2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın.sızın kaç haftalık oldu.ben 8 de kalkıyorum arada gunduz uyuyorum bu uyku hali bende olmadı.kaç haftalıkken başlıyo acaba.çalışan için gerçekten zor.evde bile iş yapmıyorum

Günaydın.sızın kaç haftalık oldu.ben 8 de kalkıyorum arada gunduz uyuyorum bu uyku hali bende olmadı.kaç haftalıkken başlıyo acaba.çalışan için gerçekten zor.evde bile iş yapmıyorum
10+2 yim canım bende bayadır var bu uyku hali ve halsizlik

İnşallah canım

canım sen onları hiç takma. hiç bir şey senden ve bebeğinden önemli değil. insanların gerçek yüzünü görmen biraz zaman almış sadece. Onlar kendi çıkarlarına yaramazsan hemen bencilleşirler. sen kendin için yavrun için mücadelene devam et. nankörler yaptıklarının bedelini öder. rabbim herkesin karşısına kendi gibi insanları çıkarsın.

Bak sen yaramaza buna normal ultrasonda mı bakıyorlar yoksa ayrıntılıda falan mı ? Henüz araştırmadım da bunları

Ay hadi inşallah yavaş yavaş cinsiyet haftalarına geliyoruz çok meraklanıyorum ya
Gayet güzel plan bence hatta ben de izleyebilirim
Çok sarıyor valla, bi de ben uzun zamandır hiç izlememiştim Aç sende izle kız zaman geçer en azından

Ay hadi inşallah yavaş yavaş cinsiyet haftalarına geliyoruz çok meraklanıyorum ya

Çok sarıyor valla, bi de ben uzun zamandır hiç izlememiştim Aç sende izle kız zaman geçer en azından
Zaten bütün gün tv telefon yüzünden baş ağrısı çekiyoruz bence hava da ya çok sıcak ya çok serin akşam olmadan dışarı çıkamıyorum

Kuzum uzme kendini, dedigin gibi o minik kalbi bulmak kolay degil. Boyle seylere takilip kendini ve bebisini uzme. Rabbim elbet onlara nankorluklerinin bedelini verecektir, sana da calisma disiplininin mukafatini. Sen hic bunlara takilma..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…