2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar ben çıktım doktorun yanından, çok şükür her şey normal :nazar: cinsiyet tahmininde bulunmadı tam arada şu an yatık olursa kız dikilirse erkek bir dahaki kontrolde bakarız artık dedi :KK48: şimdi kan vermek için bekliyorum inşallah o da güzel gelir :dua: darısı bekleyenlerin başına inşallah herkesten güzel haberler alalım :KK200:
Gözün aydın canım :KK200:

kızlar herkese merhaba. ne güzel cinsiyet tahminleri de başlamış. sağlıcakla gelsinler inşALLAH.
bende arada girip okuyorum sizleri bebeğim yaşasaydı demek 15 haftalık olucaktı diyorum. sonra 2018 aralık annelerine gidiyorum önceki yaşasaydı şimdi çalışabilir raporu alıcaktım 32 haftalık olucaktı diyorum.üzülüyorum :KK43: takdir i İlahi tabi ki rabbim ne zaman nasip ederse ama düşünmeden edemiyorum. dün kan pıhtılaşma sonucunu aldım
MTHFR(C677T) değeri heterozigot mutasyon saptanmıştır diyor diğerleri normal. genetik doktoru kromozom analizi de istemişti o 3-6 ay da çıkar onlar çıkınca bebek düşünün dedi. bir şey çıkma ihtimali %15 ama olsun dedi. netten araştırdım bazı doktorlar bu sonuca iğne bile vermiyormuş. o yüzden 4-5 ay beklemeyi düşünmüyorum.aranızda bu gen de mutasyon olup iğne kullanan var mı?
kürtaj olduğum kadın doğumcu kan pıhtılaşma testine gerek yok diğer tahlillerini yaparız 1-2 güne çıkar 2 ay korun demişti. şimdi bu tahlili ona gösterince iğneye gerek yok derse ne yaparım bilmiyorum.
şuan soğan kürü yapıyorum umarım şifa olur.
kendinize iyi bakın. hayırlı sağlıklı gebelikler diliyorum..
Canım civan percemi.aslan pençesi.coban çantası kullan.rahmi güçlendiriyor ve hemen hamile kalabilirsin.uzulme benimde oldu düşüğüm anlıyorum seni hayırlısı olsun hakkında herşeyin hayırlısı ilk başta.rabbime dua et kapısına geleni boş çevirmez rabbim

Canım gözlemlediğim kadarıyla kız göbüşü daha yayvan oluyor daha aşağıda erkeklerde ise daha yukarıda ve yuvarlak oluyor BellaCiao BellaCiao görünce erkek dedim ama bakalım :KK45:
Ben de öyle biliyorum erkek göbüşü sivri olurmuş kız göbüşü yayılırmış :KK53:

Geçmiş :olamaz: bende anlamadım kilolu da değilim yani bende normalde hiç göbüş olmaz
Canim normalde zaten kilolularin daha gec cikar diye bilinir. Ben de aksine balik etliyim diye erken cikti diye sasirmistim. Ama benim de hic gobegim olmazdi. Senin de belin basenine gore cok inceyse senin de o yuzden cikmistir. Cunku benim arada iki beden var orn pantlarim 28-31 ya da 29-32 aliyordum. Doktor karnin ve rahmin kucuk gelince cocuk ilk is yerini genisletir dedi. Bir kac arkadasim da suan kucuk olabilir ama iri bebekler de yerini cabuk hazirlar dedi:) bilemedim :))

Canım gözlemlediğim kadarıyla kız göbüşü daha yayvan oluyor daha aşağıda erkeklerde ise daha yukarıda ve yuvarlak oluyor BellaCiao BellaCiao görünce erkek dedim ama bakalım :KK45:
Kiz ben de atayim gobusumu de bana da de br sey bari :anne:
Benim de var göbüşüm :) benim ki çünkü hem kenarlara genişledi hem öne doğru çıktı:)

Canim normalde zaten kilolularin daha gec cikar diye bilinir. Ben de aksine balik etliyim diye erken cikti diye sasirmistim. Ama benim de hic gobegim olmazdi. Senin de belin basenine gore cok inceyse senin de o yuzden cikmistir. Cunku benim arada iki beden var orn pantlarim 28-31 ya da 29-32 aliyordum. Doktor karnin ve rahmin kucuk gelince cocuk ilk is yerini genisletir dedi. Bir kac arkadasim da suan kucuk olabilir ama iri bebekler de yerini cabuk hazirlar dedi:) bilemedim :))

Bebişler rahat olsunda varsın kocaman olsun göbüşlerimiz. Senin foton varmı sende paylaşsana canım :)). Benim üstüm alt tarafımdan daha ince evet üst tarafımda S beden alt tarafım M beden

kızlar merhaba, ben daha 10. haftamdayım ama tartıldım 3 kilo almışım. bu hızda gidersem yokuştan inmez yuvarlanırım :) karnımda çok çirkin bi göbek var. var mı benzer bişi yasayan?
Hayırlı olsun bebişiniz. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canım. Biz de kilo alan yok henüz canım bildiğimiz kadarıyla ama göbüş çıkan var aramızda. :olamaz: Benim gibi :KK49:
Her hamilelik çok başka canım. Çok kıyaslama yapmamak lazım. Ama doktorlar ilk üç ay almayın diyor. Hatta ben 4 kilo verdim doktorum kendi vermiş gibi o kiloyu sevşniyor tartıda gördükçe :) şimdi de yarım kilo hakkı verdi ayda sağolsun :) artık almaya başlayacaksın dedi :)

Hayırlı olsun bebişiniz. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canım. Biz de kilo alan yok henüz canım bildiğimiz kadarıyla ama göbüş çıkan var aramızda. :olamaz: Benim gibi :KK49:
Her hamilelik çok başka canım. Çok kıyaslama yapmamak lazım. Ama doktorlar ilk üç ay almayın diyor. Hatta ben 4 kilo verdim doktorum kendi vermiş gibi o kiloyu sevşniyor tartıda gördükçe :) şimdi de yarım kilo hakkı verdi ayda sağolsun :) artık almaya başlayacaksın dedi :)
teşekkür ederim hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah. ben öyle ayrıntılı bakan doktora hiç denk gelemedim malesef. özelede gittim devletede üstünkörü ilgilendiler. bende galiba sağlıklı gördüğüm herseyi yediğim için sonuç karnımda bir kütle :) diyet sıkıntı yaratır mı bilmiyorum ama spor ypmaya karar verdim ilk 3 aylık dönem bitince. ben heyecanla göbek çıkması nasıl olacak nasıl görünecek merak ediyorum :)

X