2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Teşekkür ederim canım benim :KK68:

Fiyatlara hiiç bakmadım daha burda :ıslık: ıslak mendili bez bebe şampuanı falan hiç araştırmadım. Ama tabiki daha uyguna geliyordur mutlaka şuan ki kur farkı yüzünden maalesef. Sizlet için durumlar çok zorlaştı allah yardım etsin vallah.

Eltim üçüncüye hamile biri 5 diğeri 3 yaşında birde iki çoçuğu var sadece eşi çalışıyor eve bir maas giriyor çoı büyük cesaret Türkiye şartlarında üçüncüyü yapmak. 150 tl muayene ücreti ödüyormuş duyunca çok şaşırdım gerçekten. :KK57:

Kesinikle indirimleri takip edin ve bolbol şampuan pamuk ıslak mendili bebe kremleri stoku yapın. Yoksa bebek olunca daha da zorlaşacak. :KK20:
Öyle maalesef canım, biraz daha zaman geçsin yavaş yavaş almaya başlarız biz de artık. Her şeye çok zam geldi. liste hazırlayıp bakmak lazım :KK51:

Bir da hazir tek kullanimlik pamuklar oldumu tamaaaammm :KK48: tabi o sekilde daha ii yoksa su kaynat ilisin sil kurula sonra kabi dok yika bezi ser ya da yika :KK57::p ben usengecim amacim :KK28:bi de her kiyafet utulu olacak sildigin bez dahil utulu beyaz pamuk kumas filan birkac kez yapmistim da :-)

Evet tek kullanımlık pamuk. Yoksa diğer türlü imkansız :halay:

Merhabalar ismim belgün 36 yaşındayım 13 haftalık gebeyim benim 14 ayda 3. Hamileliğim önceki ikisinin kalbi durmuştu..bu sefer herşey yolunda görünüyoe bugün ense kalınlığına bakıldı güzel görünüyor dedi ikili testide olduk haftayada onun sonucu çıkıyor .. tahmini doğum tarihi 26 nisan gibi.. bir kızım var 8 yaşına girecek allah sğlıklı hayırlı ömür nasip etsin kızıma hamile olduğumdaa da ocak 2011 annelerindeydim hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım inş birlikte güzel heyecnlı bir dokuz ay dolduralım inş sevgiler

Merhaba hamişler
İşten dolayı çok giremiyorum
Bugün ikili test için kan verdim. Bebeği de gördük. 14 haftalık dedi. Resmi atıyorum. Baya hareketliydi:anneadayı::KK200::nazar:
Gözün aydın canım
Ah ah bu kedi ocağıma incir ağacı dikiyor resmen.
Salon tülümü bir güzel yırttı asılarak. Kızdığımı anladı inadına gelip gidiyor pati atıyor:işsiz:
Diğerini de geçenlerde yırtmıştı :KK14:
Ah ahhhhh benim rahmetli de öyle yapardı hala pati izleri perdemde. Ama hissediyor senin hamile olduğunu o yüzden huy değiştirir biraz da. Benimki dursaydı en büyük hayalim oğlum da oynaması idi ama ömrü vefa etmedi sarı kuzumun
Evet ıslak mendil hiç iyi değil sadece elleri kirlenirse silmek için dışarda yada işte yemek masasını falan ama alt değiştirmek için temizlik suları var onları pamukla beraber kullanmak gerekiyor. Bebeklerin tenleri çok hassas oluyor

Ben hala hiç ıslak mendil kullanmadım pamuk be normal su ile devam

Evet tek kullanımlık pamuk. Yoksa diğer türlü imkansız :halay:

Türkiye de e bebek de var tek kullanımlık her seferinde 3 tane falan kullanıyorum ben ama çiş de artık silmiyorum sadece kaka da

Merhabalar ismim belgün 36 yaşındayım 13 haftalık gebeyim benim 14 ayda 3. Hamileliğim önceki ikisinin kalbi durmuştu..bu sefer herşey yolunda görünüyoe bugün ense kalınlığına bakıldı güzel görünüyor dedi ikili testide olduk haftayada onun sonucu çıkıyor .. tahmini doğum tarihi 26 nisan gibi.. bir kızım var 8 yaşına girecek allah sğlıklı hayırlı ömür nasip etsin kızıma hamile olduğumdaa da ocak 2011 annelerindeydim hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım inş birlikte güzel heyecnlı bir dokuz ay dolduralım inş sevgiler
Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kucağına al

Selam kızlar dun doktora gittik. Cok şükür her sey yolunda. :anneadayı::KK200:Cinsiyeti cok merak ediyordum bücür açmadı bacaklarını epey uğraştı doktor ama sadece hopluyor elini kolunu kaldırıyor ama asla bacaklarını acmadi ve dönmedi . :emir_bebek:doktorum bi hafta sonra tekrar gel kız gibi ama hic hic emin degilim dedi. Internette bi suru bisey okudum gostrmezse kız gibi falan filan diye sizin bi fikriniz var mi ? ay cok heyecanlıyım ya . Ne guzel duygular Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaallah :KK200::KK200::KK200:

Selam kızlar dun doktora gittik. Cok şükür her sey yolunda. :anneadayı::KK200:Cinsiyeti cok merak ediyordum bücür açmadı bacaklarını epey uğraştı doktor ama sadece hopluyor elini kolunu kaldırıyor ama asla bacaklarını acmadi ve dönmedi . :emir_bebek:doktorum bi hafta sonra tekrar gel kız gibi ama hic hic emin degilim dedi. Internette bi suru bisey okudum gostrmezse kız gibi falan filan diye sizin bi fikriniz var mi ? ay cok heyecanlıyım ya . Ne guzel duygular Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaallah :KK200::KK200::KK200:

Hayırlı olsun canım. Maşallah. Evrt öyle diyorlar göstermiyorsa kızdır diye. Artık haftaya tam görürsün inşallah canım

Gözün aydın canım

Ah ahhhhh benim rahmetli de öyle yapardı hala pati izleri perdemde. Ama hissediyor senin hamile olduğunu o yüzden huy değiştirir biraz da. Benimki dursaydı en büyük hayalim oğlum da oynaması idi ama ömrü vefa etmedi sarı kuzumun

Ben hala hiç ıslak mendil kullanmadım pamuk be normal su ile devam

Türkiye de e bebek de var tek kullanımlık her seferinde 3 tane falan kullanıyorum ben ama çiş de artık silmiyorum sadece kaka da
Ayy üzüldüm sarına :KK43: Bende çok seviyorum ama tahammülsüzüm artık. Durgunlaşcağına azıtıyor :) hamişliği hissettiğinden de olabilir hergün değişik huyu oluyor :)

Amin canımm❤️ Herşeyin yolunda olmasınada sevindim :nazar: Göstermezse kız olabilir canım :)

Merhaba canım hoşgeldin. Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin

valla stok şart ben oğluşuma prima kullanıyordum iki ay içinde iki katına çıktı fiyatı canbebe aldım şimdilik bakalım memnun kalırsam kızıma da canbebe kullanabilirim
Evet ya herkes muzdarip beze gelen zamdan inşallah dahada artmaz fiyatlar

Hoşgeldin, sağlıkla kucağına al bebeğini inşallah :)

Hoşgeldin cnm.bebegini hayirlisiyla kucağına almayi nasip etsin Rabbim.

X