2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Neden az bulduki doktor bizim de 13 gunde 310 gr almis gayet guzel kilo alimi dedi bizde meme arti mama olarak devam ediyoruz

Kizlar meme+ mama verenler her oğunde ne kadar mama verionuz? Biz çok verioz benim sut az diye 60 a çıktık pazartesi ama bugun 1.5 saatte.bir aranmaya basladi 90 da cok gelir bence Yarın dr a sorcam bkalm
Ben her ogun vermiyorum cnm gunduz genel de 1 kere bazen 2 kere 60 cc veriyorum gece de 2 veya 3 kere 30 ve 60 cc olarak veriyorum

Canim gaz icinde ikiniyor olabilir bizimki de hep ikiniyor ama sonra gazini cikarinca sesi kesiliyor

23 gunluk daha. Cuma belli olcak bakalim hayirlisi insallah

Hayirli sonuclar alirsiniz insallah canim

Yaaaa maşallah tam tombul kuş senin ki bize de 4 kilo civarı dedi acaba doyar mi anne sütü ile yoksa mama derler mi? Hiç mama almadık biz ne kullanıyorsunuz?
Araştırmalarım sonucu similac. Hastane Sma vermişti ama içeriğinde palm yağı var eve gelince kullanmadım. Similac şeker oranı az kopurmede olmuyor evolvia a da iyi bi mama
Yarın doğumum var cok heyecanliyim
Sağlıkla gelsin evladin canım
Ilk 2 hafta meme mama verdim 3 saatte bir 40 cc mama kg alimi olmadı 3.hafta 3 saatte bir meme mama 60 cc 330 gr aldi şuan bu şekil devam ediyorum doktor içerse arttır dedi ama 80 cc verince kusuyor çocuk. Bende üzülüyorum ağlıyorum ama elimden gelen herşeyi yaptım. Sağlık ocağı aramış neden mama veriyorsun ilk 6 ay anne sütü bende sütüm vardı da sağıp çöpe mi atılıyorum dedim .ilk 2 hafta direndim ve bebeğim büyümedi şuan sağlıklı olması için mücadele editörüm. Bu arada kesinlikle ve kesinlikle sütün yemekle içmekle alakası yok sut varsa var memede yoksa yok bundan eminim artık
Kizlar meme+ mama verenler her oğunde ne kadar mama verionuz? Biz çok verioz benim sut az diye 60 a çıktık pazartesi ama bugun 1.5 saatte.bir aranmaya basladi 90 da cok gelir bence Yarın dr a sorcam bkalm
Aranması açılmış olması anlamına gelmiyormuş gazi da varsa aranır diyor elimdeki kitapda sizin kokunuzu almak istediğinden de aranıyormuş

Biz dün gece gaz sancisindan bittik en son gece 1 de arabaya koyup gezdirdik. Yankmizdan gecen devriye polis arabalari arabanın icine bakıyordu Öyle uyudu 40 çıkınca doktor a götüreceğim Onyuzden gaz ilacı da almadık ama yarın alacağız .Sab simplex almayi düşünüyorum fikriniz var mi .Akşam biraz masaj yaptım beline kiraz çekirdeği kemeri taktım bisiklet hareketi yaptım kakasini yapınca rahatladı yavrum

Kan sulandırıcı oksapar kullanan ve doğum yapan anneler doğumdan sonra oksaparı ne kadar süre kullandınız

Olsun canim duzene girene kadar takviye yap duzene girince zaten mamayi azaltirsin yeterki cani sagolsun saglikli olsun sagarsan sutun artar canim bozma moralini

Bende biogia var canim bitkiselmis yigenim almisti kullanmamis hic bana verdi bizim gazimiz yok ama gece nöbette huysuzlandigindan agliyo cimcime

Ben gümüş kapağı takıyorum içine süt birikiyor ve geçmedi göğsümlerim lansinoh kullanıyorum emzirmeden önce de sonra ılık suyla yıkıyorum hep. Çok krem denedim olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…