2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

10. Gün gitmiştim canım
Karından ultrasonla bakmıştı doktor
Bir sıkıntı olmazsa tekrar gelmene gerek yok demişti

Devlet hastanesinde çekiliyor ama küçük hastanelerde olmayabiliyor canım
Biz ilçedeyiz mesela burda yok, ildeki hastaneye gideceğiz bayram sonrası
Ama randevu falan nasıl oluyor bilmiyorum

Bizim arkadaş hastanede çalışıyor, o ayarlıyor diye hiç araştırmadım ben de.

Ortopedi canım ama sor bence randevu alırken hepsinde uzman olmayabilir

Anladim canim gecmis olsun. Tesekkurler cumlemiz ins canim.

Bugun 40 imizi cikardik cok sukur. Minisim misil misil uyuyor. Kizlar ben kontrole gitmeyi dusunmuyorum 40 ta kontrole cagrmisti. Yani gitmesek nolur? Hic gidesim yok 24 gunlukken zaten burda bi kadn dogmcu iice bakti ultrasonla icime. Yetmez mi
Doktorum doğumdan 1 hafta sonra kontrole çağırmıştı beni. Dikişlere vs baktı.
Bir daha ne zaman geleyim dediğimde;
ekstra bir durum olmadığı sürece gelmene gerek yok,
kanamalar akıntılar ağrılar hepsi olabilir hepsi normal, rahim anca toplanır, 2-3 ay sonra görüşelim demişti. Üstelik özelde olmasına rağmen.
Yani çok bir sıkıntın yoksa gitmene gerek yok bence canım.

Hiçbişey sürmeden yaralar nasıl geçicek
Canım emzirdikçe geçiyor, ama ara verdiğinde ya da gocunduğunda daha çok artar. Dişini sık, emin ol emzirdikçe sende göreceksin geçtiğini. Alışma dönemi bu.

Kızlar bunu aldık bugün 30 saniyede sıcacık hazır oluyor sütü Üstelik ilerde püreye başladığında üst kısmı konserve pürelerini ısıtıyor
Büyük kolaylıkmış, iyi günlerde kullan canım.

Canim benim ultrason istegini ozelde direkt cocuk doktorumuz yapmisti, devlette nasil oluyor bilmiyorum

1 hafta sonra bana da bakti canim sonra 40 inda gel dedi. Onda da rahme bakiyor smear testi yapiolar filan. Ama benim sukur sikayetm yok. 20 gunlukken de evime yakin bi de a gitmistm agrilarmdan dolayi o da bisi demedi. Sanirm gitmicm. Kuzenim de gitmemis

Oluyor işte canım...minnacık bedenleri buna alışmaya çalışıyor zor...esas bizi diş çıkarma bekliyor
biz de dün eşimle bunu konuştuk :) şimdi gaz sonra diş falan derken her dönemin ayrı zorluğu olacak.. biz kaç yaşımıza geldik derdimiz bitiyor mu
Sağlıkları yerinde olsun da

biz de dün eşimle bunu konuştuk :) şimdi gaz sonra diş falan derken her dönemin ayrı zorluğu olacak.. biz kaç yaşımıza geldik derdimiz bitiyor mu
Sağlıkları yerinde olsun da
Evet canım...konuşamadıkları için de anlamak zor. O da artık annelik içgüdüsü yavrusunu en iyi anne tanır. Artık iyi kötü biliyoruz sıkıntılarını.

Minik bir bebeğin nasıl bu kadar gazı olabilir yapıyor yapıyor yetmiyor
Uykusuzlukta rekora koşuyorum
Bizim kızlar bu kadar mı benzer, bizimkide yapıyor yapıyor yetmiyor bu kadar gaz nerden geliyor anlamıyorum. Dün iyiydik ama şükür umarım bugün dünden de daha iyi olur. Çok mu büyük beklentiye girdim ne

Bizim kızlar bu kadar mı benzer, bizimkide yapıyor yapıyor yetmiyor bu kadar gaz nerden geliyor anlamıyorum. Dün iyiydik ama şükür umarım bugün dünden de daha iyi olur. Çok mu büyük beklentiye girdim ne
Benimki de bir gün iyi oldu nasıl sevindim geçti herhalde artık diye ertesi gün iki katı sancı çekti moralini bozmak gibi olmasın da
Şaka bi tarafa inşallah geçer bu gazlar. İçim gidiyor o kızarıp uykusundan uyandıkça.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…