2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Euthyrox 50 lik kullanıyorum uzun bir süredir.
haklısınız önümüzdeki hafta mutlaka endokrin doktoruma gitmeliyim.
Sizi tekrar kontrole ne kadar süre sonra çağırdı peki doktorunuz ?

Benim de tsh 3,10 çıkmıştı aile hekimi doktorum endokrin görsün kadın doğum sevk etsin dedi ama cuma günü kadın doğuma gittiğimde ilk haftalar normal dedi gönderdi.

bende 50lik kullanıyorum daha kan vermedim tsh için çarşamba günü kadın doğum dr randevum var ozamana kadar ayni kullan dedi . endokrin dru hamile olduğunu öğrenince hemen gel demişti kafam karıştı ama çarşambayı bekliyorum

4.haftalik canım daha normalde bugün adet olmam gerekiyordu dün kan verdim işte 93.4 çıktı yarin tekrar verem bakalım evde idrar testiyle hergun yapıyorum yine de senin kaç haftalık canim

Maşallah canım Allah bağışlasın tamamına erdirsin bende yumurtlama dönemindeyim bugün 14. günüm kısmet olursa burdayım inşallah :)

Maşallah canım Allah bağışlasın tamamına erdirsin bende yumurtlama dönemindeyim bugün 14. günüm kısmet olursa burdayım inşallah :)
canim naptin calismalar bitti mi ben bugunle bi sonlandircam artik bi sure. belim agriyor ovulasyn gunleri diya ztn hamilelik haricinde hep kactigm zamanlardir dizlerime kadar iniyo agri

canim naptin calismalar bitti mi ben bugunle bi sonlandircam artik bi sure. belim agriyor ovulasyn gunleri diya ztn hamilelik haricinde hep kactigm zamanlardir dizlerime kadar iniyo agri

Bugün 14.gün canım bugünü değerlendirdim her ihtimale karşı pazar ve salıyı da değerlendirip bekleme kısmına geçeyim diyorum hayırlısı artık ondan sonrası:) o kadar ağrın oluyor demek canım zor geçiyormuş epey ben hissetmezdim bile son birkaç aydır hep sağ göğsüm şiddetle ağrıyor ordan biliyorum. Dinlen bakalım Rabbim ol derse tek bir defada bile tutuyor zaten bizimkisi vicdanen rahat olmak elimizdwn geleni yaptık diyebilmek :)

aynen cnm takip edip en azindan zamani bilerek hareket ettik:) hayirlisi bakalim nolacak. sorma ben cok rahatsiz oluyorum bu donemde,gecen ay son yillardaki en kotu donemimi gecirdim diyebilirim.bekarken hastaneye gitmisligm vardi 2 kez bu nedenle ama ultrasonla bakmalarina ragmen bise demediler. meger yumurtlama donemi diyeymis. evlenince fikir sahibi olduk:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…