2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Euthyrox 50 lik kullanıyorum uzun bir süredir.
haklısınız önümüzdeki hafta mutlaka endokrin doktoruma gitmeliyim.
Sizi tekrar kontrole ne kadar süre sonra çağırdı peki doktorunuz ?
ben de 62,5 içiyordum..değerim yükselmiş hemen..75 mg yaptı benimkini..
15 gün sonra çağırdı ama ben şehir dışında olacağım için 3 hafta sonra gidebilicem bir sıkıntı olmaz dedi..
ihmal etme en kısa sürede git bence..

Benim de tsh 3,10 çıkmıştı aile hekimi doktorum endokrin görsün kadın doğum sevk etsin dedi ama cuma günü kadın doğuma gittiğimde ilk haftalar normal dedi gönderdi.
tsh hormonu ilk 3 ay çok önemli..çünkü bebek 3 ay kendi tiroid hormonunu üretemiyor anneninkini kullanıyor..2,5 'in altında olması gerek benim doktorum öyle söyledi..bence siz bi endokrin e gidin..

Canım benim 130du betam iki gün önce keseyi gördük çok şükğr bayramdan sonra kalp atısı için gideceğiz inşallah sende durumlar nasıl bu sabah öide bulantım da başladı
keseyi erken görmüşsünüz ne güzel..ben de bu ctesi gidicem..inşallah hem keseyi görür hem kalp atışını duyarız..değerin kaçken gördünüz keseyi?

bugün sağlık ocağında kan verdim çarşamba günü sonucu çıkıyormuş duruma gore endokrine giderim büyük ihtimalle doz arttırılacak aman tek bebislerimiz iyi olsunlarda önemli olan o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…