2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bizim de öyle canım sürekli eli ağzında oyuncakları falan ağzına götürüyor 🤷🏻‍♀️ Arka arkaya bütün dişler gelecek herhalde artık 😕

Emeklemeye başladı mı beste 😊 ? Bizimki öne emekleyemiyor geri geri gidiyo bir de hedefe ulaşmak isterse yuvarlıyo kendini tam olarak emeklemeyecek sanırım 😂
Ağustos analarındayım ama sizin gibisi yok keşke benle birlikte hamile kalsaydınız fkdkd çok üzgünüm sizleri arıyor gözlerim 😂💜
Bu arada inşallah uslu oluruz 😍
Amin canım inan uslu bebek gibisi yok 🤓🤓 milyonda bir ipek çok uslu oluyor gece 1 kere uyanıyor aaa diyorum böyle bebeğim olsa 5 tane de doğururum bi yükü yok ki 😃 zor bebek uykusuz bebek anayı da mahvediyor umarım mercimeğimiz uslu olur

Emeklemeye başladı mı beste 😊 ? Bizimki öne emekleyemiyor geri geri gidiyo bir de hedefe ulaşmak isterse yuvarlıyo kendini tam olarak emeklemeyecek sanırım 😂

Amin canım inan uslu bebek gibisi yok 🤓🤓 milyonda bir ipek çok uslu oluyor gece 1 kere uyanıyor aaa diyorum böyle bebeğim olsa 5 tane de doğururum bi yükü yok ki 😃 zor bebek uykusuz bebek anayı da mahvediyor umarım mercimeğimiz uslu olur
İnşallahhhh kuzum😅

Emekliyor canım 🤭
Bazı bebişler direkt yürümeye başlarmış ipek öyle olacak demekki 🥰 hem yuvarlanınca de işini hallettiğinin farkındaysa ne gerek var diyordur 😂

Nasılsınız güzel annelerim?😍
Mesaj kısmı çok sıkıntılı🙈
@atanamayanogretmen
LoveAndMarriage LoveAndMarriage
@Heart of Gold
@merve teacher
@begonyas
Cuttingcorners Cuttingcorners
different human different human
@eszcm
@My bayb
@sbry
isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim
@havadansudan
Lusi Lusi
@melike222
fullmoon19 fullmoon19
@muttervonmarienkaefer
@Mervusank

Enamm yok etiketleyemediklerim kusuruma kalmasın ayıp olmasın diye diye listenin sonuna ulaşamayacağım sanırım😂😂
Bi bildirim gitsinde topiğe gelin diye şeettiydim😂😍
Aylar sonra kulübe girdim🤭
Selam canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik.ben erkek hissediyorum😂

Aylar sonra kulübe girdim🤭
Selam canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik.ben erkek hissediyorum😂
Farkettimm bir çoğunuzun son görülmesi aylar öncesinde kalmış 😂
İyiyim kuzum sen nasılsın? 😘
Cinsiyeti topikçe herkes merak ediyorrr Bakalım sadece 2 gün kaldı randevuya 💜
Çoğunluk tahmin erkek yönünde sanırım 🤩

Hellööö kızlar nasılsınız :KK36:
Nisan hanım gece onyüzmilyonkattrilyonunda kalktığı için hayattan soğudum :skandal:
Ne derdi var bilmiyorum ama uyanıyor oturuyor zırlıyor memesiz uyutamıyorum emdiği halde de uyumuyor. Memeyi kesmeyi düşünüyorum. Gece emmessini değil komple kesmeyi düşünüyorum .
Düzene girer mi uykular iki saat aralıksız uykuyu mumla arıyorum çok bunaltıcı süreçler yaa :cry:

Nasılsınız güzel annelerim?😍
Mesaj kısmı çok sıkıntılı🙈
@atanamayanogretmen
LoveAndMarriage LoveAndMarriage
@Heart of Gold
@merve teacher
@begonyas
Cuttingcorners Cuttingcorners
different human different human
@eszcm
@My bayb
@sbry
isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim
@havadansudan
Lusi Lusi
@melike222
fullmoon19 fullmoon19
@muttervonmarienkaefer
@Mervusank

Enamm yok etiketleyemediklerim kusuruma kalmasın ayıp olmasın diye diye listenin sonuna ulaşamayacağım sanırım😂😂
Bi bildirim gitsinde topiğe gelin diye şeettiydim😂😍
Sabah sabah kalktım Umay hanım için süt sağıyorum ☺️ Bugün mülakata gidicem babası bakacak kuzuma sütte az bi kaç gündür süt çıksın diye zorluyorum 🤪
Sen napıyorsun nasıl gidiyor 😚

Nisan hanım gece onyüzmilyonkattrilyonunda kalktığı için hayattan soğudum :skandal:
Ne derdi var bilmiyorum ama uyanıyor oturuyor zırlıyor memesiz uyutamıyorum emdiği halde de uyumuyor. Memeyi kesmeyi düşünüyorum. Gece emmessini değil komple kesmeyi düşünüyorum .
Düzene girer mi uykular iki saat aralıksız uykuyu mumla arıyorum çok bunaltıcı süreçler yaa :cry:

Aynı durumdayız. Ben de artık yılmış durumdayım . Gece kaç defa kalktığımı artık sayamıyorum . Kesme işini bazen bende düşünüyorum ama bir yandan da kıyamıyorum böyle garip bir haldeyim . Ama artık kesintisiz uyku nasıl birşey unutmuş vaziyetteyim .
nasıl memeden kesilir bilmiyorum . Meme olmasa gece nasıl tekrar uykuya döndürebilirim hiç fikrim yok 😓 En azından gece emmesini keserdim

Kaç kere isim değiştirdin ya maaşallah 😂😂😂 memeyi kesince gece uykuları düzene giriyor diyorlar ama bilemiyorum canım

X