2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Insaallah ben de ustesinden gelebilirim.Rabbim nasip etmis vardir bir bildigi. Saglikli sihhatli kucagimiza almayida nasip etsin insaallah hepimize

Canım en eerken girdigin ultrason görüntüsü ile gebelik haftası belirleyecekler ona göre sat oluşturulacak bende kürtaj sonrası adet görmeden hamile kalmıştım bu şekilde yaptı doktor zaten henüz bebek yeni yeni oluştuğu için öyle boy kilo vs etkenler etkili olmuyor ilk haftalarda

kızlar ben sat ı hatırlamıyorum neypcm ya
ayın 2 sinde kan verdım 151
sonra 7 sinde kan verdim 1401
Adet görürken yaşadığın bir şeyi hatırlamaya çalış canım gittiğin bir gezme görüştüğü n bir arkadaş eşinle yaptığın yada yapamadığın bir aktivite bir düğün vs ona göre tarih bulup tahmin etmeye çalış

Ben iki devlet de iki de lokman hekim sincan da yaptım canım pakize hanım var iyi bir dr. Lokman hekim diğer özeller kadar pahalı değil paketleri filan da var bir araştır istersen

İnşallah kalırsın canım. Bebek de 40 değil de 38 haftalık doğsun nisan olur hiç sıkıntı olmaz merak etme zaten düşüğün eli içerde kalır diye bir anadolu efsanesi var biliyorsun inşallah gerçek olur

Ohh ya çok iyi yapmışsınız herkes haddini bilsin

Ben varım canım diyetisyen sıkıntı hamileyken ama az alabilirsin yürüyüş yapabilirsin konuşuruz ayrıntılı inşallah

Ben iki devlet de iki de lokman hekim sincan da yaptım canım pakize hanım var iyi bir dr. Lokman hekim diğer özeller kadar pahalı değil paketleri filan da var bir araştır istersen
Teşkkür edrim araştırayım bir yalnız ben sincan lokman hekimde doğum yok etlike gönderiyor doğum anında diye biliyorum yalnış mı biliyor muşum

Ay inşallah ya
Benim de iki kat artmamıştı. 200den 380e yükseldi. Sonra 1100 olmuştu. Sıkma canını inşallah her şey yolundadır. Ben şu an 6+4üm dün kalp atışını duyduk. Darısı başınıza
Teşekkür ederim canım inşallah

Günaydın Kızlarrr
Ben hamileliklerimde gözümü uykudan açamazdım bu çok farklı hiç uyuyamıyorum bu kez hep erkenden ayaktayım
Bende aynıyım canım sürekli uyku halindeyim ama gece uyuyamıyorum sabah hemen uyanıyorum çok değişik Hatta baya 4te falan uyanıyorum ben birden gözüm açılıyo ama geri uyuyorum o kadar da değil

Bende folattro folik asit kullanıyorum canm

Günaydın kızlar
Ben de hiç uyuyamıyorum bide oğlan iki gecedir midem bulanıyor diye uyandırıyor gece 3 gibi bu gece kalktı kustu. Midesini üşüttü herhalde. Bi daha da uyuyamıyorum dön dön 3 saat uykuyla işe gidiyorum şuan
Doktora gidecekler güzel haberlerinizi bekliyoruz. Zaman geçmiyor dün aşk ı memnuya başladım 1. Bölümden onu izlicem bu beni biraz oyalar
Yabancı dizi sevenler için de lacase de papel e bir göz atın derim
Herkese sağlıklı huzurlu günler olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…