2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Maşallah kan sonuçları da güzel gelecek inşallah

Ben hiç foto paylaşmadım.benımkı daha küçük

Hadi canım geçmiş olsun bunuda atlattın.aklında olsun gıtmeden once çikolata ye hareketlenıyorlar bu arada rahatzıy mıydın neyın vardı.pek gıremıyorum bazen çok uykum oluyo
Çok sağol canım darısı tüm bekleyenlerin başına olsun inşallah.
Kan pıhtılaşması var iğne kullanıyorum kuzum.
Tatlı midemi bulandırıyo diye yiyemiyorum

Maşallah kan sonuçları da güzel gelecek inşallah
Amin kuzum inşallah inşallah darısı senin ve sırada bekleyen arkadaşların başına olsun inşallah
Bu arada geçmiş olsun canım sen nasıl oldun

İyiyim canım şükür yiyorum diye şikayetçiydim ama birşey yiyememek çok daha kötüymüş dün onu anladım. Aldığım ilacın 24 saat geçerliliği varmış inşallah devam etmez bulantı
Cinsiyet kesinleşti mi kuzum merak halindeyim hep :)

Bebeğin boyu ve gelişimi ile ilgili doktorun yorum yaptı mı canm. Haftası ile uyumlu mu 12. Hafta idi dimi senin de

Yemekten zarar gelmez kuzum ye gitsin varsın kilo problemimiz olsun doğumdan sonra veririz :))
Uyuduğu için çok net değil gibi ama yinede çıkıntısı var oğlan dedi

Bebeğin boyu ve gelişimi ile ilgili doktorun yorum yaptı mı canm. Haftası ile uyumlu mu 12. Hafta idi dimi senin de
Yaptı canım 12+0 diye gittim 11+6çıktı ultrasonda gelişimi güzel bi sıkıntısı yok dedi crl 51.6cm geldi
Burdaki arkadaşlarla kıyaslama yapmak istemiyorum canım ben 1.55im eşim 1.65

Amiiiin amin canım. Çok şükür atlattın sıra bizde. Birebir aynısını yaşıyorum o yatağa yattığım zaman. Doktorun yüz ifadesinden bir şeyler çıkarmaya çalışıyorum. 10.haftada bizimki de hareketsizdi demek ki o da uyuyordu.
Ense kalınlığı da çok iyi çıkmış. Hadi sağlıcakla gelsşn inşallah.

Canım hadi gözün aydın çok sevindim her şeyin yolunda gitmesine kan sonuçları da güzel çıkar inşallah, herkesten böyle güzel haberler alalım

Yaptı canım 12+0 diye gittim 11+6çıktı ultrasonda gelişimi güzel bi sıkıntısı yok dedi crl 51.6cm geldi
Burdaki arkadaşlarla kıyaslama yapmak istemiyorum canım ben 1.55im eşim 1.65
Sizinle benim aynı. Muhtemel doğum tarihleri de aynı. Ben de 10+6 da gitmiştim 39 milim demisti. Bakalım ben de salı günü gidicem. Inş bi sıkınti cikmaz. Ben 1.70 eşimde 1.85 boyun da ama sanmiyrm anne karnında bebek boyunun alakası yoktur herlde

isimdeyimgucumdeyim kuzum Allah gönlüne göre verdi kız geliyomuş :))
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Oğluma alırım artık
Erkek mi :))) allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Canım:)))
Yalnız bizim babamız kıskanç haberin olsun. Kızlarını paylaşamaz

Tüp bebek olunca insan daha bi evhamlı oluyo kuzum, bu zamana kadar çok strese sokmak istemiyodum hep kendimi telkinliyodum.
Öyle hareketsiz görene kadar aklım durdu sandım şükür ki bi sıkıntı çıkmadı.
Evet uyuyodur canım sende benim gibi evham yapma ikilide uyumasıda normal bebişlerin
Çok şükür güzel çıktı canım darısı senin ve sıradaki bekleyen arkadaşların başına olsun inşallah.
Amin canım inşallah inşallah cümlemiz sağ salim alalım kucağımıza

O korku yok mu zaten bızı mahvediyor.her wc gıttıgımde bıle acaba kan var mı dıye hemen bakıyorum.annelık korkusu şimdiden başladı ölene kadar da olcak sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…