2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Geçmiş olsun kuzum çok kötü olduğunu söylüyorsun da bebeği eşine bıraksan taksiyle falan gitsen ?

Geçmiş olsun canım hastaneye git bence eşin arabada bekleyebilir ya da sık sık ılık duş al canım

Son düzenleme:
valla anestezi kısmını anlamadım, orayı mi uyuşturcak beni hafif uyutcakmi, çocuklar vardı muayenede ynimda, biri kucagimda biri dibimde acelece konuştum, anestezi dedi aklimda öyle kaldı,fiyatı ni tahminen söyledim, dur bi arkadaşa sorayim oda aynı doktora yptimisti

Neden anestezi? O kadar mi agrili oluyormis. Bi de devlet hastanelerde ucretsiz die bisi duydum sasirdim. Asli var mi acaba. Bakirli mi hormonlu mu dusunuyorsun canim
valla ben hiç bişey bilmiyom ama benim doktorum en iyisi hangisiyse onu yapar, o yüzden hiç düşünmedim kuzum, fiyatı tahminen söyleyim

Kuzum hep çıkıyoruz. Dışarıdayız. Ama tutunca fena tutuyor ağlaması.. gazı çıkunca da ağlıyo kuzum evet.

Kuzum geçmiş olsun ama ihmal etme git bence doktora.. kesinlikle sen iyi olacaksın ki o da iyi olsun ..

ooo kaynatma derdin yok yani, ben suyu tam.ksynatip soğuyana kadar bekliyorum çok zaman aliyor

Ben evdeyim valla. Bebişle şuan tatil filan büyük risk canım.
Geçen yıl da hamileyim düşük riskim var diye gidememiştim.

Biz bi ay sonra gidicez kısmetse tatile. Nasıl olacak bilmiyorum ama gidicez deneyeceğiz bi

LoveAndMarriage kuzum nasılsın? Beste nasıl? Ben giremiyorum hiç hep kaçırıyorum nasıl olduğunuzu

Cuttingcorners canımm nbr? Siz nasılsınız nasıl gidiyor? İpek kucaktan vazgeçti mi? Bizim ki hala koala gibi

@Mini_mini canım napıosun nasılsın? Seni çok merak ettim ne zamandır giremedim.

Geçmiş olsun canım bebeğini eşine bırak kendin git hastaneye

ooo kaynatma derdin yok yani, ben suyu tam.ksynatip soğuyana kadar bekliyorum çok zaman aliyor

Aynen kuzum kaynatma derdi yok gece çok zor oluyordu süt ısınana kadar bebek çok ağlıyordu uykusu kaçıyordu. Şimdi 30 saniyede hazır oluyor bebeğimin ağlamaya Vakti bile olmuyor hemen veriyorum uyuyor

Ben evdeyim valla. Bebişle şuan tatil filan büyük risk canım.
Geçen yıl da hamileyim düşük riskim var diye gidememiştim.
Bizde oteli ayarladık geçen yıl ve o ay hamile olduğumu öğrendim. Ankara’da kontrole gitmiştim zahide hanıma o ben olsam o kadar uzun yola gitmem bebek tutunma aşamasında diyince iptal ettik En güzel haberi aldık tatil her zaman yapılır
Bu sene de Eylül gibi gitsek mi diyoruz ama bize yakın yerler eylülde hep serin
İyiyiz kuzum şükür, gazımız devam ediyor hala gece uykularımız bölünüyor geçecek inşallah o da
Sen nasılsın Çınar nasıl

isimdeyimgucumdeyim arkasdasim geçen yıl 550 vermis, ben fiyatı abartmışım, bu yil da olsa olsa 700 veririm,orayı uyuşturmuş, uyuşturmasa dayanamazdım diyor bilemedim
Doğrudur Canım sonuçta ben 4 buçuk yıl önce 120 lira vermiştim. Enflasyon almış başını giderken 600 700 normal. Ama ben uyuşturmadan taktırmıştım çok hafif ağrı olmuştu. Herkes farklıdır elbet.

Geçmiş olsun kuzum çok kötü olduğunu söylüyorsun da bebeği eşine bıraksan taksiyle falan gitsen ?
Geçmiş olsun canım hastaneye git bence eşin arabada bekleyebilir ya da sık sık ılık duş al canım
Kuzum geçmiş olsun ama ihmal etme git bence doktora.. kesinlikle sen iyi olacaksın ki o da iyi olsun ..
atanamayanogretmen Canım geçmiş olsun. Şimdi nasılsın?

Teşekkür ederim kızlar
Şimdi geldim eve
Ateşim 39.3e kadar yükseldi
Ateş düşmeden çıkaramayız dediler, baya kaldım acilde

Parol serum verdiler
O rahatlattı
Reçeteye de antibiyotik yazdı

Her zamanki derdim bitmeyen çilem idrar yolları enfeksiyonu yine

Oyy ne güzel deniz kenarında olmayı çok isterdim öyle bir durumda olsam yazın başka bir yere gitmek istemezdim sanırım

Ah o gazlar bir bitse rahatlıcaz inşallah. Bizde de durum aynı canım valla. Gazını atarken uyanıp saatlerce ağlıyor uykusu da gazı da çok değerli paşamın. Gündüzleri de uyumak istior sürekli. Gece daha uyanık. Öyle bir çocuk işte Çınar
Ama sürekli huy değiştiriyorlar. Bakalım 2. Aydan sonra neler bekliyor bizi

Ah kuzum ya. Sen rowatinex i sordun mu tatlım? Bir onu kullanıp deneseydin böbrek kaynaklıysa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…