2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Selam kızlar ❤

2. Ay aşılarımızı da olduk 1 sağ omuz 2 bacak rota aşısınıı da sordum 3. Ve 5. Aylarda dedi eczaneden alıp hemşire yapıyormuş yalnız şuna dikkat etmemiz gerkiyormuş buz kalıpları olmadan sakın aşıyı almayın kaç tane aşı çöp oldu diyor iyi saklanması gerekiyormuş

Son düzenleme:
Hadi atlattı ipek bu acıyıda. Çok ağladı mı canım. İnşallah yan etkisi olmaz aşıların ateşi falan çıkmaz. Bizimde ya yarın olucak yada cuma günü

Bizim de Ağustos’ta düğün var arkadaşın
Bütün ekip toplanacağız, çoğunluk erkek halden de anlamazlar şişko derler bana kesin
Ben de zayıflayacağıma çok inanıyordum ama bu ameliyat işleri bozdu
Üç hafta dinlenmem gerekiyor
Bebeği bile kucağıma alamıyorum ağır kaldırmam yasak, sürekli yatacaksın dedi doktor
Şimdilik yiyip içip yatıyorum

Kilomuz senle aynı değişimleri yaşamış
Ben de 55le hamile kaldım 75le Doğuma gittim
İlk hafta 65 oldum, sonra aynı senin gibi kırkım çıkarken 62 kiloydum
Ama sonrasında hastalıkla uğraşmaktan tartılmak aklıma bile gelmedi
Şimdilik annem baktığı için yiyip içip yatıyorum bakalım kilo almış olarak mı döneceğim eve

Geçmiş olsun canım
Çok ağladı mı İpek
Aşı yaparken bacaklarını kolunu kim tuttu

Ben hiç dayanamıyorum
Topuk kanı alınırken, ilk ay aşısı yapılırken hep babası tuttu ben çok kötü oldum

merhaba kızlar, biz de bugün 2. ay aşısı olduk . 71 günlüğüz. toplamda 3 aşı vuruldu. Kolundan vurulan verem aşısında hiç ağlamadı. Birtane bacağına vurulan yaktı biraz 10 sn ağlamadı bile çok şükür. ateş yapabilir yaparsa bi ölçek calpol verirsin dedi hemşire. rota aşısı için de çocuk doktoru yapıyor aşıyı dedi. Aradan bi müddet geçmesi gerekiyormuş. Onuda temmuzun ortasında yaptırın dedi. kilomuz 6600 boyumuz 63cm . Değerler üst sınırdaymış . 4 . ayda yine aşı varmış . Alllah’ım bitmiyor aşılar

Yeğenim Zaten şimdiden annesini kötü biliyor, ben babamla yaşıcam sen gelme istemiyorum diyor çünkü çocuğu dolduruyor sürekli o pislik
Kardeşim de dün danışmanla görüştü, kararını değerlendirmek adına.
Danışman şok oluyor ben anlattıkça dedi kardeşim
Adam o kadar hasta ruhlu ki küçücük bebeği bile kıskandı
Kardeşimin etrafında kim varsa kıskanıyor soyutlamaya çalışıyor
En çok da bana sinir oluyor, çünkü kardeşim en çok benle görüşüyor doğal olarak
Açık açık da söylemiş “benim yanımda telefonun çalmayacak kimseyle konuşmayacaksın sinir oluyorum” demiş

Ankara’ya gelme sebebimiz de, haftasonu kuzenimin nişanı var o yüzden kardeşime geldik canım ama adama battı bizim burda olmamız

Maşallah canım çok güzel büyümüş kuzucuk
Geçmiş olsun, inşallah ateşi çıkmaz keyfi kaçmaz

Hadi atlattı ipek bu acıyıda. Çok ağladı mı canım. İnşallah yan etkisi olmaz aşıların ateşi falan çıkmaz. Bizimde ya yarın olucak yada cuma günü

Çok şükür canım koldan vurulunca bi 10 sn kadar ağladı sonra ağlamadı inşallah yan etkisi olmaz takipteyim bende mor calpolden yazdırdım ateşi olursa 1 çay kaşığı vericem

Ben tuttum maalesef kayınvaldem yanımdaydı ama o hayatta dayanamaz korkuyor bende hiç bakmadım ama kafamı çevirdim
Bu şekilde gitmez canım kardeşin boyun eymesin artık hem de hukukçu bir an evvel boşanması lazım adam hiç normal değil

Canım bizde rota aşısını götürünce hemşire kendisi yapıyor sizinki neden çocuk doktoruna yönlendirmiş ki?

