2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
ay bende 5 aylıkken kocaman göbeğim vardı doğuma az kalmış diyordu herkes 7 aylık gibisin diyorlardı eltimde tam tersi hiç göbeği yoktu 5. Ayda çıkmaya başladı

Okulum çok uzaktı iki vasıta 1 buçuk saat gidiş bir buçuk saat dönüş gözüm kestirmedi. Allaha şükür de eşimin kazancı bize bu hamilelik boyunca yeter. O yüzden eşimle beraber kararlaştırıp istifa ettik. Bu hamileliğimden önce bir düşüğüm olmuştu oda bizi korkuttu

Üst üste bi ağrım oldu mu bende senin gibi bi evhamlanıyom canım ilk gebelik olmasından heralde
Bilmiyoruz ya kuzum ondan, anlamıyoruz ne olduğunu. Bugün doktora sorular soruyorum kadın her soruma kahkahayla güldü çevrendekileri dinleme internette yazılanları çok okuma normal hayatına devam et sadece dedi en sonunda

ay bende 5 aylıkken kocaman göbeğim vardı doğuma az kalmış diyordu herkes 7 aylık gibisin diyorlardı eltimde tam tersi hiç göbeği yoktu 5. Ayda çıkmaya başladı
Demekki ikiye ayrılıyor, en başından çıkanlar ve 5. Aydan itibaren çıkmaya başlayanlar :) çünkü kimi duysam ya hemen çıktı diyor ya da 5. Ayda çıkmaya başladı diyor hayırlısı bakalım iyi olsun da bebişlerimiz

En guzeli valla. Ben de bir daha olursa kv me soylemicem

En iyisi sadece eşinle hamileliğini yaşamak. Aileler biliyor ama kimse karışmıyor. Bir tek anacım sağolsun sevdiğim yemekleri yapıyor onun dışında şöyle yap böyle yap demiyor hiç. Kayınvalidem hastaydı daha yeni toparlandı şimdiye kadar pek birşey demedi canımk sıkacak. Görümcelerimle hiiç konuşmuyoruz bu konuyu yani sadece söyledik tebrik ettiler o kadar ben hemen araya mesafe koydum. Çünkü eltim hamileliğinde çok çekti 9 ay boyunca isim tartışması oldu kıyafet tartışması kilo tartışması o yüzden eltimin yaşadıklarını görünce ben kenara çekildim. Kafam baya rahat anlayacağınız birde diğer eltim de hamile oda 6 buçuk aylık üçüncü çoçuğuna hamile, aile boyu haala şok yaşıyorlar çünkü hepsi peş peşe kimse onaylamadı üçüncü hamileliğini.. bende araya girince karman çorman oldu

Resmen doktorlarda bıktı elimizden
Çevrede evhamkı elimizin altında internet olduğu sürece normali yaşamak mümkün mü

En iyisini yapmışsın canım, insan en çok bu dönemde kafa dinlemek istiyormuş onu anladım. Herkesi uzak tutmak en güzeli :)
Resmen doktorlarda bıktı elimizden
Çevrede evhamkı elimizin altında internet olduğu sürece normali yaşamak mümkün mü
Çevreye yine kulak tıkıyoruz da şu internet yok mu

Haha cok iyiymis. Valla iyi yapmissin canim. Cunku ben dikkat ettim en cok kv min soyledikleri bilincaltima isliyor ve stres yapiyorum. Ya da bir tek o olumsuz konusuyor ondan belki de :)) bana da ders oldu. Ben tek gelinim. Bir de masallah bizimkinde bir torun ozlemi. Hic rahat birakmiyor anlayacagin. Allah basimizdan eksik etmesin yine tabii de iki turlusu de kotu cunku.
Canim ben cok sukur henuz kilo almadim. Hatta -4 teyim ama gobusum cikinca mutlu oldum. Tabii kilo almak iyi bir sey degil.
Akşam yemeği için menünüz nedir kızlar :)
Ayva cnm midem efsane bulaniyor yine.

Çok geçmiş olsun canım valla hastanede ilaç tedavisi en mantıklısı ben bu kadar ağır değilken yatırmıştı doktorum beni
Kızlar ben çıktım ense kalınlığı 1,5 çıktı. Kalbi güzel atıyor dedi :) boyumuz 6.6 çıktı
Günümüze uyumluyuz
2 hafta sonra sonucumu almaya gidicem tekrar veee cinsiyet tahmini yaptı
Gözün aydın canım paşa geliyor desene
Yok canım ben cuma gitmiştim 10 gün sonra gideceğim yeniden

Canım bende de o gende mutasyon var. Genetik doktoru bir sürü birşey söyledi ama kendi doktorum kan sulandırıcı vermedi. Önceden 400luk folik asit veriyordu yeterli diye şimdi 9 ay 500luk folik asit ve b12 hapı kullanacağım bu lar yeterliymis bu durum icin

Akşam yemeği için menünüz nedir kızlar :)

İspanak ve mantar corbasi yaptim ama nasil yaptim gel birde bana sor :)
Bende pazar gunu tasiniyorum bir bucuk yil olmustu bu eve gelin gelmistim evimde cok guzeldi icim biraz buruk ama annemlere cok uzak bu yuzden tasinmak zorundayim ev toparlandi cuma kayinvamidem memleketten gelecek ctesi temizlik pazar sabahi tasinacagiz hayirlisi olsun hep bir kosturma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…