2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım benim 130du betam iki gün önce keseyi gördük çok şükğr bayramdan sonra kalp atısı için gideceğiz inşallah sende durumlar nasıl bu sabah öide bulantım da başladı
Ne güzel maşaAllah canım ben salı günü gidicem inşaAllah birşeyler görürüz bizde henüz bulantı yaşanadım fakat fena bel ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum hatta endişeleniyorum normalmı diye

4.haftalik canım daha normalde bugün adet olmam gerekiyordu dün kan verdim işte 93.4 çıktı yarin tekrar verem bakalım evde idrar testiyle hergun yapıyorum yine de senin kaç haftalık canim
Ay beraber gidiyoruz benim de 4+3 falan 55ile basladik degere 39 saat sonra 155 oldu bakalim dun gece vermistim bidaha yarin vercem

Canım ben de100 mg kullanıyorum. bugün gidceğim endokrine muhtemelen yükseltir. Geçen sağlık ocagında 5.27 çıktı çünkü. İlk gebeliğimde ilaçla uygun düzeye aldık gebeliğin sonuna kadar öle giti zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…