Çok iyi vermişsin canım. Benim hamileliğim yatarak geçti için çok fazla kilo aldım 26 ile 28 arası aldım. Çoğu gitti azı kaldı 9 kg kadar bir fazlalığım var doğuma göre o yüzden karatay diyetine geçtim kalanlarda çabuk gitsin diye yoksa ben kendimi bildim bileliii 52 ile 56 kg arasıydim.

Kuzum ben sana eşlik ederdim ama emzirirken maalesef yapamıyorum☺ Sen yaz ama yediklerini motivaston olur bize de sonra fikir olur gerçi ben karatay diyetini sevmiyorum benim kendi taktiklerim var o şekilde yaparım genelde

Yok canım emziriyorsan zaten diyet yapma Ben ilk kez Karatay uyguluyorum zaten 18 kg’ı kendi taktiklerimle verdim sadece son kilolarım daha hızlı gitsin diye annemin önergesi üzerine karataya geçtim

Kuzum sen ameliyatlısın zaten üstelik emziriyorsun bir de kilon çok iyi senin fotoğraflardan görünüyor senin kafana takacak bir kilon yok ki

Muhtemelen azcıcık bir anne bakımıyla almış olarak dönüceksin
Sen boyla kurtarıyon kiloyu ben napayım ya grubun en uzunu olarak
Maşallah sübhanallah canım be kadar güzel gelişmiş
Bizide aradılar aşımız cuma günü olucakmış,hemde takibimiz yapılacakmış ☺ 6 olduk mu meraktayım

Maşallah canım İpeğe calpol bende yazdırıcam aşıya gidince. İlk ay alısında fitil tavsiye etmişlerdi ateş yapmadı şükür kullanmadık. İnşallah buda yapmaz kuzularımızı
Ereni sağ salim kucağına aldın ya kuzum boşver hiç düşünme aldığın kiloları. Diyet ve sporlaçok çabuk verirsin emin ol. Benden sana bir taktik ☺
Uyutmak için kızı kucağıma alıyorum,ankara havasını açıyorum. Hoplarken kız uyuyor bende kan ter içinde kalıp spor yapmış oluyorum

melike222 benim oğlan 3700 doğmuştu zaten uzun boyluydu bir de . Oburiks bir bebek maşallahı var . 24 saat emse hayır demez
Maşallah sübhanallah canım Rabbim nazarlardan korusun
Erkeklerin kemikleri iri olduğundan fark ediyor bak ☺
Emme olayını hiç sorma benim kızada ver 24 saat neden verdin demez. Çok emdimi karnı davul gibi şişiyor bende çok sık vermiyorum

İnsan düşünmeden edemiyor dış görünüşüme çok takıntılıyım ben hergün yürüyüş yapıyorum bebişle bende canım zayıflamak için

Aşı olalı 4 saat oldu . Henüz ateş falan çıkmadı. hafif bi huzursuz oldu uykuya dalarken . inşallah atlatırız böyle çok korkmuştum ateşi çıkar diye
Biz saat 2 de asımızı olmıstuk gece 12 gibi 37 bucuk olmıstu bende 1 cay kasıgo carpol vermıstım dahada cıkmadı sızın kiloda bauagı ıyıymıs Masallah... Biz 2 aylıkken 4.800 duk 27 haziranda 3 aylık kontrolu var saflık ocahında 1. 300 kilo almıstı 1 ayda bakalım bu sefer ne kadar aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…