2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Oyy ne güzel deniz kenarında olmayı çok isterdim :KK43: öyle bir durumda olsam yazın başka bir yere gitmek istemezdim sanırım 🙄

Ah o gazlar bir bitse rahatlıcaz inşallah. Bizde de durum aynı canım valla. Gazını atarken uyanıp saatlerce ağlıyor 😂 uykusu da gazı da çok değerli paşamın. Gündüzleri de uyumak istior sürekli. Gece daha uyanık. Öyle bir çocuk işte Çınar 🤗
Ama sürekli huy değiştiriyorlar. Bakalım 2. Aydan sonra neler bekliyor bizi 🙄

Ah kuzum ya. Sen rowatinex i sordun mu tatlım? Bir onu kullanıp deneseydin böbrek kaynaklıysa.
Kıyamam bizimki de öyle kuzum gazdan uyanıyor uykusu bölünüyor hep :KK43:
Bugün gündüz uyudu Beste de bakalım gece napcaz 😄

Kıyamam bizimki de öyle kuzum gazdan uyanıyor uykusu bölünüyor hep :KK43:
Bugün gündüz uyudu Beste de bakalım gece napcaz 😄
Suan tam da ben de bunu düşünüyordum. 12 den beri 1 saat anca uyanık kaldı. Çünkü gece ve öğleden önce uyumadı doğru düzgün. Yine gece uyumazsa diye korkmuyorum desem yalan olur 🙈

Suan tam da ben de bunu düşünüyordum. 12 den beri 1 saat anca uyanık kaldı. Çünkü gece ve öğleden önce uyumadı doğru düzgün. Yine gece uyumazsa diye korkmuyorum desem yalan olur 🙈
Bizde aynı durumdayız sürekli uyudu çok nadir uyanık kaldı bu gece nöbet var anlaşılan bize :KK53:

Oyy ne güzel deniz kenarında olmayı çok isterdim :KK43: öyle bir durumda olsam yazın başka bir yere gitmek istemezdim sanırım 🙄

Ah o gazlar bir bitse rahatlıcaz inşallah. Bizde de durum aynı canım valla. Gazını atarken uyanıp saatlerce ağlıyor 😂 uykusu da gazı da çok değerli paşamın. Gündüzleri de uyumak istior sürekli. Gece daha uyanık. Öyle bir çocuk işte Çınar 🤗

Ah kuzum ya. Sen rowatinex i sordun mu tatlım? Bir onu kullanıp deneseydin böbrek kaynaklıysa.

Acilde sadece idrar tahliline göre ilaç verdiler canım
Haftaiçi ürolojiye gideceğim
İnşallah güzel ilgilenirler
Çok yoruldum artık bu sancılardan ateşten 😔

Yazın bizde daha çok tarihli şehirleri şato vs gezmeyi seviyoruz 🙈 insan sıkılıyor denizden bir süre sonra 🤣

Yine ateşim yükseldi
Bütün kemiklerim ağrıyor
Kafamı tutacak halim yok

Hastaneye gitmemiz gerekiyor ama bebeği emanet edebileceğimiz hiç kimse yok 😢
Bebekle de hastaneye gitmek istemiyorum çocuk mikrop kapar diye korkuyorum

Şu an kendimi çok çaresiz hissediyorum 😢
Geçmiş olsun canim.gidersen bebisin üstünü örtersen bir sey olmaz ya da esin arabada bebekle bekler.imom omega latte var emziren anneler icin bagisikligina iyi gelir bence.ben iciyorum sut kalitesini de artırıyormuş

Biz bi ay sonra gidicez kısmetse tatile. Nasıl olacak bilmiyorum ama gidicez deneyeceğiz bi 🙄

LoveAndMarriage LoveAndMarriage kuzum nasılsın? Beste nasıl? Ben giremiyorum hiç hep kaçırıyorum nasıl olduğunuzu :KK43:

Cuttingcorners Cuttingcorners canımm nbr? Siz nasılsınız nasıl gidiyor? İpek kucaktan vazgeçti mi? Bizim ki hala koala gibi 🙄🤪

@Mini_mini canım napıosun nasılsın? Seni çok merak ettim ne zamandır giremedim.

