2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Nasıl oldu bebekler ateşler düştü mü? Ya 6.hastalık gercekten cok ınatcı ates yapıyor ates dusurucu bıle işlemiyor ama 3 gunden fazla sürmüyor. Hayır bebeklerin dısarı cıktıgı da yok nerden kaptılar o enfeksiyonu. Allahım tez zamanda hepsı iyilessin insallah en kötü şey yavrunu hasta görmek ve elinden bir şey gelmemesi. Hele o hareketlı yerınde duramayan cocuk bır anda hareketsızlesıyor ya o zaman işte dıyorsun hareketlı olsa da pesınden kossam😞
Aynen cnm

Merhaba bayanlar bizimde 2 hafta önce 3 gün süren 39 derece ateşimiz oldu bogazina kulagina idrarina baktırdım sorun olmayınca ateş düşürücülerle 5 gün idare ettim 4. Gün döküntüleri başladı 5. Güne kadar huysuzdu sonra düzeldi çok şükür demekki salgın var kızlar 6. Hastalıktan şüphelendim bende 6. Hastalığın ateşi çok fena ben normalde ateşten korkmam beni bile korkuttu geçmiş olsun herkese

Ayyy kizlar benim kız bu aralar aşırı huysuz üstünü değiştiriyorum bağırıyor ,saçını taricam istemiyor,elinden bişi alicam, aman allahim apartmanı inletiyor,değişik tripler çok cadı ya,çocuğun normal huyu mu geçici bi durum mu acaba 😃2 yaş sendromu mu acaba

Ayyy kizlar benim kız bu aralar aşırı huysuz üstünü değiştiriyorum bağırıyor ,saçını taricam istemiyor,elinden bişi alicam, aman allahim apartmanı inletiyor,değişik tripler çok cadı ya,çocuğun normal huyu mu geçici bi durum mu acaba 😃2 yaş sendromu mu acaba
Canım sürekli yapıyorsa 2 yas sendromu olabılır ama benımkı diş döneminde yapıyor sadece huysuzlugu. Dün bır baktım köpek dişi patlatmış. Patlatınca bır rahatlık gelıyor huysuzluk azalıyor. Ama diş döneminde her seye aglıyor. Ve bu aralar art arda sureklı diş patlatma yasadık

Canım sürekli yapıyorsa 2 yas sendromu olabılır ama benımkı diş döneminde yapıyor sadece huysuzlugu. Dün bır baktım köpek dişi patlatmış. Patlatınca bır rahatlık gelıyor huysuzluk azalıyor. Ama diş döneminde her seye aglıyor. Ve bu aralar art arda sureklı diş patlatma yasadık
Bilmiyorum ya dişten ya 2 yaş sendromu,eşi yoğun çalışanlar için zor bi surec :)

Saçlı saçsız halleri 🤦🏿‍♂️

Eklentiler

• 20200608_172102.jpg
    20200608_172102.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 35
  • 20200613_200557.jpg
    20200613_200557.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 45
X