2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Maşallah metoşa valla hiç annesini üzmüyor Defne için sadece 1 kişi lazım başka iş yapmadan ona bakacak.

Benimde sağ daha dolu oluyor hep. Ben sağarsam gece 1 kere sağıyorum gündüz mümkün değil Çok uyanık kalıyor çünkü. Aç olmasada meme istiyor boşsa kızıyor doluysa emip kusuyor mide dolu olduğu için.

Bizim ki uyusa da meme ağzında olsun istiyor :) kusuyor yine meme istiyor. Sbh 9 gibi kahvaltı yaptım. O da bir tabak bir bardak aslında ama kaldıramadım :) çünkü göğüste uyumak istiyor.

Bizimki de öyle, uykuyu kandırıyor derler ya 15-20 dk uyuyor uykuyu alarak uyanıyor
Aynen cnm. Kısa kısa uyuduğu için de hiç bir şey yapamıyorum

Çok iyi canım Başta şekersizlik zor ama sonra vücut alışıyor daha kolay oluyor. Pes etmezsen çok güzel sonuçlar elde edersin

Maşallah Metoş’a nazar değmesin uykuyu seviyor demekki
Biraz öyle :) babası kılıklı. Yeter ki gözünü kapasın anında uyuyor eşim. 1 saatlik öğle arasında eve gelip uyuyan bir adam :))
Maşallah kuzuma darısı bizim başımıza ne diyeyim. Bizim ki de uykuyu çok seviyor ama delikaiz en fazla 3.5 gördük sanırım.
Amin canım o günler de gelecek merak etme...Allah izin verirse seneye bugünler de artık herşey rayına oturmuş yatmadan önceki besleyip sabaha kadar uyuyacaklar
Maşallah metoşa valla hiç annesini üzmüyor Defne için sadece 1 kişi lazım başka iş yapmadan ona bakacak.
Üzmez oğlum...kızım daha çok yoruyor hele o ağlaması yok mu..siz siz olun kızınıza yağmur damla nehir ırmak ismi koymayın bildiğin şakıyor benim kız doğduğundan beri yoksa bir tanedir kuzum ama o ağlamalar yok mu çıldırıyorum bazen
Emzik alıyor muydu? Tam emziklik çünkü hem sütün boşa gitmez hem dinlenirdin. Dışarı falan çıkın a napıyprsunuz kızlar eemzirenler saat başı zor değil mi ?
Çok iyi canım Başta şekersizlik zor ama sonra vücut alışıyor daha kolay oluyor. Pes etmezsen çok güzel sonuçlar elde edersin ❤
İnş canım mecburum başka yolu yok. 40 kg vermem lazım. Ay yazarken bile fena oldum

Eşim de bende az uyuruz Beste de bize çekmiş demek

Kilon şu an ne kadar ? Hedefin ne kadar?

Kilon şu an ne kadar ? Hedefin ne kadar?
96
İnebildiğim bugüne kadar en düşük 62 oldu... 65 şu an bana yeter yani 40 kg vermem lazım. Bunu da 1 yılsa vermek zor gibi ama imkânsız değil. Dönünce diyetisyene gideceğim zaten.

İnsan bir tereddüt ediyor canım.
Nede olsa ilaç falan değil doğal yöntem ya korkuyor.
Ters etki falan yapar diye
Şükür sizde yapmamış kurtulmuşsunuz

Emzik alıyor kuzum yoksa hepten yanmıştım ama meme istiyorsa onu da almıyor ağlıyor kucağıma emme pozisyonuna yatırınca susuyor meme vericem diye o da işini biliyor ağladığınında aslı yok yani üüüüü üüüü diyor bi taraftanda gözümün içine bakıyor
Emmek istediğinde huzurlanmaya başlıyor anlıyorum zaten ilk bulduğumuz yere atıyoruz kendimizi.

96
İnebildiğim bugüne kadar en düşük 62 oldu... 65 şu an bana yeter yani 40 kg vermem lazım. Bunu da 1 yılsa vermek zor gibi ama imkânsız değil. Dönünce diyetisyene gideceğim zaten.

Kendine küçük hedefler koy mesela 10-10 ilerle daha kolay olur canım

O yalancık ağlama bizde de var5 sn sürüyor. Ben de kanmıyorum tabii :) aşkım tatlım diyorum gülüyor unutuyor memeyi :))
Kendine küçük hedefler koy mesela 10-10 ilerle daha kolay olur canım
Tabii tatlım öyle tabii mesela şu eylül ekadar 10 kg gitmeli kilom fazla olduğu için çok dikkat edersem ilk zamanlar hızlı gidier o dabeni motive eder

İlk kilolar çok hızlı gidiyor. Eylüle kadar 2 ayın var 1 ayda 5 kilo yani 1,25 haftalik vermen lazım. Çok sıkı diyet gerektiriyor. Ama yaparsın inanıyorum. Sende kendine inanırsan bu iş oldu say bile

Merhaba Nisan anneleri,
2,5 aylık kızımın alt iç dudağında küçük bir et parcası fark ettim aslında baloncuk gibi de...yeni doğduğu zamanlarda birden fazla vardı ama emmeden kaynaklı olduğunu düşünmüştüm. çünkü gitmişlerdi..bügün tekrar farkettim sizin bebişlerde olıyor mu bu iç dudak kabartıları...

Merhaba canım.
Ben bunu nette görmüştüm bir doktor yazısında.
Bu tür beyaz kabartılar için emmeden kaynaklı normal geçici bir durum diye yazıyordu.
İlk haftalar bir kaç defa benim kızdada oldu geçti kendiliğinden

Kizlar leslie mile 1 e basladim. 3 gundur yapiyorum. Ilk gun cok kolay geldi cunki dinlenmis vucutla yaptim 2 kere yapsam yapardi. 2 gundur sonunu zor getiriyorum. 2.5 yasindaki kizmla beraber yapiorz tv de acip cok zevk de aldm. Sorum su ne kadar yani kac gun yapicaz mile 1 i. Ne zaman 2 ye gecmeliyim sizce. Ben diyet yapmiyorum baya zor diyet yapmak benim icin. Cunki cok geziyorum ya da surekli bende birileri oluyor. Bari egzersizle eriyim dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…