2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canim bende ay sonuna dogru dogrcam 29 nisan sezeyn olucam 20 sinden sonra olurm Allah izin verirse ins. 26 sina dusunuyorum 26 aralik kizimin dogm tarihi. Bende 28 nisan dogumluyum ama pazara denk gelio
Ne güzel tarihler denk gelecek:) Herkes Mart sonu doğururum diyince dedim bir ben Kalacam heralde :KK45:

Benim 3 Ekim'de canım, çarşamba günü. Nedense beni geç çağırdılar. 12.haftadaki herkes yaptırmış ben 12+5'teyim ama anlamadım.
Bende en son 10. Haftada gitmiştim kontrole çok sık olmasın diye beni de 13. Haftada çağırdı doktorum.

@melike222 gidecekti ama daha yazmadı sanırım çokta takip edemiyorum dünden beri canım. Senin randevu saati gelmedi mi daha doğru mu anladım?

Katılıyorum sana canım. Ben burada kimsenin birini kırmak için birşeyler söylediğini de zannetmiyorum ama yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Valla iyi mi yapıyorum bilmiyorum ama karışmamaya çalışıyorum kendim de yanlış anlaşılmamak için. Çünkü burada mimiklerimiz yok ne yazarsak o şekilde anlaşılıyor ve iletişimi kısıtlıyor bence.

Bence doğru olan bu canım
Geçmiş olsun tatlımm bu arada nasılsın şimdi miden nasıl bebiton yaptı yapacağını desene düşürdü anacığını hastanelere

Sevindim bunu duyduğuma. Çünkü ben de en son 10.haftada gitmiştim canım. :KK15: 10.haftada nasıldı boyu, hareketleri falan?
Tam 10+0dım ben gittiğimde canım 3.2cm boyumuz çıktı maşallh hareketliydi de :nazar:
Geçmiş olsun tatlımm bu arada nasılsın şimdi miden nasıl bebiton yaptı yapacağını desene düşürdü anacığını hastanelere
Sağol canım iyiyim bugün dün canıma okudu en zor günümü geçirdim :halay: Sağlıklı olsunlarda razı geliriz herşeye :)

Sevgili Lusi Lusi takip çizelgemiz noldu yoğun baskı var bu yönde :KK53::confused: :KK48: Bu arada doktor bulamamıştın sanırım yanlış mı hatırlıyorum ? Bulabildin mi?

Selam kızlar doktora gittiğimde grip aşısını sordum:KK1: evet öneririm yaptırın dedi. Bugün sağlık ocağında ki ebeyi aradım, oda biz önermiyoruz sonuçta vucuda mikrop giriyor dedi. Sizlerden bunun hakkında fikri olan var mı yada dr a soran:KK53:

Selam kızlar doktora gittiğimde grip aşısını sordum:KK1: evet öneririm yaptırın dedi. Bugün sağlık ocağında ki ebeyi aradım, oda biz önermiyoruz sonuçta vucuda mikrop giriyor dedi. Sizlerden bunun hakkında fikri olan var mı yada dr a soran:KK53:
Ben de yaptırmam şahsen, dediği gibi vücuda mikrop veriyorlar grip aşısıyla o riski göze alamam :confused:

Ben normalde de yaptırmıyordum zaten. Gerek yok. Düzenli beslenirsin olur biter.

Baktim simdi.bana verilen kagitta 11 ile 13.hafta da yapılması uygundur yazıyor cnm

Canım bildiğim kadarıyla 11-14 haftalar arasında yapılıyor ama bebiş önden gidiyorsa kaçırır mısın acaba diye düşündüm o_O

Canım kaçırma ihtimalin var ikiliyi bu ara doktora giden çoğu arkadaşın bebişi gününden önce gidiyo demekki bebişler hızlı büyüme evresindeler sen 13+diye gidersin 14+ çıkabilirsin
.

Yorumlarınız için teşekkürler. Peki her hastane yapar mı bu testi orda yaptırsam yaparlar mı acaba

X