2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzum biz 12 saat yol geldik zaten ankaraya, oradan tekrar 9 saat ve oradan da 12 saat yol yapacaktık 😄 orada gezip tozmayı da işin içine katınca doktor ben olsam gitmem dedi. Riske giremedim bende.
İlk günler de kanamam olunca korkuttu beni biraz. Yerleşme kanamasıymış ama olsun 😄

Bizde de oluyor kuzum şeffaf salya akıtıyor gibi. Biri daha yazmıştı geçenlerde @melike222 yanlış hatırlamıyorsam.
Kuzum kaçırmışım galiba bahsedilmişse bile demek ki oluyor aşı için çağıracaklardı o zaman da sorarım doktora

Süper bişimiş. Suyum sıcaklığını ayarlamak başlı başına sıkıntı çünkü. Fiyatı nedir acaba?

Ah canım yaaaa geçmiş olsun.

Canım ben 1 kavanoz kadar suyu kaynatıp ılıtıyorum. Sonra mama yapacağım kadarını alıp ılıtıp veriyorum her defasında kaynatmıyorum.

Bunun bi çaresi yok mu canım sürekli enfeksiyon seni de perişan ediyor

3.aydan itibaren olabiliyor kuzum bu hemen diş çıkacal anlamına gelmesin. Önlük yada puşi takmanda fayda var salyası boynunu pişik yapmasın

Bence ciddi anlamda bi tahlil yaptır. CRP hafife alınacak bişi değil.

Ben yurtdışında olduğum için 90 euroya aldım canım Türkiyede varmı yokmu fiyatı ne kadar bilmiyorum 🤔

Günaydın kızlar. 💛🍀
Güzel bir hafta sonu diliyorum herkese.

Bizim oğlan uyurken sancısı oluyor, çıkartıyorum bezini masaj yapıyorum o esnada kaka yapıyor rahatlıyor. Tabi bunları yaparken uyuyor asla uyanmıyor 😅 ama benim uykum kaçıyor 😩.

Dünden beri sırt ağrım var gece 5 defa kıyafet değiştirdim hem terleyip hem üşüyorum

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine
Benim de önce sırt ağrısıyla başladı
Sonra ateşim yükseldi
Bu gece de bir terledim bir üşüdüm
Ben de enfeksiyon çıktı, antibiyotik kullanıyorum

Tişörtle oturduğum halde ateşim 38i düşmüyor

Sen de bir tahlil yaptır bence ve ateşini takip et
Dün benim ateşim 39.4e kadar çıktı

Sleepy bez kullanan var mı kızlar? Başka memnunum ama 2 numara kullanıyorduk küçük geldi 3 numara aldık bu da aşırı büyükmüş. 2 ve 3 arasına niye bu kadar fark koyarlar anlam veremedik

Birde asıl önemli sorunum bir iki haftadır mama yedirirken sorun yaşamaya başladık:KK43:
Önceleri gayet güzel yiyordu. Simdi 30 cc hızlı hızlı çekiyor gerisine ağlıyor ayakta sallayarak kucakta gezdirerek binbir uğraşla vermeye çalışıyorum. Mama bebelac nutriconfor du değiştirelim belki ondandır dedik aptamil conformil aldık ama yine aynısını yapıyor.
Acaba biberonu mu değiştirsem birde aklıma başka birşey gelmedi

Sleepy bez kullanan var mı kızlar? Başka memnunum ama 2 numara kullanıyorduk küçük geldi 3 numara aldık bu da aşırı büyükmüş. 2 ve 3 arasına niye bu kadar fark koyarlar anlam veremedik
Canim 3 no molfix dene sleepy e gore kalibi biraz daha kucuk yarim beden kadar.

Canım ben kullanıyorum sleepy 3 numara.bakınca büyük gibi duruyor ama bezlediğimde hep iz oluyor bacak araları.bende 150 adet 3 no var o bitince 4 numaraya geçeceğim.

E89A5E9A-D4AF-4FC9-8FFD-581740BABE33.jpeg

Bugün tam da bu konuya söyleniyordum
Adam benden erken yatıyor deliksiz uyuyor benden sonra uyanıyor
Sabah soruyorum “nasılsın aşkım dinlenebildin mi” diyorum
Yok ya hiç uyuyamadım diyor

Dün gece oturma odasında yattı cam açık yatmak için
Ben ateşim olmasına rağmen gece onu hiç kaldırmadım, çocukla kendim ilgilendim, gündüz çok yorulduğu için kıyamadım

Sabah da sordum “ne güzel burda serin serin yattın iyi geldi mi” dedim
Yok ya hiç uyuyamadım dedi 😤

Bugün tam da bu konuya söyleniyordum
Adam benden erken yatıyor deliksiz uyuyor benden sonra uyanıyor
Sabah soruyorum “nasılsın aşkım dinlenebildin mi” diyorum
Yok ya hiç uyuyamadım diyor

Dün gece oturma odasında yattı cam açık yatmak için
Ben ateşim olmasına rağmen gece onu hiç kaldırmadım, çocukla kendim ilgilendim, gündüz çok yorulduğu için kıyamadım

Sabah da sordum “ne güzel burda serin serin yattın iyi geldi mi” dedim
Yok ya hiç uyuyamadım dedi 😤
Tam delirmelik bi konuşma olmuş 😄
Uyandır sende azcık baksın kızına canım :KK53:

X