2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar belki daha önce konuşulmuş olabilir
2.aydayız çoğumuz Rota aşısı tam ne zaman yapılıyor fiyatı her yerde aynı mı

Ben 2. Ve 4. Ayda yaptıracağım...ilk dozu yaptırdım 3 farklı eczane sordum 267 268 tl hepsi hemen hemen aynıydı
İlk dozu ne zaman yaptırdın canım. İlk doz için 6-12 hafta aralığında yapılması gerektiği yazıyor nette. Bu hafta 10 haftalık olduk geç kalmadım demi. Birde yan etkisi oldu mu

@eszcm ay gaz sancıları azalsa bizimki sanki raahtlayacak gibi. Uykuyu çok seviyor sanki :) gaz büyük sorun kuzum onunatlattıysanız düzene girer.

Cuttingcorners Cuttingcorners cnm nasıl mastit in daha iyi misin?
Bu arada ben salıncak araştırdım baya. Ya baby&plus wind var onu alıcam ya da graco diye bir marka tavsiye etti ark onu alıcam sanırım.
Daha iyiyim canım geçti çok şükür🙏🏻 Kuzum baktım şimdi o modellere çok güzeller ama bizim tontişlere geç mi kaldık ki? Alması bir şey değil de 1 2 ay kullanılırsa pek de bir önemi kalmıyor kararsız kaldım

atanamayanogretmen atanamayanogretmen canım sizin adınıza çok üzüldüm özellikle de yeğenin için çünkü bu baba elinde büyürse maalesef anneye düşman ve yalan da konuşan bir bireye dönüşebilir, acil olarak kardeşin kızını bir pedegoga götürmeli ve kendisi de davayı açsın artık bu şekilde bir hayat sürdürülemez o senin ikizin ben olsam heralde o an dayanamaz müdahale ederdim keşke annen sana gelseydi ama olan olmuş sende üzülme canım

İlk dozu ne zaman yaptırdın canım. İlk doz için 6-12 hafta aralığında yapılması gerektiği yazıyor nette. Bu hafta 10 haftalık olduk geç kalmadım demi. Birde yan etkisi oldu mu
Eczacının bize dediği ilk doz 6. Haftada başlar son doz 24. Hafta biter dedi... Biz 2.ay aşısını olurken yaptırdık ASM öyle istedi çünkü ayrı yapmıyorlar.
Yok canım istersen 3. Ve 6. Ayda da vurdurabilirsin.

Eczacının bize dediği ilk doz 6. Haftada başlar son doz 24. Hafta biter dedi... Biz 2.ay aşısını olurken yaptırdık ASM öyle istedi çünkü ayrı yapmıyorlar.
Hadi ya ayrı yapılmadığını bilmiyordum bak. Bizim daha 2.ay aşımız olmadı perşembe veya cuma olucak. Toplu oluyormuş o yüzden biraz geçikti aşımış bu ay. Sizle aramızda 4 gün var çünkü

Bana asm deki hemşire 3. Ve 6. Ay şeklinde söylemişti canım peki bunu biz alıp sağlık ocağında mı yaptıracağız?

Canım gaz mı başka bir sıkıntımı tam çözemedim. Havalar sıcak diye çocuğu iyice soyduk belkide havalara aldandık bilmiyorum. En iyisi birde senin yaptığın gibi bende ayağını çorapsız falan bırakmayayım. Karnınıda sarayım bakalım durum ne olucak

Dil çekme dediğin tam olarak damak şıklatması mı çünkü oda var bizde. Peki reflü varsa ne olucak canım bizdemi mama kullanıcaz

Kolik benimde aklıma geldi ama o belli saat aralığında huzursuzluk yapmıyormuydu 🤔

Yok kuzum damla verir reflü için ilaç emzirdiğin için

Kuzum çok kez boşanma kararı aldı da adam rahat bırakmıyor Ama bu son olayın üstüne kesin karar verdi bakalım rahat bırakacak mı pislik

Resmen küçücük bebeği kıskandı ya
Kardeşim bebeği sevdikçe kudurdu
Sen bizi sevme başkalarını sev, senin sen çocuğun var onu sevmiyorsun bilmem ne
Ruh hastası adam

Yazık çocuğun psikolojisini bozuyor ya. Allah kardeşine yardım etsin 🙏🏼❤️

2-3 saat oda tamamen içmiyor 40-50 içtiği oluyo

Kaç haftalık canım mamanın yanında emiyor mu ?

Benim ki 7 haftalık sadece mama alıyor 3-4 saatte bir 150 içiyor

Yazık çocuğun psikolojisini bozuyor ya. Allah kardeşine yardım etsin 🙏🏼

Biz 9 haftalık olduk anne sütü almıyor ama 2105 gr doğduk çok yiyince kusuyor o yüzden zorlamıyorum sık sık vermeye çalışıyorum Dr ne kadar yerde o kadar ver dedi birazönce enjektörle zorladım şu an çok huzursuz ve zaten dışarı çıkarmış hepsini

Biz 9 haftalık olduk anne sütü almıyor ama 2105 gr doğduk çok yiyince kusuyor o yüzden zorlamıyorum sık sık vermeye çalışıyorum Dr ne kadar yerde o kadar ver dedi birazönce enjektörle zorladım şu an çok huzursuz ve zaten dışarı çıkarmış hepsini birde 30 Cc de 1 kez gaz çıkarıyoruz gaz sıkıştırıyor ve gaz için rezene dışında bişey kullanmıyoruz yasak çünkü bu süreçi böyle geçirmemiz gerektiğini söyledi Dr

