2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Islak mendilden ziyade pamuk kullanılmalı bence canım hem daha sağlıklı, popişler pişik olmasın
Valla oyle orasi de cok zor gelio bana o. Uni yenidogan kullandm ben ilk 6 ay. O da guzel sukur bez ve mendilden dolayi pisik yasamadim sadece kalitelerinden dolayi vazgectiklerim oldu. Biraz da bebegim yapisiyla alakali canim. Bi arkadsmin bebegine prima cok fena pisik yapti bi baskasi cok memnun. Degisiyor

A April wind besle canım kedi iyidir besle
Zamdan dolayı herşey pahalandı esnaf iş yapamıyo,sen kedi beslemezsen perdeciler kime perde satcaklar
Bu arada perdelerine perde tokası tak kedi uzanamasın,sonrada o kediyi postala
LoveAndMarriage kız ben hiç gönder dermiyim yazııııkk kediye

Ah ah bu kedi ocağıma incir ağacı dikiyor resmen.
Salon tülümü bir güzel yırttı asılarak. Kızdığımı anladı inadına gelip gidiyor pati atıyor
Diğerini de geçenlerde yırtmıştı

Heheh sen şimdiden alıştırma yapıyosun tatlımm bebiş doğsun büyüsün gözünün içine baka baka yapma dediğin şeyleri yapacak ve orda tutup yiyeceksin onu kızamayacaksın bile

Şaşırdım ne yapacağımı
Salon perdelerime de aşıktım yani öyle söyleyeyim başka yerin tülü olsa gözüme bile gelmezdi belkide
Heheh sen şimdiden alıştırma yapıyosun tatlımm bebiş doğsun büyüsün gözünün içine baka baka yapma dediğin şeyleri yapacak ve orda tutup yiyeceksin onu kızamayacaksın bile
Eheh yazarken aklıma geldi biliyor Musun
Şimdiden bari rahat olaydım bari yaa :)

Aynen canim. Kizlar migros carrefoursa filan bazen kampanya yapiyor %50 o zaman hicbiryerde o kadara uygun bulunmuyor. Ben o durumda 15 kadar islak mendil alirdim. Dolar yukseleli yapmiyorlar ama takipteyim.
Böyle indirimlerde denk gelip yazarsak buraya çok iyi olur :) İndirimli almak lazım çoğu şeyi

Aynen canım bebişlerin cildine göre davranıcaz artık unibaby in yenidoğan ın da bir şey yok ama diğer ıslak mendiller de bintürlü madde var ama kullanımı kolay mı kolay su ısıt pamuğu ıslat popişi sil ooo meşakkatli tabi

Hiç demezsin canım ne kadar güzel fikirlerin var ama

Aynen canim hatta hosuna gidicek bazi kucuk yaramazliklari. Simdi mesela kizim yapma derim inadina yapar cadi. Tehlikeli seylerde ilgilenmiyorum cekyata cikmak gibi cunku simariyor kendini atmak istiyor ben tutayim istyo bakip ilgilenince. Bakmayinca kendi pasa pasa iniyor cadim

Aynen canim useniyorum demek isime gelmedi sanirim o yuzden 6 ay kullandm uni yi canim sonra sleepy denedim baktim sikinti yok devam babaaa

Islak mendilden ziyade pamuk kullanılmalı bence canım hem daha sağlıklı, popişler pişik olmasın

Evet ıslak mendil hiç iyi değil sadece elleri kirlenirse silmek için dışarda yada işte yemek masasını falan ama alt değiştirmek için temizlik suları var onları pamukla beraber kullanmak gerekiyor. Bebeklerin tenleri çok hassas oluyor

Sen iyi tuttun onu bu zamana kadar evde
Bende olsaydı evin kapısından geçemezdi
Sevmediğim perdemi bile linç etse resmen göz bebeklerim çıkardı yuvasından

Hehehe benim oğluş minderlere atlıyor koltuktan bir mutlu bir mutlu gör
En sevdiği şey de ben çamaşır sererken sepetten çamaşır kaçırıp yerlere sürtmek suretiyle beni çıldırtmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…