2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Çok sevindim canımm sağlıklı olmasına. Göstermedi kendimi demek :). Kaç haftalık olmuşsun canım ?

Kuzum çok sevindim hayırlı güzel haberlerle geldin
Maşallah miniğine
İnşallah kandada güzel sonuçlar alırsın
Canim cok sukur gozun aydinnn
Hayirli haberlerin devami gelir insallah
Çok sevindim canımm sağlıklı olmasına. Göstermedi kendimi demek :). Kaç haftalık olmuşsun canım ?
İnşallah kızlar çok teşekkür ederim
12 haftalık olmuşuz kuzum BellaCiao :)

Evet siz nisan annesisiniz Benden bir hafta da öndesiniz.Ben 11+4deyim henuz.Doktorlar birsey soylemiyor.Son aylara dogru netlesir galiba.Hesaplara gore ben 25 nisan gibi görünüyorum. Bakalim nasip.

Oh maşşallah ne güzel haberler aldık bugün
Kan sonuçlarımızda ağzımızın tadını bozmaz inşallah

Amin canım hepimize inşAllah. Tabi ki sonrasında bir kayıp olsaydı daha çok üzülürdüm..

Canim durumun hakkinda hic bir fikrim yok ama rabbim hayirli zamanda cozumunu, sifasini verir insallah. Diledigin gibi olur umarim her sey.
çok saol canm

amin inşAllah.Burada bu durumu yaşayan birileri olduğunu hatırladım bir yazayım dedim. aynı şeyleri yaşayanları görünce umutlanıyorum..
gözünaydın canm Rabbim sağlıkla tamamlamayı nasip etsin.Darısı başıma inşALLAH. kürtaş olalı 1,5 ay oldu 1 kez adet oldum ekim ayında adetten sonra denemelere başlıcaz bakalım. bu arada doktora da gidicem o başka tahliller yapıcaz ama pıhtılaşmaya bakmaya gerek yok demişti. umarım doğru tedaviyi verir.
Amin canım inşAllah. hamile kalmadan önce doktora randevu alıcam. şimdiden heyecanlıyım Rabbim sağlıkla hamile kalıp yüzünü görmeyi nasip eder inşAllah.

İnşallah en kısa zamanda sağlıkla hamile kalırsın

Geçtigimiz hafta bnde atmıştım canm. Ama seninki maşallah. Kocaman olmuş. Bu aralar hizli büyüyorlar. Zayıf insanlarda daha çabuk çıkarmış göbis ben de orta kilodayim az benimki
Hiç görmedim canım denk gelmemişim göndersene tekrar lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…