2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar çok geçmiş olsun. Yurt dışından Dr bir arkadaşla yazışıyorum. Bebeklerde covide dışkıdan bakılmalı diyor aklınızda olsun. Ayrıca boğazdan burundan alınan pcr testi %30 yanlış negatif çıkıyor. (Bu büyük küçük herkes için geçerli) hala ne olduğu anlaşılamıyorsa dışkıda covid testi için ısrar edin.

ben daha boya kalemlerini yeni aldım. tükenmez kalemle daire çizdiriyordum yavruya :) daha yeni akıl edebildim kalem almayı, bolca boyama kitabı da aldım, bir de sticker düşkünü oldu şimdiden, bir sürü sticker aldım
Stickeri bende deneyım hiç aklıma gelmedi onu sever benımkıde. Benimki keçeli boya ya da pastel boya ama parkeyi de boyuyor neysekı silinince cıkıyor.

İnşaallah bizde bebislerimizde kovid olmadan atlatırız su dönemi,malesef ailerle yakin olunca görüşmek durumunda kalıyoruz sürekli ,aile içinde dikkat eden var etmeyen var,şahsen bizimkiler den yana çok korkum yok çok tedbirliler ama eşimin ailesinden korkuyorum ,gorusmeyincede olmuyor,biizmkilerle gorusuyoruz cunku

Stickeri bende deneyım hiç aklıma gelmedi onu sever benımkıde. Benimki keçeli boya ya da pastel boya ama parkeyi de boyuyor neysekı silinince cıkıyor.
bana güvenli kalem seti önerebilir misin? ya da sen nasıl kalemler kullanıyorsun, ağzına kesin götürür çünkü. keçeli kalem tehlikeli olur diye almadım, tahtadan 6 tane kaleme 80 küsür verdim, daha ucuzu vardır inşallah, keçeli kalemler güvenli mi mesela? sen deneyimlisin bu konularda

bana güvenli kalem seti önerebilir misin? ya da sen nasıl kalemler kullanıyorsun, ağzına kesin götürür çünkü. keçeli kalem tehlikeli olur diye almadım, tahtadan 6 tane kaleme 80 küsür verdim, daha ucuzu vardır inşallah, keçeli kalemler güvenli mi mesela? sen deneyimlisin bu konularda

merhaba ben carioca baby teddy crayons seti almıştım bir bakabilirsin istersen. Silinir silinmez çıkıyor lekesi içeriği doğal. Mucit panda sitesinden almıştım. Şekli ayıcık o yüzden kalem gibi göze batma endişemde yok. Bu markanın bir çok ürünü var incelemeni tavsiye ederim.

Keçeli kalem güvenilir degıl canım organık kalemler tercıh edebilirsin. Benımkı abısınden alıyor ama ben kecelı kalemın ucu yumusak oldugu için tercıh ettim. Bende trendyoldan üçgen boyalar var güvenli onlardan almayı düşünüyorum. Kalem cok tehlikeli olabılır Allah korusun benım bır arkadasınız tanıdıgının bebegı gözünü kaybettı onu duyduktan sonra ucu sivri vermiyorum hatta kecelı boya bıle korkarak yanında olarak verıyorum

Angelsounds diye bir alet var bende. Bebeğin kalp atışlarını duyabiliyorsan. Ben baya baya kullandım. Şimdi yine başladım kullanmaya. Ne zaman ki acaba bebekte bir şey mi var desem açıyorum göbeği dinliyorum. Şimdi bu aletin çok farklılar çıkmış n11 de falan var. Bebek doopleri diye yazsanız görebilirsiniz. Hatta n11 de 154 lira en düşük fiyata var şuanda. Kalp atış sayısını falanda gösteriyor ben çok beğendim. O aletten5de alacağım sanırımm aklınızda bulunsun diye size de söylemek istedim
Canım bende kullanıyorum bu aleti ama kalp atışı omu bilmiyorum fiyuv fiyuv diye ses çıkıyor

merhaba ben carioca baby teddy crayons seti almıştım bir bakabilirsin istersen. Silinir silinmez çıkıyor lekesi içeriği doğal. Mucit panda sitesinden almıştım. Şekli ayıcık o yüzden kalem gibi göze batma endişemde yok. Bu markanın bir çok ürünü var incelemeni tavsiye ederim.
Bende ondan ekledim sepete iyi oldu önerdiğin içim rahatladı hemen vereyim sipariş

Selam kizlar hepinize çok teşekkür ederim. cumartesi aksam saatlerinde yoğun ısrarım üzerine taburcu edildik. Daha bugün kendimize geldik diyebilirim. Pazartesi kan vermiştik bugün drla görüştüm beyaz kan hucreleri cok düşmüş haftaya tekrar bakalim dedi. Baska dra sordum çok ağır hastalık geçirdiği icin bu durum cok normal bağışıklık sistemini toplaması ve bu jucrelerin normale dönmesi bazen bir aydan fazlada zaman alabilir dedi. İnşallah zamanla düzelecek diye ümit ediyorum. Ama sunu söyleyebilirim çok felâket bir hastalık Allah hic bir yavruya yaşatmasın

X