2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
M muttervonmarienkaefer Çok iyi bişey değil e bebekten almıştım baby plus . kanguru kullanmaya devam edersem daha bel sırt destekli bir markaya geçebilirim . Baby plus uygun fiyatlı ama sırtım ağrıyor belli bi zamandan sonra. Sling almıştım ilk ayda tuniko markasından .memnun kalmıştım.İnstagram sayfaları var kanguruları çok güzel ama beğendiğim model 599₺ . Nerdeyse bi bebek arabası fiyatında 😅

Günaydın canlarım
Bebişler için nemlendirici ne kullanıyorsunuz
Önerilerinizi alabilir miyim 😊

Ben şimdiye kadar zeytinyağı kullanıyordum, iki gündür corasatin kullanıyorum yüzündeki kızarıklıklara

Ama genel kullanabileceğim nemlendirici tavsiyelerine ihtiyacım var 🤗

Günaydın canlarım

Ben şimdiye kadar zeytinyağı kullanıyordum, iki gündür corasatin kullanıyorum yüzündeki kızarıklıklara

Günaydın kuzum
Ben baştan beri mustelanın nemlendiricisini kullanıyorum memnunum şimdilik alerji falan yapmadı.

Canımm ben aldım kurduk. Kilo olarak değil de bizim ki aşırı hareketli ve sıkılgan. Üstüne tek koyup bırakamıyorum yine 🙄 iki dk sonra da ağlamaya başlıyor 😂 ben biz kullanamazsak kardeşim fln kullanır dedim artık.

A iyi yalnız değilmişiz. Bizim ki de öyle 24 saat yese hayatta hayır demez 😂 allahtan 3 kilo doğduk.

Canım hangi kanguruyu kullanıyırsun?

Canım biİm asm de ki doktor acura kullanıyor. Sakın piyasada ki pahalı ölçerlerden alma dedi.

Aynen bu markalar daha sağlıklıymış. Saddxe kaliteli pil kullanmak lazım dedi dr.

Bende fisher prise a bakıyordum canım eşim istiyorsan sipariş verelim dedi ama kararsızım yine :KK17:
Hamileyken yüzümde çıkmayan sivilceler doğumdan sonra çıktı. Ergenlik yıllarımda bile sivilcem yoktu neyin nesi bunlar 😄 canımı da yakıyor iltihaplı gibi 🤷🏻‍♀️
Hormonaldir canım geçer inşallah

Hamileyken yüzümde çıkmayan sivilceler doğumdan sonra çıktı. Ergenlik yıllarımda bile sivilcem yoktu neyin nesi bunlar 😄 canımı da yakıyor iltihaplı gibi 🤷🏻‍♀️

ben de yağlı bi cilde sahibim . Hamilelikte ne güzel yağlanma oranı azalmıştı baya. tek sivilce çıkmadı. doğum yaptımmm hoooopp eski yağlanma geri geldi. Haliyle ufak ufak pıtırtı sivilcelerde😑

ben de yağlı bi cilde sahibim . Hamilelikte ne güzel yağlanma oranı azalmıştı baya. tek sivilce çıkmadı. doğum yaptımmm hoooopp eski yağlanma geri geldi. Haliyle ufak ufak pıtırtı sivilcelerde😑
Aynen benim de öyle oldu hamileyken cildim kurudu bebek gibi oldu, doğum yapınca yağlı cilde ek olarak sivilceler geldi 🙄😄

Hormonlar işte iyice kafayı yedi canım. 😁
Benimde çenemde çıkıyor tek tük

Canım sütyen takmıyorum atletli sütyen var lcw den almıştım sıkı da değil yani en çok onda rahat ediyorum neden tekrar ettiği hakkında hiçbir fikrim yok emiyor da kanallar mı tıkanıyor artık ya da mikrop mu kapıyor? Emzirmelerden sonra 5 dk bile olsa sağıyorum canım yarında karbonatlı suyu yapıcam
Kuzum bebeğe karbonatlı su vermek, ağız florasını bozabilir dilini yakabilir diye düşünüyorum. Tabi yine sen bilirsin. Bizde pamukçuk 2.ayında oldu. Normalde su vermiyordum ben.
Bir arkadaşım önermişti. çay kaşığı ile su verdim öyle geçti. Dili temizliyor ya.

Günaydın canlarım

En güzel bepanthol baby'den şaşma derim canım.
Ben doğduğundan beri hep onu kullanıyorum, poposuna, kızarmış boğumlarına, yüzüne vs.

Hormonlar işte iyice kafayı yedi canım. 😁
Benimde çenemde çıkıyor tek tük

Kuzum bebeğe karbonatlı su vermek, ağız florasını bozabilir dilini yakabilir diye düşünüyorum. Tabi yine sen bilirsin. Bizde pamukçuk 2.ayında oldu. Normalde su vermiyordum ben.
Bir arkadaşım önermişti. çay kaşığı ile su verdim öyle geçti. Dili temizliyor ya.

En güzel bepanthol baby'den şaşma derim canım.
Ben doğduğundan beri hep onu kullanıyorum, poposuna, kızarmış boğumlarına, yüzüne vs.

Bu kremi mi söylüyorsun canım
Bunu sadece poposuna bacaklarında bezin geldiği yerlere sürüyordum ben
Yüzüne de sürülür mü
Konakları var oralara zeytin yağı sürüyorum
F14C83CF-9B5E-413E-87CE-3AF531B4C1AF.jpeg

Leslie 2 mile yaptım kızlar bu hafta başladım artık sabah aç karnına yapıyorum sizleri de davet ediyorum😍 hep beraber leslie yapmaya var mısınız?

Biz eşimle bayram sonrası başlayalım niye konuşmuştuk ama benim ameliyatım işleri bozdu
Teller çıkana kadar spor yapamam, sonrasında da doktor ne diyecek bakalım

Leslie eşim de çok sevdi, dans eder gibi çok eğlenceli dedi
Adam dansçı olunca ilgisini çekti 😀

X