2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Gündüz bir kere gece 1000 kere emiyor. Ben artık gittiği yere kadar modundayım
Benımkı de tam tersi gündüz 1000 kere gece emmiyor sabah uyanır uyanmaz baslıyor. Gece de ac yatarsa mıdesını kazıyan seyler yerse ya da alerjısı olursa ıstıyor meme. Ama gece emmesı anneyi cok yıpratıyor Allah yardımcın olsun cnm

bizim çocuklar cidden aynı

Gerçekten gece sürekli emmek istemesi beni bitirdi 2 sene olacak hala yenidoğan döneminde gibiyim geceleri

Merhaba arkadaşım. Ben yakın zamanda babamı kaybettim. Öyle pek giremez oldum . Bende öyle yaşıyor muyum bilmiyorum işte şimdilik nefes alıyorum..
çok çok geçmiş olsun, başınız saolsun, sizi o kadar iyi anlıyorum ki, o acı hala içimde, geçmiyor ama şiddeti gittikçe azalıyor, derin bir kedere dönüyor, ama bir süre sonra artık göremeyeceğini kabulleniyorsun, ışıklar içinde uyusun, Allah sizleri cennette kavuştursun

Çok teşekkür ederim. Evet tarifsiz bir acı ve yük. 10 gün oldu ama hala gram geçmedi acısı dahada korlaştı sanki. Hala kabul edemiyorum iş seyahatinde ve dönecek diye düşünüyorum. Kabul ediş aşamasına geçemedim.

yaşadıklarınızı, hislerinizi uzun uzun yazın, ben böyle başa çıkmaya çalışıyorum, babamla çok yakındık, beraber 2 günlüğüne geze geze bursaya gidecektik, çantasını hazırlamış kapının önüne koymuştu, sabahtan gidip onu alacaktım, son detaylar için eve gittiğimde bana "otur kızım sohbet edelim" dedi, ben de "baba seninle 5 saat gidiş 5 saat dönüş seyahat edeceğiz, bol bol konuşacağız zaten, yarın görüşürüz" deyip alelacele evden ayrılmıştım, sonraki görüşümde kalp krizinden dolayı 112 evdeydi ve bir daha hiç uyanmadı. sırf bu nedenle kendimi affedemiyorum ve pandemi sonrası uzun terapi seansları beni bekliyor, şunları yazarken bile ağladım mesela, çok zor, herkes başa çıkma yolu buluyor bir şekilde, ben yazmak dışında bulamadım, başa ne kadar çıktığım tartışılır. Çocuğum olsaydı bu kadar çökmezdim belki de. Allahtan dünya tatlısı çocuklarımız var, nasılsa biz de bir gün gideceğiz ve kavuşacağız babamıza

Gerçekten gece sürekli emmek istemesi beni bitirdi 2 sene olacak hala yenidoğan döneminde gibiyim geceleri
22 aylığız bizde 21,5 ayına kadar aynıydık ta ki ben artık gözlerimin altının çöktüğünü fark edene kadar. Deliksiz uykuya öyle hasret kaldım ki ne olursa olsun gece asla emzirmeyeceğim dedim. Her gece 1 saatte bir kalkardı. Birde son zamanlar memede uyuyup asla yatağana koymama izin vermemeye başladı. En ufak uyanmada yapışır asla yatağanda uyumazdı.
Kolay olmadı ilk geceler çok ağladı, kucağıma aldım, ninni açtım salladım herşeyi yaptım ama emzirmedim. Tek amacım emmeden uyusun, sallanarak uyusun kucağımda uyusun ama emmesin. Amacım güveni sarılsılmadan emerek uyumaktan vazgeçirmek. 2 hafta kalktı ama bi kez ama iki kes şiddetli ağladı. Bende aynı şekilde kalktım kucağımda gezdirdim salladım okşadım bi şekilde emmeden uyutum. Ama sonunda alıştı çok şükür kızlar alışacak yeter ki siz kararlı olun zor olacak ağlayacak ama onun iyiliği için deliksiz uyumayı öğrendi güvenli uyuyor hala kalkıyor 2 kez sadece ama ondan alıyorum sarılıyorum yatağın içinde burdayım kızım piş piş yapıyorum uyuyor çok kolay. Buna bile şükür diyorum beni en iyi siz anlarsınız 21 ay çünkü dile kolay her gece 10 kere uyanmak uyuyamama ne demek bende yaşadım çok zorrr ama inanın ve güvenin bebeğiniz sadece alışkanlığını bırakmak istemiyor ona güveni verin halledecek emin olun

Canım senın de basın sagolsun babanla gecırdıgin güzel günlerin olması anılarının olması bile ne kadar güzel. Birde babasıyla yasarken hiç anı biriktirmeyenleri düşününce inan o gün kalıp sohbet etsende bir pişmanlık bulacaktın kendine çünkü senin İcin babadan öteymiş. Allah rahmet eylesin huzur içinde uyusun baban. Çocuklarıyla güzel vakit gecıren babalara o kadar imreniyorum ki keşke onlar çok yaşasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…