım.
Yorulmaz mı insan ya can taşıyoruz bir de son trimesterdayız artık. Biraz işimizi kolaylaştırsalar çalışmak iyi olur hepimiz için doğum sonrasına atarız izinleri ama hiç bu hamileymiş, hastaymış falan demiyorlar 😔 en azından adliyede öyle diyebilirim 😔 duramadım ben daha fazla yapabilenler için çalışmak daha iyi tabi her açıdan. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Hem hamile, hem çalışan olmak çok zor.

Yorulmaz mı insan ya can taşıyoruz bir de son trimesterdayız artık. Biraz işimizi kolaylaştırsalar çalışmak iyi olur hepimiz için doğum sonrasına atarız izinleri ama hiç bu hamileymiş, hastaymış falan demiyorlar 😔 en azından adliyede öyle diyebilirim 😔 duramadım ben daha fazla yapabilenler için çalışmak daha iyi tabi her açıdan. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Hem hamile, hem çalışan olmak çok zor.
Benim de geçen hafta tansiyonumu 18 çıkardılar işyerinde, benimki de zor balım. Bakalım ne kadar idare edebileceğim 🙏🏼 insafsızlar biraz, çalışanı hep çalıştırmak istiyorlar ama yatanlar da hep yatıyor malesef

Ben 4 yıldır crocs kullanıyorum normal modeli bu ondan da rahat bu arada. Ayakkabı falan götürmicem bununla doğurup gelicem sjfkdks
Ben de alınca çantaya falan koymicam ya giderken giycem. Zaten arabayla gitcez arabayla döncez soğuk mu olur diye düşündüm de bi, olmaz bence. Aliyim şundan beyimin mayışı yatınca

Ben de alınca çantaya falan koymicam ya giderken giycem. Zaten arabayla gitcez arabayla döncez soğuk mu olur diye düşündüm de bi, olmaz bence. Aliyim şundan beyimin mayışı yatınca
Kabin boy valiz ve -gerekirse- bebek çantasıyla gitmeyi düşünüyorum ben ayakkabıya gerek yok ya. Crocs zaten büyük oluyor biraz, içine kalın çorap giyersin anam benim sadece ayaklarım üşüyor öyle yaparım diye düşündüm, hastane yakın dediğin gibi arabayla gidip geleceğiz zaten.

Kabin boy valiz ve -gerekirse- bebek çantasıyla gitmeyi düşünüyorum ben ayakkabıya gerek yok ya. Crocs zaten büyük oluyor biraz, içine kalın çorap giyersin anam benim sadece ayaklarım üşüyor öyle yaparım diye düşündüm, hastane yakın dediğin gibi arabayla gidip geleceğiz zaten.
Yes ben de, bence valize sığcak ama bakalım. Başlıcam ufaktan nerden başlayacağımı kestirebilirsem

Yes ben de, bence valize sığcak ama bakalım. Başlıcam ufaktan nerden başlayacağımı kestirebilirsem
Bebe çantasını da kozmetik saç şekillendirici zart zurt için istiyorum ama sığar belki kabine bilemedim, planlarıma göre sığar gibi. Kaç haftalıktı senin bebo? Alıp alıp atıyom kenara ne yıkadım ne pakladım ya ajfkdks

Bebe çantasını da kozmetik saç şekillendirici zart zurt için istiyorum ama sığar belki kabine bilemedim, planlarıma göre sığar gibi. Kaç haftalıktı senin bebo? Alıp alıp atıyom kenara ne yıkadım ne pakladım ya ajfkdks
Yarın 30 olcaz anam, planlarıma göre 2 aralıkta izne çıkcam 38'de doğum olursa 10 Aralık oluyo 1 hafta izinli olmuş olcam yani o yüzden tutuştum ben djfj ben de hiçbişi yapmadım aldım aldım astım dolaba, raflar tıklım tıkış oraları toplamak lazım falan daha çok iş var çokkk

X