2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Selam kızlar ohh ne güzel zayıf anne adayları biran önce kilo almak istiyor ben ilk gebeligimde ilk aylarda kilo almaya başladım toplam 20 kg aldım simdi çok şükür 13 hafta oldu hic kilo almadim bi kaç ay daha boyle gider diye dua ediyorum

Alan çok geniş olmadığı için dar açıdan çekmek zorunda kaldım kızçeler:) bir de elbiseyle daha çok belli oluyor diye elbise de giydim sizin için :)
Buyrun size 13 +2 de ki gebe ben :)

Eklentiler

• 1660C7CD-A50B-4CBA-BF92-43CAAF05D0C9.jpeg
    25,2 KB · Görüntüleme: 70
  • F02A9E04-9293-407E-8122-DE1EA4F27BBA.jpeg
    29,9 KB · Görüntüleme: 71
Sivriler erkek mi demisti canm. Sanki benimki kız gibi.13 haftaligim. Erkek olsa bu zamana kadar söylerlerdi sanki erken söylüyorlarmış. Gerci kız da demediler ama beklemedeyimSen de yorum yapan oldu mu peki
Sivri çıkarsa erkek diye biliyorum canım yayılırsa kız derler, herkesin aynı olmaz tabi :) biz 12 haftalığız doktor tahmin yapmadı bir dahaki sefere dedi

Normalde kilo durumunuz nasıl peki? Ben de ilk 3 ayda 2 kilo verdim. Şimdi başladığım kilodayim. Son 1 haftadır çok açıldı ıştahim ben biraz almak istyrm ıns alırım. Normalde kiloma çok.dikkat eden biriyim ama bebek bambaşka biseymis çok korkuyrm beslenemicek diye;(

Yok kız ben zayıf değilim 70 kg yum:) ama hamile olduğumu göbüş çıkınca daha iyi hissettim ve ne bilim mutlu etti :) garip bişi

Alan çok geniş olmadığı için dar açıdan çekmek zorunda kaldım kızçeler:) bir de elbiseyle daha çok belli oluyor diye elbise de giydim sizin için :)
Ayy burda da bildiğin hamile göbüşü var maşallah

Ben de bir an önce çıkması için sabirsizlaniyorum. Bir gör yolda yürürken bile 9 aylık modundayim

Ben genelde çok bol giyiniyorum hamile olduğumu öğrendiğimden beri daha kendimi o moda sokamadım ama işte pantalonlar ve kıyafetler beni sokuyor. Doğru düzgün hiç bir pantalonum olmuyor

Oyy maşallah canım çok güzel görünüyorsun. Seninki de erkek galiba

Ben genelde çok bol giyiniyorum hamile olduğumu öğrendiğimden beri daha kendimi o moda sokamadım ama işte pantalonlar ve kıyafetler beni sokuyor. Doğru düzgün hiç bir pantalonum olmuyor
Aynen ben normalde de salaş giyinirdim. Şimdi öğrencilerim anlamasın diye yine öyle giyimiyprum :) ama dışarıda giyiniyorum ne yalan söyliyeyim

Canım ben 3 kilo verdim gebelik başlangıcından beri. Henüz almamışım bugün doktorda tartıldım tekrar. Doktora kilo almadığım için bebek beslenemez diyor çevredekiler dedim hiç alakası yok senin kilo durmunla bebeğin beslenmesinin dedi. Korkma o yüzden, bundan sonra kilo alımı başlar zaten

Aynen ben normalde de salaş giyinirdim. Şimdi öğrencilerim anlamasın diye yine öyle giyimiyprum :) ama dışarıda giyiniyorum ne yalan söyliyeyim
Bende öğretmenim ama istifamı verdim maalesef bu şekilde çalışmayı gözüm kestirmedi hiçç

Bende çok dar giyen birisiyim. Hamilelikte alışamadım daha eşim sürekli uyarıyor dikkat et diye. Artık etmeye başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…