Kuzum biz bıraktığın gibiyiz koalalığa devam 😁 gündüz halen uyumuyor evdeyse ve memede değilse ama dışarıda arabada seyir halindeyken uyumayı seviyor emzik de almadığı için dudak tiryakisi diyorum ben ona ☺️ Memede olmak istiyor sürekli. Bugün emirgan korusuna gittik orman boğaz havası iyi geldi uyudu şimdi de banyo yaptırdım uyur inşallah🙏🏻

Çınar kuzusu nasıl? Atak dönemi bitti mi canım biraz daha rahatladı mı?

Bizde oteli ayarladık geçen yıl ve o ay hamile olduğumu öğrendim. Ankara’da kontrole gitmiştim zahide hanıma o ben olsam o kadar uzun yola gitmem bebek tutunma aşamasında diyince iptal ettik :KK48: En güzel haberi aldık tatil her zaman yapılır 🙏
Bu sene de Eylül gibi gitsek mi diyoruz ama bize yakın yerler eylülde hep serin 😑

İyiyiz kuzum şükür, gazımız devam ediyor hala gece uykularımız bölünüyor :KK43: geçecek inşallah o da 🙏
Sen nasılsın Çınar nasıl ❤
Canım biz geçen yıl hamileliği öğrenince 1 hafta sonrası tatilimiz vardı sonucu yorumlayan doktor çok panikti aman gitmeyin aman kanama olursa diye üzdü bizi annem teyzemler falan git dediler bana olacağı varsa yatsanda olur sonra tatili iptal etmek için kağıt gerekiyormuş başka bir uzmana gittik o doktor da birkaç gün sonra test yapın değer kademeli artmışsa gidin dedi 😍 sağolsun ya bizde gittik iyi ki gitmişiz hatta keseyi tatilde gördük. Bu yıl eşim yakın bi yerlere birkaç gün gideriz diyor ama naparız bilmiyorum🤔

Teşekkür ederim kızlar
Şimdi geldim eve
Ateşim 39.3e kadar yükseldi
Ateş düşmeden çıkaramayız dediler, baya kaldım acilde

Parol serum verdiler
O rahatlattı
Reçeteye de antibiyotik yazdı

Her zamanki derdim bitmeyen çilem idrar yolları enfeksiyonu yine 😔
Geçmiş olsun ahhh canım ya bol su iç lütfen.

Geçmiş olsun ahhh canım ya bol su iç lütfen.

Teşekkür ederim canım
İnan içiyorum, artık midem bulanıyor su içmekten

Önceden sadece idrarda lökosit yüksek çıkardı
Şimdi kanda da crp yüksek çıkmaya başladı
Sence nedeni ne olabilir

Pazartesi ürolojiye gidip yalvarmak istiyorum kurtarın artık diye 😢😢😢

Markası beaba ismi bibexpresso.
Biberon expresso makinesi olarak geçiyor kızlar.
Biberon ısıtıcı diye bakabilirsiniz.

Çalışma şekli bizim kahve makinesi gibi, toz mamayı ayarlıyorsun suyunu ayarlıyorsun düğmeler var istediğin sıcaklığı seçiyorsun basıyorsun 30 saniye sonra hazır oluyor biberona akıyor direkt 🙏🏼
Süper bişimiş. Suyum sıcaklığını ayarlamak başlı başına sıkıntı çünkü. Fiyatı nedir acaba?
Yine ateşim yükseldi
Bütün kemiklerim ağrıyor
Kafamı tutacak halim yok

Hastaneye gitmemiz gerekiyor ama bebeği emanet edebileceğimiz hiç kimse yok 😢
Bebekle de hastaneye gitmek istemiyorum çocuk mikrop kapar diye korkuyorum

Şu an kendimi çok çaresiz hissediyorum 😢
Ah canım yaaaa geçmiş olsun.
ooo kaynatma derdin yok yani, ben suyu tam.ksynatip soğuyana kadar bekliyorum çok zaman aliyor
Canım ben 1 kavanoz kadar suyu kaynatıp ılıtıyorum. Sonra mama yapacağım kadarını alıp ılıtıp veriyorum her defasında kaynatmıyorum.
Teşekkür ederim kızlar
Şimdi geldim eve
Ateşim 39.3e kadar yükseldi
Ateş düşmeden çıkaramayız dediler, baya kaldım acilde

