2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Primaya göre uygun fiyatı :) bende kızıma prima kullandım evet memnunda kaldım ama gerek yok o kadar para vermeye bence.
Hiç bilgim yok valla hangisi iyiyse ondan alalım dedik herkes farklı bir şey yazmış :) sleepy ağırlıklı gibi ama memnun olmayan pek yok sanırım

Sleepy kullananlar memnun genelde sanırım :) olmaz ben de ondan alırım
Cakallar hem fiyati 19.90 dan 29.90 a cekti hemde 36 adetken 26 adede dusurduler sinir oldum ama nette eski coklu paketler var skt leri 2020 filan zaten bulursaniz alin uygun gorurseniz bize de haber edin

Cakallar hem fiyati 19.90 dan 29.90 a cekti hemde 36 adetken 26 adede dusurduler sinir oldum ama nette eski coklu paketler var skt leri 2020 filan zaten bulursaniz alin uygun gorurseniz bize de haber edin
Öncesini takip edemediğim için hiç bilmiyorum fiyatları, denk gelirsem haber veririm mutlaka :) en son ebebekte 24.90a gördüm

Öncesini takip edemediğim için hiç bilmiyorum fiyatları, denk gelirsem haber veririm mutlaka :) en son ebebekte 24.90a gördüm
Benim bez kullanan kizim oldugu icin canim. islak mendiller de uctu sleepy kullaniyorum gene 2.90 ken 5.90 6.90 oldu. Ama yenidogan kullanmak lazim ilk etap onlar cok ucuk napcaz bilmiyorum. Ilk aylarda acayip bez mendil gidiyo kizlar haberiniz olsn gunde ortalama 8 9 kez alt degisir ooyyyy sistim 2 bebek Allah yardimcimiz olsun

Kızın kaç yaşında canım ?
Bez biraz masraflı ama olsun bebişlerimiz için

Islak mendilden ziyade pamuk kullanılmalı bence canım hem daha sağlıklı, popişler pişik olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…