2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Ellerine sağlık canım. Bende mercimek çorbası patates kızartması tavuk yaptım.

Ohoo kolay gelsin taşınma zor. Biz oçak gibi taşınacaz inşallah

İyi akşamlar kızlar bebek bezi stoklayacak olanlar var mı var ise hangi marka ve hangi siteden yada hangi marketten alıcaksınız?

Gözün aydın canım çok sevindim
Merak edenlere göbüşüm gelsin

Maşallah canım bariz bebiş gobusu olmuş seninki

İyi akşamlar kızlar bebek bezi stoklayacak olanlar var mı var ise hangi marka ve hangi siteden yada hangi marketten alıcaksınız?
Artık takip etmeye başlarım indirim nerde olursa ordan alırım ben:) Sleepy alıcam büyük ihtimalle.

Baş ağrısına ne iyi geliyordu kızlar sabahtan beri baş ağrım var. Uyudum 2 saat ama uyanınca hala devam normalde geçerdi
Canım görsele ekleyeceğim bir hareket var onu sağ ve sol elinde dene birkaç saniye o noktalara bastır beni çok rahatlatıyor geçmiş olsun canım

Eklentiler

• 8109A652-FE7E-4F59-84D2-F2CFEB02EEFD.jpeg
    44,9 KB · Görüntüleme: 26
valla stok şart ben oğluşuma prima kullanıyordum iki ay içinde iki katına çıktı fiyatı canbebe aldım şimdilik bakalım memnun kalırsam kızıma da canbebe kullanabilirim

Canım görsele ekleyeceğim bir hareket var onu sağ ve sol elinde dene birkaç saniye o noktalara bastır beni çok rahatlatıyor geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim canım denicem hemen
Sleepy’i araştırdın mı canım ? Ben daha hiç bakmadım da
Genel olarak çoğu kişi memnun kalmış. Ama bez meselesi biraz bebeğe de bağlı oluyor. Bakalım biz anlaşabilecek miyiz:)

Sleepy’i araştırdın mı canım ? Ben daha hiç bakmadım da

a101de sofia die bir marka var ben bi dönem onu kullandım baya izin süre kullandım hatta beze bayılmıştım çok güzeldi ta ki bi paketi çok kötü çıktı çocuk bile istemiyordu bezi bez bir iki saat içinde pamukları toplanıyordu belki o parti bozuntu bilmiyorum ama en uygun bez o piyasada komili de güzel yalnız biraz kalın yürüme dönemine geçişte zor olabilir ama doğumdan sonra 6-7 ay kullanılabilir bence. Komili de kullandım baya daha sonra prima ile fiyat karşılaştırdığımda prima daha uygun geldi hem ince hem rahat pişik yapmıyor onu kullandım şimdi can bebe aldım iki gündür kullanıyorum bir sıkıntı yok bence

Alan çok geniş olmadığı için dar açıdan çekmek zorunda kaldım kızçeler:) bir de elbiseyle daha çok belli oluyor diye elbise de giydim sizin için :)
Buyrun size 13 +2 de ki gebe ben :)
Oo bir bebiş göbeği daha gelmiş. Maşallah canım
He yaw he deseydin sevmiyorum böyle yorum yapan insanları. Valla benimkiler çocuk özlemini oğlumda gidermiş galiba halam hariç umursayan yok yeminle
Canım bir kısmı gitti. Yarın kalan eşyalar gidecek herşey tamam olacak.
Ooo maşallah çok hızlı olmuş canım hadi elinize sağlık
Kolay gelsin canım sana da. Ben de yarın halıları göndereceğim haftonu kardeşimle full temizlik inşallah
Kızlar ikili test sonuçlarım belli olmuş, 4 tane hastalığa bakılmış, çok şükür hepsinde düşük risk yazıyor. Oranları da var ama pek anlayamadım, çok şükür
Gözün aydın canım
Ben oğlumda hazır bez kullanmadım. Bunda da kullanmayacağım Inşallah. Bana çok itici geliyor o bezler. Ben eski usul yıkanan bez kullanıyorum

Teşekkür ederim canım denicem hemen

Genel olarak çoğu kişi memnun kalmış. Ama bez meselesi biraz bebeğe de bağlı oluyor. Bakalım biz anlaşabilecek miyiz:)
Ben en iyisi prima diye biliyordum. çevremdeki tek bebek yeğenim ve doğumundan tuvalete alıştığı döneme kadar prima kullandılar. Ben de prima stoklarız dedim de burada pişik yapanları falan okuyunca tereddüt ettim stok yapmamayı düşünüyorum o yüzden, pişik falan yaparsa kalır o kadar bez. Kafam çok karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…