Biz 9 haftalık olduk anne sütü almıyor ama 2105 gr doğduk çok yiyince kusuyor o yüzden zorlamıyorum sık sık vermeye çalışıyorum Dr ne kadar yerde o kadar ver dedi birazönce enjektörle zorladım şu an çok huzursuz ve zaten dışarı çıkarmış hepsini

Doktorun en iyisini bilir canım o zaman az az sık sık vermelisin kendisi zaten ihtiyacı olanı alıyordur 🙏🏼

Çok zorlama Canım. Yediğinide kusar bi işe yaramaz :KK43: benim büyük kızım ve yiğenimde öyleydi. Kızım hala yemez, kemiklerini sayarsın. Yiğenim ise maşşallah tosun gibi oldu 😅 yediğini yesin yemediği kalsın 😊

Hadi ya ayrı yapılmadığını bilmiyordum bak. Bizim daha 2.ay aşımız olmadı perşembe veya cuma olucak. Toplu oluyormuş o yüzden biraz geçikti aşımış bu ay. Sizle aramızda 4 gün var çünkü
Biz de geç yaptırdık 12 haziranda aşı oldu...sorun olacağını sanmam sadece bize dedikleri 21 hazirana kadar aşısı yapılmış olmalıymış. Belli tarih aralıkları söylüyorlar. Toplu yapılıyor ya ondan işte.
Bana asm deki hemşire 3. Ve 6. Ay şeklinde söylemişti canım peki bunu biz alıp sağlık ocağında mı yaptıracağız?
Evet canım söylüyorsun rota da yaptıracağım diye gidip eczaneden buz kalıbı ile alıp getiriyorsn hemen. ağızdan veriyorlar. Ben aslında 4 hafta önce yaptıracaktım ama ASM kabul etmedi olmaz dedi aşı zamanı gelince olacak dedi...bence Sizinkiler 3 6 dediyse öyle yap. Sonuçta 3. Ayda aşı yok demek ki ayrı yapacaklar
Bi de ben küçük yerde yaşıyorum rota pahalı olduğundan eczaneler getirmiyordu ben sipariş verdim ona göre geldi ama sen İst dasın muhakkak vardır ama yine de bi kaç gün öncesinden sormakta fayda var

Yazık çocuğun psikolojisini bozuyor ya. Allah kardeşine yardım etsin 🙏🏼

Tamam canım sağol bir gidince konuşayım doktoruyla bakalım ne dicek

Günaydınnn kızlar 🌞🌞

Nasılsınız ?

Bugün karatay diyetimin beşinci günü bakalım ne kadar dayanabileceğim 😂
Arkadaşımın düğünü var eylülde düğüne eski bedenim 34 bedenle gitmek istiyorum o yüzden aşırı azimliyim.
Ama kendimi yalnız hissettim yahu diyet yapan kimse yok muu 😅

Günaydınnn kızlar 🌞🌞

Nasılsınız ?

Arkadaşımın düğünü var eylülde düğüne eski bedenim 34 bedenle gitmek istiyorum o yüzden aşırı azimliyim.
Günaydın canım
İyiyim sen nasılsın?
Ben yapamıyorum mümkün değil şu an...evde herkes bişi istiyor. Kendime ayrı olmuyor tek olmak lazım. 2 ana bir ara öğün şeklinde mi yapıyorsun ?

Günaydınnn kızlar 🌞🌞

Nasılsınız ?

Canım ben pkoluyum. Hamile kalmadan önce doktor son tedavimde kilo ver dedi. İnsülin direncim olduğu için çok çok zor kilo veren bir vücut yapım var. 3ayda karatay diyeti ve yürüyüşle 9 kilo vermiştim. Hemde yağdan verdim 😊

Günaydın canım
İyiyim sen nasılsın?
Ben yapamıyorum mümkün değil şu an...evde herkes bişi istiyor. Kendime ayrı olmuyor tek olmak lazım. 2 ana bir ara öğün şeklinde mi yapıyorsun ?

Iyiyim Bende canım. Yok 2 öğün yapıyorum sadece herşeyi yiyorum ama ekmek şeker un pirinç patates bulgur yemiyorum. Ama kalan herşeyi patlayana kadar yiyorum 😂

Canım ben pkoluyum. Hamile kalmadan önce doktor son tedavimde kilo ver dedi. İnsülin direncim olduğu için çok çok zor kilo veren bir vücut yapım var. 3ayda karatay diyeti ve yürüyüşle 9 kilo vermiştim. Hemde yağdan verdim 😊
🤩 süper canım! Annemde karatayla 9 kilo verdi sadece yağdan !

Iyiyim Bende canım. Yok 2 öğün yapıyorum sadece herşeyi yiyorum ama ekmek şeker un pirinç patates bulgur yemiyorum. Ama kalan herşeyi patlayana kadar yiyorum 😂

🤩 süper canım! Annemde karatayla 9 kilo verdi sadece yağdan !
Patlarsın sonra bak gerçektende 😂
Kadının diyeti gerçektende 10 numara,anneni ayrıca tebrik ettim 💪👏
58 kilo ile hamile kaldım,75le doğuma gittim.
İlk 10 gün 65 kilo geldim. Kırkım çıkarken 63 kilo geldim. Şuanda 60-62 arasındayım 😊

Günaydınnn kızlar 🌞🌞

Nasılsınız ?

Kuzum ben sana eşlik ederdim ama emzirirken maalesef yapamıyorum☺️ Sen yaz ama yediklerini motivaston olur bize de sonra fikir olur gerçi ben karatay diyetini sevmiyorum benim kendi taktiklerim var o şekilde yaparım genelde

X