Parol serum verdiler
O rahatlattı
Reçeteye de antibiyotik yazdı

Her zamanki derdim bitmeyen çilem idrar yolları enfeksiyonu yine 😔
Bunun bi çaresi yok mu canım sürekli enfeksiyon seni de perişan ediyor
Selam kızlar ipeğin ağzı çok akıyor normal mi? Genelde diş çıkaran bebeklerde olur diye biliyorum ama şuan çok erken
3.aydan itibaren olabiliyor kuzum bu hemen diş çıkacal anlamına gelmesin. Önlük yada puşi takmanda fayda var salyası boynunu pişik yapmasın
Teşekkür ederim canım
İnan içiyorum, artık midem bulanıyor su içmekten

Önceden sadece idrarda lökosit yüksek çıkardı
Şimdi kanda da crp yüksek çıkmaya başladı
Sence nedeni ne olabilir

Pazartesi ürolojiye gidip yalvarmak istiyorum kurtarın artık diye 😢😢😢
Bence ciddi anlamda bi tahlil yaptır. CRP hafife alınacak bişi değil.

Süper bişimiş. Suyum sıcaklığını ayarlamak başlı başına sıkıntı çünkü. Fiyatı nedir acaba?

Ah canım yaaaa geçmiş olsun.

Canım ben 1 kavanoz kadar suyu kaynatıp ılıtıyorum. Sonra mama yapacağım kadarını alıp ılıtıp veriyorum her defasında kaynatmıyorum.

Bunun bi çaresi yok mu canım sürekli enfeksiyon seni de perişan ediyor

3.aydan itibaren olabiliyor kuzum bu hemen diş çıkacal anlamına gelmesin. Önlük yada puşi takmanda fayda var salyası boynunu pişik yapmasın

Bence ciddi anlamda bi tahlil yaptır. CRP hafife alınacak bişi değil.

Pazartesi gidicem bakalım canım
Daha olmadı Ankara veya İstanbul’da bakınmayı düşünüyorum

Önceden idrardaki enfeksiyon bu kadar yormazdı, sadece sancı yapardı
Şimdi crp yüksek çıktıkça ateşim de çıkmaya başladı
Ateş de inanılmaz yoruyor vücudumu 😔

Yormaz mı canım. Vücut savaşıyor. Kendini ihmal etme sakın artık düşünmen gereken bi yavrun var.

Canım antibiyotiği ihmal etme belli ki mikrop var inşallah şifa olur 🙏🏻

Kuzum biz bıraktığın gibiyiz koalalığa devam 😁 gündüz halen uyumuyor evdeyse ve memede değilse ama dışarıda arabada seyir halindeyken uyumayı seviyor emzik de almadığı için dudak tiryakisi diyorum ben ona ☺ Memede olmak istiyor sürekli. Bugün emirgan korusuna gittik orman boğaz havası iyi geldi uyudu şimdi de banyo yaptırdım uyur inşallah🙏🏻

Çınar kuzusu nasıl? Atak dönemi bitti mi canım biraz daha rahatladı mı?

Canım biz geçen yıl hamileliği öğrenince 1 hafta sonrası tatilimiz vardı sonucu yorumlayan doktor çok panikti aman gitmeyin aman kanama olursa diye üzdü bizi annem teyzemler falan git dediler bana olacağı varsa yatsanda olur sonra tatili iptal etmek için kağıt gerekiyormuş başka bir uzmana gittik o doktor da birkaç gün sonra test yapın değer kademeli artmışsa gidin dedi 😍 sağolsun ya bizde gittik iyi ki gitmişiz hatta keseyi tatilde gördük. Bu yıl eşim yakın bi yerlere birkaç gün gideriz diyor ama naparız bilmiyorum🤔
Kuzum biz 12 saat yol geldik zaten ankaraya, oradan tekrar 9 saat ve oradan da 12 saat yol yapacaktık 😄 orada gezip tozmayı da işin içine katınca doktor ben olsam gitmem dedi. Riske giremedim bende.
İlk günler de kanamam olunca korkuttu beni biraz. Yerleşme kanamasıymış ama olsun 😄
Selam kızlar ipeğin ağzı çok akıyor normal mi? Genelde diş çıkaran bebeklerde olur diye biliyorum ama şuan çok erken
Bizde de oluyor kuzum şeffaf salya akıtıyor gibi. Biri daha yazmıştı geçenlerde @melike222 yanlış hatırlamıyorsam.

Son düzenleme:
X