2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Geçmiş olsun canım üşütmüş olabilir ya da senin yediğin bişey mi dokundu acaba ?

Geçmiş olsun canım üşütmüş olabilir ya da senin yediğin bişey mi dokundu acaba ?

Bayramın birinci günü kaynanama geldik
Burda doğru düzgün bir şey yiyemedim
Kaynanam yemek yapmıyor

Burası bizim eve göre serin, ben de önce tek kat giydirmiştim, sonra baktım bacakları üşümüş
İki kat giydirdim ama sanırım o arada üşüdü

Şimdi sürekli karnını sarıyorum üstünü örtüyorum ama bu kez de terleyip daha kötü olacak diyen korkuyorum

Ne kadar zormuş Bebek bakmak
Aklım çıkıyor benim yüzümden bir şey olacak diye

Kokuyorsa üşütme ihtimali daha yüksek canım. Çorabını çıkarma ayağından...bak ben bi kez çıkardım gazdan duramadı. 35 derece sıcak var ben çorap giydiriyorum hala.

Bende aynı ikilemde kalıyorum canım dün avm’ye gitmek zorunda kaldık orada da malum klimalar var üşümesin diye uzun alt üst giydirdim bu sefer de isiliği artmış tekrar
Yetememe duygusu çoğumuzda var sanırım

Kokuyorsa üşütme ihtimali daha yüksek canım. Çorabını çıkarma ayağından...bak ben bi kez çıkardım gazdan duramadı. 35 derece sıcak var ben çorap giydiriyorum hala.

İlk geldiğimiz gün kilitli çorap üstüne elbise giydirmiştim ama ev serindi bacakları üşümüş
Sonra iki kat patikli alt giydirdim ama altını açtığımda baktım ayakları yine soğuk
Bu kez çorap da giydirdim ama ishal oldu çocuk
Kakası sesli şekilde çıkıyor

diyorum ki çocuklar için kilitli çorap mi yapmışlar,hani sürekli düşüyor ya? 15 sn bi baktım gonderiye

diyorum ki çocuklar için kilitli çorap mi yapmışlar,hani sürekli düşüyor ya? 15 sn bi baktım gonderiye

Bir yandan emzirip bir yandan yazmaya çalışırken anca bu kadar olmuş
Sen anladın ne demek istediğimi

Kizlar sprail taktimayi dusunen var mi
Fiyat konusunda bilginiz var mi

canım adı ne bunun nasıl.kullaniyorsun
Çok güzelmiş güle güle kullanın canım..bunun adı ne olarak geçiyor?

Markası beaba ismi bibexpresso.
Biberon expresso makinesi olarak geçiyor kızlar.
Biberon ısıtıcı diye bakabilirsiniz.

Çalışma şekli bizim kahve makinesi gibi, toz mamayı ayarlıyorsun suyunu ayarlıyorsun düğmeler var istediğin sıcaklığı seçiyorsun basıyorsun 30 saniye sonra hazır oluyor biberona akıyor direkt

ben taktırcam canım fiyatı bilmiyorum henüz, ama anestezi ile takıcam dedi doktorum, 1500 u bulur diye düşünüyorum
Neden anestezi? O kadar mi agrili oluyormis. Bi de devlet hastanelerde ucretsiz die bisi duydum sasirdim. Asli var mi acaba. Bakirli mi hormonlu mu dusunuyorsun canim

ben taktırcam canım fiyatı bilmiyorum henüz, ama anestezi ile takıcam dedi doktorum, 1500 u bulur diye düşünüyorum
Neden anestezi? O kadar mi agrili oluyormis. Bi de devlet hastanelerde ucretsiz die bisi duydum sasirdim. Asli var mi acaba. Bakirli mi hormonlu mu dusunuyorsun canim
1500 lira çokmuş. Ben 4 buçuk yıl önce özelde 120 yada 100 liraya taktırmıştım. Devlette bedavaya takıyorlarmış.
Neden anestezi ile takacakki? Çok kısa ve basit bir işlem. Hastalanınca bende taktırcam. Niğdede Ketem ücretsiz takıyormuş oraya gidicem.

Yine ateşim yükseldi
Bütün kemiklerim ağrıyor
Kafamı tutacak halim yok

Hastaneye gitmemiz gerekiyor ama bebeği emanet edebileceğimiz hiç kimse yok
Bebekle de hastaneye gitmek istemiyorum çocuk mikrop kapar diye korkuyorum

Şu an kendimi çok çaresiz hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…