2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sen de almışsın sonuçları canım şimdi gördüm yazdıklarına bakarken :) senin de gözün aydın darısı bütün bekleyenlere olsun inşallah

Selam kizlar.Bez konusu gecmis.Oglum ilk dogdugunda prima kullandim.Sonra israil mali diye vazgectim.Molfix , sleepy , bim jenny willy kullandim hicbirinden memnun kalmadim.Surekli pisik sorunumuz vardi ki ben hic islak mendil kullanmadim .En son a101 sofia bezi kullandim ve cok memnun kaldim.Insalah bu bebekte de onu kullanmayi dusunuyorum.Benden tavsiye bez stogu yapmayin.Her bebegin cildi farkli reaksiyon gosterir.Deneye deneye iyi geleni bulucaksiniz.

Merhaba arkadaşlar kabul ederseniz ben de aranıza katılmak istiyorum :)
25 yaşımdayım. İlk bebeğim olacak Allah nasip ederse.. 11+6 günlük hamileyim. Cinsiyetimiz henüz belli değil ama 4 gün sonra yani pazartesi günü ikili test taramamız var belki gösterir birazcık ucundan. Tabi bu sadece merak.. Hiç farketmez.. Sağlıklı olsun Allah kucağımıza almayı nasip etsin yeter. Bu arada hamiş listenize ben de katılmak istiyorum kime başvurmalıyız :) İnşallah kolaylıkla sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız yavrularımızı. Allah isteyen herkese nasip etsin..

Kızlar yazamadım.. Herkese çok teşekkür ederim. Bugün tekrar gittim hastaneye ve beni bayıltın uyumak istiyorum dayanamıyorum dedim. İlaçlarla ilgili sorun olmaması için Kadın Doğum Doktoruma gittim.
Bana parol ve vitaminli falan serum taktılar, bir güzel uyudum. Bacaklarımdaki ağrılar komple gitti. Şuan düne göre çok çok iyiyim. Bademciklerim kötü ve kulaklarıma da vuruyor. Buna da şükür.
Şimdi ağrı kesici ve çaylar ile idare ediyorum.
Herkese teşekkürler tekrar

Merhaba canım geçmiş olsun . Benim de aynı gende pıhtılaşma var ve iğne kullanıyorum. Bir boş gebelik ve bir kimyasal gebelik yaşadım sonrasında araştırıldı . Pıhtılaşma çıkınca doktor coraspine başlattı. Sonra tekrar hamile kalınca da iğneye başladık, iğne+ coraspine devam şeklinde gidiyor tedavim. Doktorum pıhtılaşma olunca bebeğin beslenemediğini bu sebeple düştüğünü belirtti. Kullanmaya gerek yok diyen doktorlar da var ama ben kullanalım diyen gruptayım dedi .Bu sebeple başka doktora da git canım. Eğer iğneye başlamasaydık yine düşük yapardım gibi geliyor. İnşallah en kısa zamanda sağlıkla tekrar hamile kalırsın .

Bende internetten bakmaya başladım molfix nasıl bir bez bilgin var mı canım
Taşırma yapmıştı kardeşimde ama pişik yapmamıştı galiba. O da kullanılabilir.

Stor perde daha iyi olmaz mi kedi var madem ona asılamaz :)
Salonda iyi durmaz gibime geliyor stor perde ama bakıcam artık. :)

Amin canım hoşgeldn sende

Tekrar geçmiş olsun canım

Kızlar benim bebeğimin cinsiyeti de belli oldu kız inşallah
Oo bir kız daha kendini belli etmiş
Gözün aydın cnm

Hoş geldin canım
Kızlar benim bebeğimin cinsiyeti de belli oldu kız inşallah

Hadi gözün aydın canım

İlk kızım Haziran’da doğdu hiç almadım yeni doğan ıslak mendillerinden. Açıyordum lavaboya ılık suyu yıkıyıveriyordum :) ama bunda o şans yok gibi. Nisanda doğalgazıda kapatır yönetici ev çok sıcak olmayabilir

Son düzenleme:
Kizlar gunaydin
Biliyosunuz 11+5 gunlugum bugune kadar oyle aman aman bulantim olmadi haftada bir fln oldu hatta herkesin 6-8 haftada baslayan bulantilari varken bende tik yoktu ama son birkac gundur sabahlari banyodan cikamiyorum cok kotu oluyorum. Normalde bu zamanlara dogru kesilmesi lazimken benim neden yeni basliyor bu bulanti ? Benim gibi olan var mi yada sizce normal mi bu durum ?

Günaydın canım.. Bende aynı dertten muzdaribim. İlk gebeliğimde 6-14 arası olmuştum. 14 ten sonra kesilmişti. Bunda çok ağır bulantılar yaşamadım aralıklı gelen bulantı/öğürme/istifralarım oldu.. Ne güzel bitiyor derken bir kaç gündür çok kötüyüm.

Sana da cok gecmis olsun canim inan ne diyecegimi bilmiyorum azalmasi gerekirken neden artiyor anlamadim. Sadece sabahlari oluyor benim kalkinca normalde bu haftalara yakin azalirken neden boyle oluyor Bebegin sagligindan endise etmeye basladim artik insallah onemli birsey yoktur

Canim bu arada onceki bebeligimde takip ettigim forumda bi anne pamuktan sonra hic islak mendil kullanamamis. Pamuga alistigi icin bebis hangi islak mandili kullandiysa pisik yapmis. Tabi belli olmaz ama ortalama 3 sene pamukla silmak de zor olur
Sen onu iki yada iki buçuk yap :)))

Evet ya herkes muzdarip beze gelen zamdan inşallah dahada artmaz fiyatlar
valla bu gidiş pek iyi görünmüyor açıkçası ben bu zamlardan sonra ikinci çocuğun bez masraflarını kafaya takmaya başladım gene oğlumun tuvalete alışma dönemi bırakır da bakalım doğum zamanı fiyatlar ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…