2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çarşamba günü 37 mm di.
Ama bi önceki çarşamba 19 mm di.bende boyu bi hftada okdar artmaz diye acaba crl boy mu değilmi diye arada kaldım
Artar canım ırsı olarakta etkiliyo çünkü anne baba uzunsa çocukta uzun oluyo haliyle :)
Büyüyo işte annesi sıkıntı yok

Kizlar ya benim hala kahverengi kanamam yogun bir sekilde devam ediyor Korkmaya basladim kirmizi kanamaya donusecek diye. Normalde hic boyle olmazdi ama bugun 4. Gun gecmedi hatta artiyor Boyle birsey basina gelen var mi ?

Kizlar ya benim hala kahverengi kanamam yogun bir sekilde devam ediyor Korkmaya basladim kirmizi kanamaya donusecek diye. Normalde hic boyle olmazdi ama bugun 4. Gun gecmedi hatta artiyor Boyle birsey basina gelen var mi ?
Acile git bence cnm inşallah kötü bişey değildir belirsizlik çok kötü beklemektense ultrasonda bakılsın bence

Doktora gittin mi canım tekrar ? Bi baksınlar için rahat eder en azından

Acile git bence cnm inşallah kötü bişey değildir belirsizlik çok kötü beklemektense ultrasonda bakılsın bence

Dort gundur ayni devam ediyor
Sali gunu baslamisti sali gunu acile gittim purluton vurdular. Bebege baktilar kalbi atiyor dediler. Gecer sandim bugunde hala kahve kanamayi gorunce ozele kadin dogum doktoruna gittim o da uc gunde bir purluton vurul dedi. Yine purluton vuruldum. Bebek normal cikti eve geldim ama hala gecmedi. Doktor da birsey yapmiyor ya yatis yapip burda takip edilceksin diyor yada evde yatacaksin diyor. Bunun bir ilaci da yok tek korkum bebege bisey olmasi Karnimda feci cekilde adet agrisi gibi agriyor hatta ici kayniyor Burnumdan geldi hamilelik paranoya oldum her yerde kan goruyorum sanki Allahim sen yardim et

Doktora gittin mi canım tekrar ? Bi baksınlar için rahat eder en azından

Ah cnm gitmez miyim artik doktorlar yeter diyecekler Bugunde gittim. Kanama alanindan geliyor kan dediler. Purluton vuruldum bebegin kalbi atiyormus geri eve geldim. Caresi yok mu diyorum dusuge engel olamayiz sadece igne vs belki ise yarar diyorlar. Camur gibi akintim var bu kacinci gun. İcimdeki his Allah korusun bir iki gun icinde kirmizi kani gorecegik diyor Cunku karnim oyle agriyor

Stres yapma canım bebeğini de etkiliyorsun böyle, doktorlar da sen de gerekli önlemleri almışsınız inşallah hiç sıkıntı olmaz atlatırsın bu durumu. Ama sakin ol lütfen, bak bebeğin de iyiymiş

Stres yapma canım bebeğini de etkiliyorsun böyle, doktorlar da sen de gerekli önlemleri almışsınız inşallah hiç sıkıntı olmaz atlatırsın bu durumu. Ama sakin ol lütfen, bak bebeğin de iyiymiş

Amin insallah canim
Cok sukur iyi tek tesellim de bu zaten. Allah dusmanimin basina vermesin

Kızlar şimdi benim ki ikiz ya Dr kesenin biri küçük dedi bugün bı kaç yerde aynı şeyi okudum küçük kese gelişmezse o bebek kaybediliyormus bende korkmaya başladım ya gelişmezse ya bişi olursa diye doktor randevum da 5 Ekim'de sürekli okuyunca hep olumsuz şeyler geliyor aklıma yaaa paranoyak oldum ya bişi olursa diye offfboyle birşey duyan yada yaşayan oldu mu...

Ah cnm ya seni çok iyi anliyrm benm ilkindede kanama alanı vardı bebek büyüdükçe kanama alanı geçebilir demişti bi doktr inşallah senin öyle olur rengide kahverengiymis inşallah geçer cnm dualarım seninle

Merhaba arkadaşlar.Bayadir yazamıyorum.Okuyup çıkıyorum bazen birkaç sayfa.Babam kaza geçirdi bendeydi.Oglum hasta oldu hala tahlil vs için gidip geliyoruz.Bu arada bulantı devam ama kusmuyorum. En son 9+1 de gördük ve ilk kez kalp atışını dinledik çok şükür bir sorun yok Ayaklarını bile görmüştük nokta kadar parmakları bile vardifotografi yukleyebilirsem göreceksiniz siz de.boyu da 2.47 cm idi.Simdi 28 Eylül de ikili testimiz var.Sizler nasilsiniz bakalimNiye ben fotoğraf yukleyemiyorum yaa

Merhabalar bayağıdır hiç giremiyordum malum iş başladı:) 8+3 oldu minik zeytinim:) ilginç bir şekilde işteyken hiç bulantım olmuyo iyi hissediyorum eve gelip de yatınca midem bulanıyo halsizlik yaşıyorum:) Her sabah bir kez öğürüyorum bazen akşamları da oluyor her zaman kusamıyorum ama sadece öğürtü şeklinde. Et dışında her şeyi yiyebiliyorum. Kilo almadığım halde benim de pantolonlarım sıkıyor bel kalınlaşmasından dolayı sanırım. yarın hamile kıyafetlerine bakacağım bayağı rahatsız oluyorum. Bu ay sonunda doktor çağırdı 10 haftalık olmuş olacak o zaman onu yeniden görebilmek için çok sabırsızlanıyorum:) Bizde durumlar böyle:) çok mutluyum büyük bir heyecanla kavuşacağımız günü bekliyorum:)

Ah işte olduuu bakın 9+1 yaşında bir minnagin ayacigina Bu arada doktorumuz 28 Eylül de cinsiyeti söylerim dedi, kendimi zor tutuyorum birşeyler almamak icin son kontrolde kuyruk tamamen yok olmuştu bu arada.

Son düzenleme:
Ay resmen minik bir ayak var orada maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…