2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canim bu arada onceki bebeligimde takip ettigim forumda bi anne pamuktan sonra hic islak mendil kullanamamis. Pamuga alistigi icin bebis hangi islak mandili kullandiysa pisik yapmis. Tabi belli olmaz ama ortalama 3 sene pamukla silmak de zor olur

Slm kızlar nasılsınız bulantılarınız geçtı mı.benım hala yoğun bır şekılde devam edıyor
Benim azaldı canım ama koku hassasiyeti devam ediyor hala.

Sen iyi tuttun onu bu zamana kadar evde
Bende olsaydı evin kapısından geçemezdi
Sevmediğim perdemi bile linç etse resmen göz bebeklerim çıkardı yuvasından
Ah ah bir yandan kıyamıyorum bir yandan baş edemiyorum çok Yaramaz çoook

Canim bu arada onceki bebeligimde takip ettigim forumda bi anne pamuktan sonra hic islak mendil kullanamamis. Pamuga alistigi icin bebis hangi islak mandili kullandiysa pisik yapmis. Tabi belli olmaz ama ortalama 3 sene pamukla silmak de zor olur

Zordur tabiki ama fransada araştırdım burda temizleme suları var pamuğa döküyorsun siliyorsun burda daha çok onu tercih etikleri için bende o şekilde tercih edeceğim. Artık zorluğuna katlanacaz bebişin yerim onun totosunu ben

Kızlar siz çok şanslısınız indirimler takip edip birbirinize destek çıkabilirsiniz. Ama ben yurtdışında olduğum için yalnız kaldım baya
Anom kıyamam kız deme öyle. Bende küçük ildeyim her market marka vs yok zorluk çekiyorum bazı zamanlar. Herşey işime yaramıyor :)

Hehehe benim oğluş minderlere atlıyor koltuktan bir mutlu bir mutlu gör
En sevdiği şey de ben çamaşır sererken sepetten çamaşır kaçırıp yerlere sürtmek suretiyle beni çıldırtmak
zben tele seriyorm kapali balkona kizim telden alip yere atiyor bende erteliyorum biraz sonra devam ediyorum

Benim oğluş ilk pişiğini olunca pamuğa geçtik hemen bir de müslin bezlerle kuruluyorum ki pişik riski olmasın . Dışarda gezmede avm de falan da pamuk kullanırız hep evde altını silip bir de yıkıyorum popişi ohh miss tertemiz

Kuzum kargo yapalım sana daa biz burada daha pahalıya alıyoruz bence

Teşekkür ederim canım benim

Fiyatlara hiiç bakmadım daha burda ıslak mendili bez bebe şampuanı falan hiç araştırmadım. Ama tabiki daha uyguna geliyordur mutlaka şuan ki kur farkı yüzünden maalesef. Sizlet için durumlar çok zorlaştı allah yardım etsin vallah.

Eltim üçüncüye hamile biri 5 diğeri 3 yaşında birde iki çoçuğu var sadece eşi çalışıyor eve bir maas giriyor çoı büyük cesaret Türkiye şartlarında üçüncüyü yapmak. 150 tl muayene ücreti ödüyormuş duyunca çok şaşırdım gerçekten.

Kesinikle indirimleri takip edin ve bolbol şampuan pamuk ıslak mendili bebe kremleri stoku yapın. Yoksa bebek olunca daha da zorlaşacak.

Bir da hazir tek kullanimlik pamuklar oldumu tamaaaammm tabi o sekilde daha ii yoksa su kaynat ilisin sil kurula sonra kabi dok yika bezi ser ya da yika ben usengecim amacim bi de her kiyafet utulu olacak sildigin bez dahil utulu beyaz pamuk kumas filan birkac kez yapmistim da

Ne güzel, bende o şekilde yapmayı düşünüyorum. Allah nasip ederse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…