2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bizim de öyle canım sürekli eli ağzında oyuncakları falan ağzına götürüyor Arka arkaya bütün dişler gelecek herhalde artık

Emeklemeye başladı mı beste ? Bizimki öne emekleyemiyor geri geri gidiyo bir de hedefe ulaşmak isterse yuvarlıyo kendini tam olarak emeklemeyecek sanırım
Ağustos analarındayım ama sizin gibisi yok keşke benle birlikte hamile kalsaydınız fkdkd çok üzgünüm sizleri arıyor gözlerim
Bu arada inşallah uslu oluruz
Amin canım inan uslu bebek gibisi yok milyonda bir ipek çok uslu oluyor gece 1 kere uyanıyor aaa diyorum böyle bebeğim olsa 5 tane de doğururum bi yükü yok ki zor bebek uykusuz bebek anayı da mahvediyor umarım mercimeğimiz uslu olur

İnşallahhhh kuzum

Emekliyor canım
Bazı bebişler direkt yürümeye başlarmış ipek öyle olacak demekki hem yuvarlanınca de işini hallettiğinin farkındaysa ne gerek var diyordur

Aylar sonra kulübe girdim
Selam canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik.ben erkek hissediyorum

Aylar sonra kulübe girdim
Selam canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik.ben erkek hissediyorum
Farkettimm bir çoğunuzun son görülmesi aylar öncesinde kalmış
İyiyim kuzum sen nasılsın?
Cinsiyeti topikçe herkes merak ediyorrr Bakalım sadece 2 gün kaldı randevuya
Çoğunluk tahmin erkek yönünde sanırım

Hellööö kızlar nasılsınız
Nisan hanım gece onyüzmilyonkattrilyonunda kalktığı için hayattan soğudum
Ne derdi var bilmiyorum ama uyanıyor oturuyor zırlıyor memesiz uyutamıyorum emdiği halde de uyumuyor. Memeyi kesmeyi düşünüyorum. Gece emmessini değil komple kesmeyi düşünüyorum .
Düzene girer mi uykular iki saat aralıksız uykuyu mumla arıyorum çok bunaltıcı süreçler yaa

Sabah sabah kalktım Umay hanım için süt sağıyorum Bugün mülakata gidicem babası bakacak kuzuma sütte az bi kaç gündür süt çıksın diye zorluyorum
Sen napıyorsun nasıl gidiyor

Aynı durumdayız. Ben de artık yılmış durumdayım . Gece kaç defa kalktığımı artık sayamıyorum . Kesme işini bazen bende düşünüyorum ama bir yandan da kıyamıyorum böyle garip bir haldeyim . Ama artık kesintisiz uyku nasıl birşey unutmuş vaziyetteyim .
nasıl memeden kesilir bilmiyorum . Meme olmasa gece nasıl tekrar uykuya döndürebilirim hiç fikrim yok En azından gece emmesini keserdim

Kaç kere isim değiştirdin ya maaşallah memeyi kesince gece uykuları düzene giriyor diyorlar ama bilemiyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…