2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Selam,,, promalt işe yaradı mı? Humanayı denem kaç kutu olmadı. Bi de bunu deneyeceğim. İşe yaradı ise kaç günde etkisi oldu acaba?

Ben dort bes tane ictim ise yaramadi ama duzenli icilirse belki ise yarar. Bol bol bulgur yiyin kisir yapin icine yesillik koyun vitaminli olsun.

Ne kaa iyi ettin
İyiyim ben kuzum, bugün gezmelerdeydim yoruldum
Sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor

İyiyiz kuzum sen nasılsın? Her zaman olduğu gibi ipeği emziriyorum şuan hangi aşamadasın? İkili ve cinsiyet?

LoveAndMarriage canım sen nasılsın? Beste nasıl? Kızamık aşısı oldunuz mu?

İyiyiz kuzum sen nasılsın? Her zaman olduğu gibi ipeği emziriyorum şuan hangi aşamadasın? İkili ve cinsiyet?

İyiyim kuzum
30unda randevumuz ikili test için gideceğiz. Cinsiyet görebilirsem söylerim demişti doktorumuz Zaman geçtikçe merak etmeye başladım zaten

Kuzu özele gideceksen %90 doğru çıkıyor cinsiyet ben kız diyorum
Özele gideceğim kuzum bakalım
İlk başlarda kız hissediyordum şimdi birşey hissedemiyorum
Ama bi görsen teyzesi pek uslu abisi 8-9 haftalıkken kıpır kıpırdı. Bu çook nazlı kımıldamaya üşeniyor

İyi kuşum şükür umarım hep böyle devam eder
Yuvarlanıp gidiyorum küçük göbüşümle napıyım
Diğer topikte gördüm göbüşünü hiç küçük değil
inşallah kuzum hep böyle gitsin

İyiyiz kuzum çok şükür daha olmadık, siz oldunuz mu ? 21indeymiş ilk grup ona yazamamış o yüzden ebe. Beste 22 nisan doğumlu ya 9 ayı doldurmamış görünüyordu haliyle 21inde sen ve ipektoşum nasılsınız

İnşallah beybilim

Kuzum hangi topiktesin takip edelim maaşallah ona uslu olsun annesini izmesin anne karnında sakin olan bebek dışarıda da sakin oluyor bence ipek hep kıpır kıpırdı şimdi de öyle kurtlu ve uykuyu da çok sevmiyor
Canım biz menactra menenjit aşısı 1. Doz olduk bizi asm den çağırmadılar hemşiremiz önermedi bende 12. Ayda yaptırıcam normal aşı takviminde ipektoş da diş huysuzluğu çekiyor teyzesi üstten geliyormuş doktorumuz öyle dedi

Menenjiti 7. Ayda yaptırdık biz kuzum. Kızamık 9-11 arası yaptırmak en iyisiymiş aslında, hemşire neden önermedi ki ?
Dişleri hiç sorma üstler ne zor çıkıyormuş sağlık olsun tek derdimiz bu olsun

Canım 9. Ayda yapılırsa 12. Ayda da yapılacak ağır olmasın diye tercih etmedim üst dişler baya zorladı kaşınıyor sanırım masaj yapıyorum hep

Canım 9. Ayda yapılırsa 12. Ayda da yapılacak ağır olmasın diye tercih etmedim üst dişler baya zorladı kaşınıyor sanırım masaj yapıyorum hep
Bizim de öyle canım sürekli eli ağzında oyuncakları falan ağzına götürüyor Arka arkaya bütün dişler gelecek herhalde artık

Ayy minnoşummm selam nasılsın
Kızı uyutmaya çalışıyorum inşallah her gece on yüz milyon trilyon kere uyandığından rahat yüzü göremedim henüz
Sen nasılsın okulu ne yaptın ağırlaşmaya da başlamışsındır cinsiyet belli olunca hemen yaz bizde

Ay okul yine askıda kaldı
Planlarımda hemen hamiş olmak yoktu ama işte nasip
İyiyim kuzum bu arada, bir yandan çalışıyorum günler hemencik geçiyor aşırı hızlı
Cinsiyet hepimizin en büyük merakı ehehe hemen yazacağım buraya

Ağustos analarındayım ama sizin gibisi yok keşke benle birlikte hamile kalsaydınız fkdkd çok üzgünüm sizleri arıyor gözlerim
Bu arada inşallah uslu oluruz

Seninle görüşme tanışma imkanım olmadı belki ama seni çok seviyorum ben isterim ki Rabbim güzel aydınlık gönlünün dileğini muradını versin acı yüzü görmeyesin

Seninle görüşme tanışma imkanım olmadı belki ama seni çok seviyorum ben isterim ki Rabbim güzel aydınlık gönlünün dileğini muradını versin acı yüzü görmeyesin
Canımsın bende seni çok seviyorum ki
amin kuzum teşekkür ediyorum inşallah hiçbirimiz kötü günler görmeyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…